2,900 بازدید آکواریوم در دکوراسیون داخلی

 
  • آکواریوم در دکوراسیون داخلی
  • طراحی و اجرای دکوراسیون با آکواریوم

سفر به اعماق دریا یکی از شگفت‌انگیزترین سفرهایی است که بشر موفق به درک آن شده است؛ شما نیز می‌توانید با تمهید یک آکواریوم در خانه، از آرامش سحرانگیز آب و شگفتی‌های جهان طبیعت به طور همزمان برخوردار شوید.

آکواریوم و دکوراسیون منزل

آکواریوم و دکوراسیون منزل

 

آکواریوم‌ها با ابعاد و اشکال مختلف، در ترکیب با علوم و فنون روز، تبدیل به یکی از مهمترین مولفه‌های زیباسازی در محیط خانه شده‌اند. چنانکه شما می‌توانید از این عنصر زیبا، به عنوان پاراوان برای جداسازی برخی فضاها در دکوراسیون داخلی استفاده کنید.

ورود آشپزخانه‌های مدرن با دیوارهای اپن (باز) به خانه‌های ایرانی، کدبانوی خانه را در برخی موارد با مشکل مواجه می‌سازد، اما اجرای یک دیوار آکواریومی در بخش اپن آشپزخانه، علاوه بر مصون نگهداشتن فضای خصوصی آشپزخانه، زیبایی صدچندانی به آپارتمان شما هدیه خواهد داد.

میزهای شیشه‌ای که بخش زیرین آن تبدیل به یک آکواریوم شده است یا آکواریوم‌های استوانه‌ای که به جای آباژور مورد استفاده قرار می‌گیرد نیز از دیگر استفاده‌های دکوراتیو آکواریوم‌ها هستند.

شما همچنین می‌توانید با تمهید یک آکواریوم در درون بخشی از دیوار منزل خود، یک تابلوی متحرک و واقعی از ماهی‌ها در انظار میهمانان قرار دهید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده نمونه پروژه های طراحی شده توسط مجموعه با شماره های یا شماره همراه زیر تماس بگیرید:

مهندس پناهی – مدیریت گروه مهندسی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165