766 بازدید اکسسوری در دکوراسیون داخلی منزل

 
 • اکسسوری در دکوراسیون داخلی منزل
 • چیدمان کردن دکوراسیون با استفاده از آکسسوری
 • چگونه آکسسسوری و لوازم تزئینی دکوراسیون داخلی منزل شما را دگرگون میکند
 • اهمیت استفاده از آکسسسوری در دکوراسیون داخلی
 • برای مشاهده نمونه کارها لطفا از اینستاگرام طراحانه و تلگرام طراحانه دیدن فرمایید :
 • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
 • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
 • .

اکسسوری در دکوراسیون داخلی منزل

شگفت انگیز است که چگونه اقلام تزئینی کوچک و لوازم جانبی می تواند دردکوراسیون داخلی یک اتاق تاثیر بسزایی داشته باشد. طراحان میدانند که چگونه  این تاثیر را با قرار دادن اشیاء زیبا و جذاب به وجود آورند بنابراین علاوه بر زیبایی که یک قالیچه، مبلمان ,نورپردازی و سایر چیدمان درون یک منزل ایجاد کند ,نمیتوان لزوم وجود این لوازم زیبا را در دکوراسیون داخلی نادیده گرفت. اقلام مختلفی از آکسسوری برای تزین بخش های مختلفی از خانه وجود دارد که ما بر اساس اصول خود از آنها در طراحی داخلی استفاده میکنیم.

لزوم استفاده از آکسسوری در دکوراسیون داخلی

لزوم استفاده از آکسسوری در دکوراسیون داخلی

 1. کیفیت را به کمیت ترجیح دهید

اقلام و لوازم تولید شده ی ارزان قیمتی هستند که به راحتی در فروشگاه کالاهای خانگی موجودمیباشند، اما آیا واقعا این چیزی است که شما می خواهید خانه خود (و زندگی خود) را پر کنید؟ در صورتیکه انتخاب درست و با کیفیت آنها سبب میشود تا دکوراسیون داخلی شیکتر و زیباتر جلوه نماید.به همین جهت یک قطعه تزیینی منحصر به فرد که مخصوص انتخاب شده باشد،به احتمال زیاد در زیبای فضای خانه شما بهتر از تعداد زیادی لوازم بی کیفیت ارزان قیمت عمل کند.

لزوم استفاده از آکسسوری

لزوم استفاده از آکسسوری

 1. آکسسوری مناسب هر فضا را به دقت انتخاب کنید

انتخاب نابه جا و نامناسب یک لوازم تزیینی نه تنها به زیبا شدن آن مکان کمکی نمیکند بلکه ظاهری زشت را به فضای موجود القا مینماید.به عنوان مثال قرار دادن تابلو بسیار بزرگ بر روی دیواری با اندازه کوچک سبب میشود تا عیب و نقص آن منطقه بیشتر جلوه نماید.به همین جهت  قبل از انتخاب و  یا قرار دادن لوازم جانبی و تزیینی، زمانی را برای مطالعه  آنچه که در فضای شما مناسب است، انتخاب کنید.

آکسسوری و لوازم تزیینی

آکسسوری و لوازم تزیینی

 1. چیدمان کردن آکسسوری به صورت نامتقارن

به عنوان مثال ما  آینه در مرکز قرار میدهیم و توسط شمع یا گلدان در هر طرف آن نوعی تقارن را در محیط ایجاد میکنیم ، اما این نوع آرایش متقارن می تواند فضای محیط را بسیار تکراری وکسل کننده کند بنابراین سعی کنید تا برای تعادل به جای تقارن سبک جدیدتر و دیگری از چیدمان را فراهم کنید.

استفاده نا متقارن از آکسسوری

استفاده نا متقارن از آکسسوری

چیدمان کردن دکوراسیون با استفاده از آکسسوری

چیدمان کردن دکوراسیون با استفاده از آکسسوری

دقت در انتخاب آکسسوری

دقت در انتخاب آکسسوری

استفاده از گیاهان به عنوان آکسسوری

استفاده از گیاهان به عنوان آکسسوری

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه بازسازی و چیدمان کردن دکوراسیون در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده:میترا مروتی

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مشاوره
09123104165