713 بازدید بازسازی خانه با طراحی آجرو چوب و سنگ

 
  • بازسازی خانه با طراحی آجرو چوب و سنگ
  • طراحی داخلی منزل
  • طراح دکوراسیون
  • تغییر دکوراسیون
  • نوسازی منزل
  • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
  • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom

بازسازی خانه با طراحی آجرو چوب و سنگ

بازسازی خانه با طراحی آجرو چوب و سنگ

بازسازی خانه با طراحی آجرو چوب و سنگ

بازسازی خانه با طراحی آجرو چوب و سنگ

بازسازی خانه با طراحی آجرو چوب و سنگ

موادی  همانند آجربه رنگ  تیره، چوب و شیشه در طراحی داخلی این آپارتمان معاصر استفاده شده است. ناتالیا Oleksienko از شرکت معماری انجام و بازسازی زیبای  این  آپارتمان مدرن را در پنت هاوسی زیبا  در کیف، اوکراین طراحی کرده است.در شروع  قدم زدن در داخل این فضای زیبا ، ما به یک اتاق نشیمن با دیوارهای آجری تیره، کف چوبی و یک میزبه شکل  نیمکتی زیبا خواهیم رسید.

طراحی پلان باز آپارتمان

طراحی پلان باز آپارتمان

در کنار اتاق نشیمن اتاق غذاخوری با میز ناهار خوری چوبی وطراحی بسیار زیبا یش در کنار نورپردازی مدرن از سقف نمایان است.یک نیمکت داخلی در برابر دیوارجای داده شده  و در انتهای اتاق ناهارخوری آشپزخانه است. فقط از اتاق نشیمن دسترسی به تراسهای چندسطحی است که در منزل به یک منطقه غذاخوری در فضای باز با کلانتر، استخر، سالن و قابل دسترسیست.

دکوراسیون داخلی اتاق خواب

دکوراسیون داخلی اتاق خواب

در پشت در وطبقه اصلی اتاق خواب مستر قرار دارد. تخت در برابر دیوار شیشه ای  نشسته است که منطقه خواب را از حمام جدا می کند.در واقع  یک دیوار شیشه ای بقیه اتاق خواب را  از حمام اصلی محافظت می کند و در عین حال اجازه می دهد نور از پنجره ها برای ورود  در سراسر اتاق فراهم شود. در حمام، یک وان حمام مستقل در مرکز قرار دارد، در حالی که دوش پشت ستون قرار دارد و دارای منظره ای از شهر است.

طراحی پلکان چوبی زیبا

طراحی پلکان چوبی زیبا

چیدمان دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی

چیدمان دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی

در محوطه اصلی آپارتمان، یک پله چوبی در مرکز قرار دارد که تمام سه طبقه خانه را به هم متصل می سازد. اتاق خواب های دیگر در آپارتمان  همانند مزرعه کوچک است که از بر روی سقف طبقه اول قرار گرفته است. در این حمام، کاشی های سیاه و یک سینک سیاه، برای ایجاد یک ظاهر مدرن و  قفسه بندی سفید را کنار هم قرار می دهد.

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه  بازسازی و چیدمان کردن دکوراسیون در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

بازدید از پروژه ها فقط در تهران کرج و با هماهنگی قبلی انجام میشود.

برای کسب اطلاع از هزینه های بازدید و کارشناسی و مشاوره پروژه تماس بگیرید.

ساعت تماس : روزهای شنبه تا ۵شنبه از ساعت ۹صبح تا ۶عصر

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

مطالب مرتبط :
مشاوره
09123104165