880 بازدید انواع نور در دکوراسیون

 
  • انواع نور در دکوراسیون
  • چیدمان کردن دکوراسیون و استفاده از نورپردازی در آن
  • انواع لامپ ها در نورپردازی دکوراسیون داخلی
  • نورپردازی سقف
  • نورپردازی در معماری داخلی
  • برای مشاهده نمونه کارها لطفا از اینستاگرام طراحانه و تلگرام طراحانه دیدن فرمایید :
  • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
  • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
  • .

انواع نور در دکوراسیون

در این مقاله انواع نور در دکوراسیون را بررسی کرده و به صورت جامع سه نوع نور پردازی پایه را توضیح خواهیم داد.قدم اول آشنایی در مورد روشنایی محیط، لمس وظیفه که منظور همان ایجاد احساس در محیط میباشد و در نهایت نحوه استفاده از هرکدام در منزل خود که باید حتما آموزش داده شود.

انواع نور در دکوراسیون

انواع نور در دکوراسیون

تنها و مهمترین مفهوم در ایجاد یک طراحی خوب میتواند این شکل از  نورپردازی برای خانه باشد. همانطور که در تصویر مشاهده میکنید در این نور پردازی که از یک آرایه ولی  از انواع مختلف آن استفاده شده است. پاتریشیا ریزو از مرکز تحقیقات روشنایی می گوید: “بهترین توصیه من به هر آنچه که شما در نورپردازی انجام می دهید، ایجاد سه لایه نور محیطی توسط لوستر و چراغ آویزها و در نهایت نور مخفی ست که خود سبب میشود تا به هدفتان در نور پردازی برسید. چرا که هر کدام از این شکل نورپردازی قادر خواهند بود تا بخشی از خواسته های شما را در زمینه لایتینگ برآورده سازند.

لایتینگ در دکوراسیون داخلی

لایتینگ در دکوراسیون داخلی

همچنین استفاده از آنچه که روشنایی عمومی نامیده می شود،بهترین شکل نورپردازیست چرا که این نور یک  روشنایی کلی را برای یک اتاق فراهم می کند و برای ایجاد یک سطح نور یکنواخت در فضا، مستقل از هر روشنایی خاصی که ممکن است در مناطق مورد نظر یک اتاق مورد نیاز باشد در نظر گرفته شده است. در بیشتر تنظیمات خانه، زمانی که یک فرد به یک اتاق می رود وسوئیچ کلید برق را میزند،فضای محیط  را روشن می کند. روشنایی محیطی چندین شکل دارد، از جمله: چراغ های نصب شده یا سقفی که نور را به سمت پایین هدایت می کنند؛ گلدان های دیواری یا لامپ های کف که دیوارها را با نور شستشو می دهند. سوفیت و نورپردازی ولنتاین که از سقف و دیوارها بیرون می آید.

کاربرد انواع نور در دکوراسیون منزل

کاربرد انواع نور در دکوراسیون منزل

استفاده از نورپردازی در اتاق خواب

استفاده از نورپردازی در اتاق خواب

انواع نور در معماری

انواع نور در معماری

نورپردازی نشیمن

نورپردازی نشیمن

نورپردازی حمام

نورپردازی حمام

نورپردازی با انواع لامپ های مدرن

نورپردازی با انواع لامپ های مدرن

شکلی زیبا از لامپ برای نورپردازی زیبا

شکلی زیبا از لامپ برای نورپردازی زیبا

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه بازسازی و چیدمان کردن دکوراسیون در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده:میترا مروتی

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

 

 

مشاوره
09123104165