475 بازدید اهمیت استفاده از آکسسوری در طراحی داخلی

 
  • اهمیت استفاده از آکسسوری در طراحی داخلی
  • نقش آکسسوری در دکوراسیون داخلی
  • چیدمان دکوراسیون داخلی با آکسسوری ها
  • نقش آکسسوری ها در دکوراسیون داخلی
  • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
  • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
  • .

اهمیت استفاده از آکسسوری در طراحی داخلی

اهمیت استفاده از آکسسوری در طراحی داخلی

اهمیت استفاده از آکسسوری در طراحی داخلی

هنگامیکه قصد ارتقاء بخشیدن به طراحی داخلی را داریم سعی میکنیم تا با استفاده از سایر جزئیات و در لایه بندی مواد نفیس, با استفاده از همین لوازم جانبی که آکسسوری نیز خوانده میشوند جادویی زیبا در طراحی و چیدمان دکوراسیون داخلی داشته باشیم. . این جزئیات تقویت کننده دردیزاین داخلی را می توان در بسیاری از عناصر طراحی از جمله  یک دست  آینه و شمعدان , انواع زیبا از مجسمه های فلزی  و گچی  حتی تابلو نقاشی و فرشی زیبا از ابریشم  و سایر هنرهای دستی و …ایجاد نمود.نه تنها با استفاده از لوازم لوکس بلکه حتی با عناصر بسیار ساده و زیبا همچنان میتوان به زیبایی طراحی داخلی افزود.

چیدمان دکوراسیون داخلی با استفاده از آکسسوری ها

چیدمان دکوراسیون داخلی با استفاده از آکسسوری ها

توجه نمایید که لایه بندی یک پالت رنگ دلخواه، فرصتی برای پیوند تمثیلی روشن در طول یک طرح از  طراحی داخلی را  فراهم می کند. برای مثال یک آثار هنری خیره کننده و رنگ های زیبا آن  ممکن است ؛ این رنگ ها را به پارچه های انتخاب شده برای اثاثه یا لوازم داخلی، همچون یک پرده یا یک فرش تزئینی تبدیل کند. به عنوان مثال اگر عناصری از قبیل عناصرطلای یا سایر آکسسوری ها را داشته باشید، می توانید آن را با یک عنصر در یک قطعه از مبلمان ارتباط دهید. پیوند دادن جزئیات همانند اینها شامل یک موضوع مشترک در طراحی است که در سراسر اتاق انجام می شود.

نقش آکسسوری در دکوراسیون داخلی

نقش آکسسوری در دکوراسیون داخلی

همچنان توجه داشته باشید که مقیاس مبلمان و لوازم جانبی آن در طرحی  از طراحی داخلی بسیار مهم است. یک فضای داخلی بزرگ پر از مبلمان با حجم زیاد و بزرگ لوازم جانبی متناسب خود را  در مقیاس بزرگ نیاز خواهد داشت، در حالی که در بخش های کوچکتر قطعات به همان اندازه پیچیده و ظریف مورد نیاز است و سبب خلق تعادلی زیبا در چیدمان دکوراسیون داخلی خواهد شد.

آکسسوری ها در طراحی داخلی

آکسسوری ها در طراحی داخلی

هنگامی که مقیاس مبلمان و لوازم جانبی نامناسب است،چیدمان  اتاق را می با عناصر کوچک زیادی در بین مبلمان بزرگ و کوچک خود بیش از حد شلوغ سازد بنابراین توجه به همین نکات بسیار ریز تاثیر شگرفی در زیباسازی فضای اطرافمان خواهد داشت.این نکته که اضافه کردن لمس های نهایی در داخل فضای طراحی کلیدی موثر برای خلق طرحی جامع است که با هر جنبه اتاق در هماهنگیست.

استفاده از آکسسوری ها در فضای ناهار خوری

استفاده از آکسسوری ها در فضای ناهار خوری

آکسسوری های اتاق خواب

آکسسوری های اتاق خواب

طراحی داخلی نشیمن با استفاده از آکسسوری ها

طراحی داخلی نشیمن با استفاده از آکسسوری ها

آشپزخانه لوکس و آکسسوری

آشپزخانه لوکس و آکسسوری

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه چیدمان کردن دکوراسیون در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده: میترا مروتی

بازدید از پروژه ها فقط در تهران و با هماهنگی قبلی انجام میشود.

برای کسب اطلاع از هزینه های بازدید و کارشناسی و مشاوره پروژه تماس بگیرید.

ساعت تماس : روزهای شنبه تا ۵شنبه از ساعت ۹صبح تا ۶عصر

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مشاوره
09123104165