318 بازدید آسانترین روش چیدمان زیبای مبلمان

 
  • آسانترین روش چیده مان زیبای مبلمان
  • روش اصولی و ساده چیده مان مبلمان
  • بهترین روش چیده مان مبلمان در دکورراسیون داخلی
  • شکل های متنوع از چیده مان مبلمان
  • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
  • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
  • شماره تماس: – ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵
  • شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان

آسانترین روش چیدمان زیبای مبلمان

چیده مان مبلمان در طراحی داخلی

چیده مان مبلمان در طراحی داخلی

موارد  زیادی برای زیبایی شناسی، سبک زندگی و … وجود دارد.اما بهترین راه برای شروع چیده مان دکوراسیون داخلی با طرح بندی مبلمان است. به عبارت دیگر، تعیین آرایش صندلی ها,میزها، کابینت های ذخیره سازی و هر چیز دیگری که در طرح طبقه اتاق (هر موردی که به طبقه اشاره می کند) درگیر است. ما یک راهنمای ساده برای دنبال کردن آن ها برای هر اتاق در خانه، با شروع از اتاق نشیمن، تهیه کرده ایم. این ایده های طراحی اتاق نشیمن، باعث می شود که مبلمان و تزئینات خانه شما آسان و لذت بخش باشد.

طراحی داخلی اصولی جهت چیدطراحی داخلی اصولی جهت چیده مان مبلمان ه مان مبلمان

طراحی داخلی اصولی جهت چیده مان مبلمان

هنگامیکه میخواهید خانه خود را به زیبایی تزیین کنید چیزهای زیبادی برای زیباشناسی آن در طراحی و دکوراسیون داخلی وجود دارند که البته به سبک زندگی و بودجه ما برای انجام دیزاین داخلی و … وجود دارد اما بهترین راه برای انجام طراحی داخلی زیبا آغازی با طرح بندی و چیدمان اصولی و زیبای مبلمان میباشد.این کار شامل آرایش صندلی و مبلمان ها و میز های کنار مبلمان و آکسسوری های مورد استفاده در این فضاهاست.ایده های بسیاری برای طراحی اتاق نشیمن با استفاده از چیدمان مبلمان وجود دارد که ما سعی خواهیم کرد تا شکلی ساده و زیبا از آن را برای شما عزیزان بیان کنیم.

قوانین و اصول چیده مان مبلمان

قوانین و اصول چیده مان مبلمان

اتاق نشیمن یا پذیرایی خود را از کنار دیوارها اندازه گیری کنید و طول و عرض اتاق را یادداشت کنید.تا مبلمانمان را براساس اندازه اتاق خود تهیه کنید. داشتن یک طرح سطح مقیاس برای برنامه ریزی فضایی جهت داشتن چیدمان اصولی و زیبا مفید است.مبلمان بزرگ در یک اتاق نشیمن کوچک سبب از بین رفتن حرکت آزادانه افراد در آن اتاق خواهد شد و شکلی غیر معمول و بی فایده از چیدمان را برای ما تداعی خواهد نمود.

چیده مان و ترتیب قرارگیری مبلمان بر اساس نقطه کانونی

چیده مان و ترتیب قرارگیری مبلمان بر اساس نقطه کانونی

پس از اندازه مناسب مبلمان برای نشیمن نوبت به تصمیم گیری در مورد نقطه کانونی میرسد به عنوان مثال تلویزیون، شومینه، لوستر، آثار هنری و غیره را میتوان نقاط کانونی یک فضا دانست و با توجه به این نقاط چیدمان و ترتیب قرار گیری مبلمان را در اطراف آنان انجام خواهیم داد. اگر اتاق نشیمن شامل یک تلویزیون باشد، توجه داشته باشید که فاصله مشاهده برای تلویزیون به صورت استاندارد بین ۸ تا ۱۲ فوت است و در عین حال زاویه دید بیش از ۳۰ درجه نیست. بنابراین مبل اصلی باید روبه روی آن قرار داده شود. صندلی های اضافی می تواند به سمت هر دو طرف دیوار که  تلویزیون بر روی آن قرار گرفته گذارده شود.

نحوه چیده مان مبلمان در طراف شومینه

نحوه چیده مان مبلمان در طراف شومینه

برای اتاق نشیمن با شومینه، که اکثر گفتگو افراد در این فضا صورت میگیرد نحوه چیده مان مبلمان در طراف شومینه انجام میشود.بنابراین  یک پیکربندی نیمه دایره ای در اطراف شومینه باعث ایجاد تعامل آسان با خانواده و دوستان می شود.

چیده مان مبلمان به دور میز نشیمن

چیده مان مبلمان به دور میز نشیمن

اما چیدمان مبلمان در اتاق های نشیمنی که فاقد شومینه و یا تلوزیون میباشد کانون مرکزی مهم ما همین میز قهوه خوری نشیمن یا پذیرایی خواهد بود .کافیست چیدمان مبلمان را دراطراف میز نشیمن انجام دهید، صندلی ها در اطراف میز به شکل دایره قرار داده می شوند تا هر فضای خالی را ببندید.

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه چیدمان کردن دکوراسیون در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده: میترا مروتی

بازدید از پروژه ها فقط در تهران و با هماهنگی قبلی انجام میشود.

برای کسب اطلاع از هزینه های بازدید و کارشناسی و مشاوره پروژه تماس بگیرید.

ساعت تماس : روزهای شنبه تا ۵شنبه از ساعت ۹صبح تا ۶عصر

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

شماره دفتر :

شهرک غرب – بلوار فرحزادی – روبروی اریکه ایرانیان

با تشکر – مهندس پناهی

مطالب مرتبط :