682 بازدید بازسازی خانه سفید رنگ

 
  • بازسازی خانه سفید رنگ
  • دکوراسیون داخلی منزل با رنگ سفید
  • طراحی داخلی آپارتمان
  • دکوراسیون داخلی آپارتمان
  • طراحی داخلی
  • چیدمان دکوراسیون
  • تغییر دکوراسیون
  • نوسازی منزل
  • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
  • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom

بازسازی خانه سفید رنگ

طراحی داخلی اتاق نشیمن

طراحی داخلی اتاق نشیمن

آیا شما دوست دارید تا طراحی داخلی یک خانه به صورت تک رنگ باشد؟ این خانه شیک در اسکاندیناوی توسط Nordico،با یک فضای پر نور و روشن و پالتی به رنگ های سیاه، سفید به همراه الگوی رنگی از جزئیات ترکیب شده است. با استفاده از کاشی هندسی، سرگرمی را به فضای آشپزخانه خود تزریق کنید و آن را از حالت یکنواختی خارج نمایید. سالن غذاخوری، و نشیمن پز را با  پارتیشبی زیبا از قفسه چوبی چوبی جدا کنید.

بازسازی خانه سفید رنگ

بازسازی خانه سفید رنگ

دراتاق نشیمن به یک مبل مدرن به رنگ بژ، سلف  و کمد های سفارشی سفید، یک فرش خاکستری، و گیاهان سبز را مشاهده میکنید. رنگ دیوارها، ارائه احساس درخشش را به فضای داخلی بیشتر اضافه میکند.

استفاده از پارتیشن در جداسازی فضای ناهارخوری از نشیمن

استفاده از پارتیشن در جداسازی فضای ناهارخوری از نشیمن

از طرف اتاق نشیمن، چراغ های پلاستیکی اتاق ناهار خوری به رنگ طلایی قابل رویت است. صندلی های تکی اتاق نشیمن همرنگ با رنگ میز ناهار خوری میباشد.

یک دیوار کاشی در تک رنگ، هنر مرزی را برای فضای آشپزخانه نشان می دهد. دو میز میز قهوه خوری مدرن و زیبا به رنگ های  سیاه و سفید  در ادامه به تم رنگی اتاق اضافه شده است.نمایش اشکال هندسی درکنار کمدهای اتاق نشیمن ، میزهای قهوه خوری  دایره ای و فرش مستطیلی، سالن نمایش را به زیباترین شکل نشان میدهد و آن را از حالت کسالت و یکنواختی خارج میکند.

جعبه کتاب نقش فعال در طراحی خانه را بازی می کند. پارتیشن چوبی، ۱۲ فضای آزاد یرای دیدن سایر بخش های منزل ایجاد میکند و این امر خود  اجازه می دهد کودکان به راحتی در جلوی چشم والدین مراقبت شوند.

چیدمان دکوراسیون به رنگ سیاه و سفید

چیدمان دکوراسیون به رنگ سیاه و سفید

در کنار درب، ویژگی های هندسی بیشتری به چشم میرسد. در بالای یک پیانو تک رنگ، یک سری از صلیبها بر روی دیوار قرار می گیرند. صندلی چوبی و سیاه و رنگ سفید پیانو دکوراسیون داخلی را زیباتر نموده است.

طراحی داخلی آشپزخانه

طراحی داخلی آشپزخانه

آشپزخانه با قفسه های معلق سقف، کاشی های سفید کلاسیک و گیاهان آویزان سرسبز طراحی جدیدی را ارائه نموده است.

دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب

رنگ آبی، سفید و خاکستری به عنوان رنگ های خاص، اتاق خواب باقی می ماند. دیوارهای سفید و کفپوش چوبی سبک، مهاجرت لوازم جانبی در اطراف اتاق را امکان پذیر می سازد. استفاده از روتختی با رنگ های راه راه اطمینان از افزودن رنگ های جدید به فضای اتاق است.

اتاق خواب کودک

اتاق خواب کودک

اتاق خواب کودکان دارای فضای اسکاندیناوی دیگریست، یک بیانیه با دیواری از طرح الماسی بژرنگ، کوسن های فراوان با الگوهای متفاوت  و لامپ منحصر به فرد کودکانه اش بسیار دلپذیر است.تم خرگوش شخصیت را به اتاق کودک، به همراه نقاشی تک رنگی خود اضافه می کند.

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه  بازسازی و چیدمان کردن دکوراسیون در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده: میترا مروتی

بازدید از پروژه ها فقط در تهران و با هماهنگی قبلی انجام میشود.

برای کسب اطلاع از هزینه های بازدید و کارشناسی و مشاوره پروژه تماس بگیرید.

ساعت تماس : روزهای شنبه تا ۵شنبه از ساعت ۹صبح تا ۶عصر

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

مشاوره
09123104165