1,901 بازدید استفاده از شمع در فنگ شویی

 
  • استفاده از شمع در فنگ شویی
  • قدرت شمع در چیدمان فنگ شویی
  • دریافت انرژی مثبت و رسیدن به آرزوها با شمع در فنگ شویی
  • چیدمان فنگ شویی و راز استفاده از شمع در آن
  • فنگ شویی شمع
  • .

استفاده از شمع در فنگ شویی

 شمع­ها نماد فنگ شویی عنصر آتش هستند که خانه را گرم و دلپذیر می­کنند. شمع‌ها کمک به ایجاد محیطی پرانرژی و متعادل می‌کنند. نمادهای فنگ شویی عنصر آتش، گرمای آتش را برای دکوراسیون به ارمغان می‌آورند. شمع‌ها تزئیناتی زیبا برای خانه‌های فنگ شویی هستند. نمادهای فنگ شویی الهام‌بخش و زیبا هستند .شمع‌های قرمز، نارنجی و زرد، مراقبه را تشویق می‌کنند، به استراحت کمک می‌کنند و استرس روزانه را آزاد می‌کنند. بهتر است شمع‌ها در بخش مرکزی خانه استفاده شوند. جنوب، جنوب غربی و شمال شرقی از خانه شما نیز برای قرار دادن فنگ شویی نیز مناسب است. همانند سایر دستورالعمل‌های فنگ شویی ماده و رنگ برای ایجاد تعادل پرانرژی مهم است. انرژی شمع‌ها، شمعدان‌ها و تزیینات پیرامون شمع به فنگ شویی خانه برای جذب ثروت کمک می‌کند. شمع‌ها را در مرکز خانه قرار دهید. شمع‌های قرمز، زرد و نارنجی نمادهایی از گرمای خانه هستند که به همراه رنگ‌های مشکی، بنفش، آبی و سبز، نمایش‌دهنده  عناصر پنج‌گانه فنگ شویی است؛ که به تعادل در زندگی شخصی، اجتماعی و معنوی کمک می­کند.  مبلمان و لوازم‌خانگی کم‌تر به فنگ شویی خانه کمک می‌کند؛ تا انرژی را به‌وسیله شمع‌ها فعال کند تا به‌طور آزادانه گردش کند.

شما می‌توانید با استفاده از مواد طبیعی و شمع‌های شناور در مناطق مختلف خانه اثر فنگ شویی را افزایش دهید. استفاده از شمع‌های قرمز، نارنجی و زرد در قسمت جنوبی خانه برای ایجاد شهرت و موفقیت مؤثر است. قرار دادن جنوب غرب برای عشق عالی است. استفاده از شمعدان‌های فلزی و شمع‌های سفید در قسمت شرق برای افزایش قدرت خلاقیت کودکان و شمال شرق برای دوستی مفید است.

جایگاه شمع در فنگ شویی

جایگاه شمع در فنگ شویی

کاربرد شمع

کاربرد شمع

انرژی مثبت شمع

انرژی مثبت شمع

دیزاین با شمع

دیزاین با شمع

شمع در چیدمان فنگ شویی

شمع در چیدمان فنگ شویی

شمع در فنگ شویی

شمع در فنگ شویی

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه چیدمان فنگ شویی در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

 

مشاوره
09123104165