1,251 بازدید آپارتمان سبز

 
  • آپارتمان سبز
  • بازدید از فضای پروژه شما با وقت قبلی
  • طراحی و اجرای پروژه های مسکونی، اداری و تجاری

این ساختمان بدیع در نیویورک اخیرا سوژه ی بسیاری از خبرنگاران، عکاسان و حتی هنرمندان مطرح از جمله “دیوید ساندبرگ ” و “روگرو وانی” بوده است. هر یک از این افراد اذعان دارند که این بنا یکی از فوق العاده ترین کارها در زمینه ی معماری و معماری داخلی بوده است.
حرکت به سوی یک زندگی سبز
«معماری نیوز»: این خانه ی عظیم با حدود بیست بخش مسکونی در قسمت جنوبی برونکس (نیویورک) ؛ به شکلی طراحی و ساخته شده که با مدیریت انرژی و محیط اطراف استحقاق دریافت جایزه های LEED Gold،NYSERDA و دیگر جوایز مربوط به حفاظت از محیط زیست و بهره برداری صحیح از منابع و انرژی را پیدا کرده است.از این رو می توان به آن لقب “خانه ای در مسیر سبز “را داد.
جالب است بدانید مساحتی نزدیک به ۶٫۰۰۰ متر مربع به مسیر های مارپیچی سرسبزی اختصاص یافته که هم اکنون به نوعی تفرجگاه تبدیل شده است.

طراحی منازل مسکونی و معماری داخلی خانه های سبز

طراحی منازل مسکونی و معماری داخلی خانه های سبز

مجتمع مسکونی با گرایش طراحی سبز

مجتمع مسکونی با گرایش طراحی سبز

ساخت پروژه خانه های سبز و گرین

ساخت پروژه خانه های سبز و گرین

طراحی شهرک پیشرفته

طراحی شهرک پیشرفته

معماری داخلی و دکوراسیون آپارتمان مدرن سبز

معماری داخلی و دکوراسیون آپارتمان مدرن سبز

همچنین فضایی بالغ بر ۳۴٫۰۰۰ متر مربع شامل طاق های سبز پوش است که به باغبانی تشویق تان میکنند و در عین حال نوعی عایق و محافظ ساختمان نیز محسوب می شود.

از آنجایی که شرکت معماری «گریمشاو» در نهایت دقت و مدیریت صحیح منابع این ساختمان را طراحی کرده، آبیاری فضای های سبز و تمامی درختان آن به کمک سیستمی که نقش بازگردانی و قابل مصرف گرداندن آب باران را دارد، بسیار آسان و البته مقرون به صرفه شده است.

این آب انبار زیر زمینی در حدود پنج مخزن آب ۱۸۰ لیتری را در اختیار میگذارد که برای آبیاری کافی و مناسب است.

و اما تدبیری که سازندگان برای تامین برق در نظرگرفته اند استفاده از پانل های فوتوولتائیک است که قادر به تولید ۱۶۰ کیلو وات انرژی هستند. مقداری که به آسانی روشنایی ساختمان و فضاهای اطرافش را تامین می کند و از آنجایی که سعی شده در ساخت این مجموعه از لوازم و وسایل برقی کم مصرف استفاده شود، کار بسیار راحت شده است.

در مجموع این بنای عظیم به کمک سیستم های نصب شده و روش های صحیح مصرفی حدود ۲۵ درصد کاهش مصرف انرژی داشته است که وجود سیستم های مبدل انرژی، در این زمینه بی تاثیر نبوده اند. قرار دادن نمایشگرهایی در قسمت لابی این ساختمان ها که آمار انرژی مصرفی را به ساکنین نشان می دهند را می توان نوعی تذکر و یادآوری تلقی کرد.

با همه ی این ها، تمامی افرادی که در این خانه های سبز زندگی می کنند، به تدریج می آموزند که چگونه درست مصرف کنند تا زندگی سالم و صحیحی داشته باشند.

 

برای مشاهده پروژه های انجام شده ، کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره های یا شماره همراه زیر تماس بگیرید:

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165