702 بازدید بازسازی اتاق خواب

 
  • بازسازی اتاق خواب
  • بازسازی منزل و طراحی اتاق خواب مدرن
  • بازسازی اتاق خواب با هزینه اندک
  • نوسازی اتاق خواب با ایده ها و طرح های روز دنیا
  • برای مشاهده نمونه کارها لطفا از اینستاگرام طراحانه و تلگرام طراحانه دیدن فرمایید :
  • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
  • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
  • .

بازسازی اتاق خواب

با گذشت زمان، یک اتاق خواب علاوه بر مکانی برای استراحت و خوابیدن دارای کاربردهای دیگری نظیر، مکانی برای مطالعه، کار کردن، انجام فعالیت های ورزشی، تماشای تلویزیون و غیره است. پس نوسازی و بازسازی اتاق خواب یک امر اساسی و ضروری است.

رنگ آمیزی: اگر برای بازسازی اتاق خواب از رنگ های خنثی یا تک رنگ استفاده کنید، بسیار جذاب خواهد شد. پیشنهاد ما این است که از رنگ سفید به صورت متعادل، برای رنگ آمیزی استفاده کنید.

متریال استفاده شده برای بازسازی اتاق خواب: متریالی را که برای بازسازی استفاده می­کنید، هوشمندانه انتخاب کنید. برای کف ترجیحا از سنگ مرمر، چوب و سرامیک  استفاده کنید.

اندازه اتاق خواب را در نظر داشته باشید. اگر اندازه اتاق خواب بزرگ و جادار است، از وسایل و مبلمان متعددی می توانید بهره بگیرید ولی اگر اتاق خواب شما کوچک است، پنجره های اتاق خواب بهتر است وسیع و بزرگ باشند؛ یا می­توانید از یک آینه بهره بگیرید تا باعث بزرگ جلوه دادن اتاق شود.

اکسسوری و  نورپردازی در اتاق خواب: در انتخاب اکسسوری باید دقت کافی را به خرج دهید تا اکسسوری های انتخاب شده با نورپردازی و وسایل روشنایی هماهنگ و سازگار باشند؛ همچنین از به کار بردن اکسسوری و لوازم تزئینی بیش از حد هم خودداری کنید.

از تابلوهای نقاشی برای زیبا شدن اتاقتان استفاده کنید و با این کار می توانید ترکیب رنگ دیوار را متعادل کنید.

انتخاب پرده مناسب: با توجه به سبکی که برای بازسازی اتاق خوابتان استفاده کرده اید، پرده­هایی مناسب و مدرن که در بازار موجودند را انتخاب کنید.

بازسازی اتاق خواب مدرن

بازسازی اتاق خواب مدرن

دکوراسیون شیک اتاق خواب

دکوراسیون شیک اتاق خواب

چیدمان لوکس اتاق خواب

چیدمان لوکس اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب

نوسازی اتاق خواب به سبک جدید

نوسازی اتاق خواب به سبک جدید

بازسازی اتاق خواب مدرن

بازسازی اتاق خواب مدرن

بازسازی اتاق خواب

بازسازی اتاق خواب

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینهبازسازی و نوسازی منزل در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مشاوره
09123104165