599 بازدید بازسازی آپارتمان زیرمتراژ ۴۰مترمربع

 
 • بازسازی آپارتمان زیرمتراژ ۴۰مترمربع
 • هزینه مناسب بازسازی آپارتمان زیر ۴۰مترمربع
 • بازسازی و نوسازی سوئیت
 • بازسازی آپارتمان های قدیمی
 • بازسازی آپارتمان های کوچک
 • قیمت مناسب بازسازی ساختمان
 • بازسازی و محکم سازی اصولی ساختمان های قدیمی
 • بازسازی توسط مهندسین مجرب معماری و طراحی داخلی
 • بازسازی و نوسازی چیدمان دکوراسیون داخلی
 • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
 • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
 •  
 • .

بازسازی آپارتمان زیرمتراژ ۴۰مترمربع

بازسازی آپارتمان زیر متراژ40 متر

بازسازی آپارتمان زیر متراژ۴۰ مترمربع

طرح های دقیق مقیاس پذیر و طرح های هوشمندانه، دو راه شناخته شده برای مقابله کمی فضاهادر طراحی های داخلی فضاهای کوچک است. اما رنگ نقش مهمی در بزرگنمایی اینگونه فضاهای کوچک دارد! استفاده از رنگ در همه جا می تواند یک زیبایی شناسی منحصر به فردی ایجاد کند، اما در بعضی موارد، مشغله بصری از نظر افزایش تعداد رنگ ها در آن منطقه می تواند فضایی که در حال حاضر پرشده است را حتی از آن چیزی که واقعا باشد کوچکتر نشان دهد. آپارتمان کوچک نمایش داده شده در اینجا بهترین استفاده را از طرح های زیر ۴۰متر مربع خود را با تکیه بر پالت های تک رنگ برای ظاهر ساده به شما نشان میدهد اما آنچه که باعث می شود این فضاهای منحصر به فرد به نظر رسند، ظاهر پر رنگ  و پر انرژی است که در سراسرفضای خانه  استفاده می شود.

بازسازی چیدمان دکوراسیون داخلی نشیمن

بازسازی چیدمان دکوراسیون داخلی نشیمن

این طراحی  داخلی، برای یک خانواده جوان درشهر کیف بازسازی و نوسازی شده است و  رنگ سیاه و سفید و مبلمان ساده هوشمند یکی از ویژگی های این بازسازی محسوب میشود. دقت نمایید که این شکل چیدمان مانند فضای مینیمالیستی تک رنگ نیست. درخشش گاه به گاه رنگ سبز، سبب خلق تفاوت در فضا میشود. استفاده خلاقانه از یک باغچه قوسی که در مرکز دیوار بین آشپزخانه و نشیمن وجود دارد و از کف تا سقف بالایی امتداد داده شده است به این خانه یک نگرش سرسبز و جوان داده است که بسیار متناسب با مشخصات مشتری میباشد.

بازسازی اصولی آپارتمان زیر 40 متر مربع

بازسازی اصولی آپارتمان زیر ۴۰ متر مربع

بازسازی زیبای آپارتمان نقلی

بازسازی زیبای آپارتمان نقلی

لامپ های آویز برنجی جلادار با کابینت چوب و کرم رنگ خود در آشپزخانه هماهنگ شده است. رنگ های گرم نیز کنتراستی شگفت انگیزی را نسبت به بافتی به رنگ سبز موجود در اتاق نشیمن ارائه می دهند.

طراحی داخلی زیبای اتاق خواب و دفتر کار طراحی داخلی زیبای اتاق خواب و دفتر کار آپارتمان زیر 40 مترمربعآپارتمان زیر 40 مترمربع

طراحی داخلی زیبای اتاق خواب و دفتر کار آپارتمان زیر ۴۰ مترمربع

مکعب حاوی اتاق خواب و دفترکار، چندین روش خلاق را برای به حداکثر رساندن فضای و حریم خصوصی استفاده می کند. درب کشویی می تواند هر دو فضا را  زمانی که در حال استفاده نیستند پنهان سازد و اجازه می دهد که بقیه اتاق سبک تر و جادارتر به نظر رسد. تشک بر روی یک پلت فرم سفید با کمد و قفسه ذخیره در زیرخود افزایش یافته است.

طراحی داخلی زیبای راهرو ورودی آپارتمان زیر 40 مترمربع

طراحی داخلی زیبای راهرو ورودی آپارتمان زیر ۴۰ مترمربع

بازسازی تراس آپارتمان نقلی

بازسازی تراس آپارتمان نقلی

قاب چوبی، قفسه و دکوراسیون دیوار آجری نازک، راهرو سفید را بسیار شیک نموده است. تم های طبیعی از گیاهان تکراری وظریف هستند، اما لمس لازم را برای شکنندگی به یک طرح غیرمستقیم قوی در خانه شهری اضافه می کنند.دکوراسیون داخلی حمام مخصوصا زرق و برق دار انتخاب شده است! استفاده از کاشی های در کنارکفپوش و دیوارپوش چوبی یک ترتیب هوشمندانه است که باعث می شود فضای اتاق گسترده تر به نظر رسد.

نوسازی دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی

نوسازی دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی

طراحی داخلی حمام و سرویس بهداشتی آپارتمان نقلی

طراحی داخلی حمام و سرویس بهداشتی آپارتمان نقلی

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه  بازسازی و چیدمان کردن دکوراسیون در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده: میترا مروتی

بازدید از پروژه ها فقط در تهران و با هماهنگی قبلی انجام میشود.

برای کسب اطلاع از هزینه های بازدید و کارشناسی و مشاوره پروژه تماس بگیرید.

ساعت تماس : روزهای شنبه تا ۵شنبه از ساعت ۹صبح تا ۶عصر

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مشاوره
09123104165