804 بازدید بازسازی دکوراسیون مطب دندانپزشکی

 
  • بازسازی دکوراسیون مطب دندانپزشکی
  • شماره تماس: – ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵ – مهندس پناهی
  • .
  • برآورد هزینه ساخت و طراحی داخلی مطب دندانپزشکی
  • نوسازی دکوراسیون مطب دندانپزکی کلاسیک
  • تغییر دکوراسیون مطب دندانپزشکی مدرن
  • هزینه و قیمت تغییر دکوراسیون مطب در تهران

گروه آماده انجام پروژه های بازسازی دکوراسیون مطب دندانپزشکی میباشد. بازسازی و نوسازی دکوراسیون مطب ، سالن های انتظار ، سالن ورودی ، نمای مطب ، ساختمان پزشکی ، اتاق استراحت ، اتاق معاینه در تخصص ماست. برای طراحی داخلی مطب با توجه به سلیقه پزشکان محترم و متراژ مطب میتوان از متریال مختلف مثل پارتیشن و دربهای شیشه نشکن ، دیواره های چوب طبیعی ، کفپوش سرامیک ، نورپردازی اسپات و شیدر ، مبلمان چرم یا پارچه نانو و فلز استفاده نمود.

استفاده از متریال آنتی باکتریال و بدون درز اولویت سطوح ساختمانی در فضاهای خدمات پزشکی و درمانی میباشد.

بازسازی دکوراسیون مطب دندانپزشکی

بازسازی دکوراسیون مطب دندانپزشکی

بیمارستان ها به طور کلی دارای سه قسمت عمومی ، کلینیک و قسمت کارکنان هستند. پلان ، تعداد و مساحت هر فضا در طراحی ساختمان بیمارستانی بخش ها به عوامل زیر بستگی دارد :

– کارکنان (نوع و تعداد افرادی که بیمارستان یا بخش به آن ها سرویس می دهد)

– تجهیزات و اثاثیه و در ارتباط با محتوای وظیفه ساختمان

– شرایط محلی

– راهنماهای طرح

– فضاهای پارکینگ

– ورودی اصلی

– محوطه پذیرش

– بایگانی

– برای طراحی بیمارستان در نظر گرفتن فضاهای کلی زیر الزامی است:

– اساس دفتری و اداری

– محل های انتظار

– پذیرش

– اتاق های درمان

– اتاق های چند منظوره

– wc مخصوص بیماران

– wc مخصوص کارکنان

– امکانات مخصوص کارکنان

– امکانات مشاوره و تشخیص بیماران سرپائی

– امکانات آموزشی

– انبار برای هریک از خدمات

در طراحی ساختمان های جدید، باید برای هر تخت بیمار حدودا ۱۰۰-۷۰ مترمربع و ۲۸۰-۲۰۰ مترمربع برای هر تخت (برای تغییرات) در نظر گرفته شود. این ارقام در برگیرنده تمامی فضاهای جانبی همچون کنترل های محیطی و فضاهای ذخیره سازی و انبار است.

واحدهای مراقبت :

واحدهای مراقبت عادی برای بیماران بستری مورد استفاده قرار می گیرند، به خصوص برای بیماری های کوتاه مدت. این واحدها را می توان بسته به فضای لازم و ساختار سازمانی دسته بندی کرد. بیماران با شرایط حاد، از واحدهای مراقبت عادی به واحد های مراقبت ویژه برده می شوند.

واحدهای مراقبت ویژه :

خاص بیمارن تحت نظارت پیوسته هستند و اتاق های معاینه و درمان خاصی به آنها اختصاص می یاید. به طور کلی این اتاق ها باید بزرگتر از اتاق های مراقبت عادی باشند زیرا ابزارها و تجهیزات بیشتری را باید در آنها قرار داد. بیماران با نیازهای خاص در واحدهای مراقبت مخصوص قرار می گیرند. این بیماران شامل نوزادان تازه تولد یافته، افراد با بیماریهای عفونی، بیماران قلبی، بیماران توانبخشی، عصبی و هیپو کندریاکس هستند. طول اقامت این بیماران بیشتر از حد متوسط است.

اتاق های بیماران:

تخت های بیماران باید از سه طرف قابل دسترسی باشند. این امر، محدودیت هایی را برای اندازه کلی اتاق ایجاد می کند. کوچک ترین اندازه یک اتاق با یک تخت ۱۰ متر مربع است. برای یک اتاق با ۲ و۳ تخت، برای هر تخت باید حداقل ۸ متر مربع فضا در نظر گرفته شود. اتاق باید به حد کافی پهنا اشته باشد که تخت دومی بتواند بدون مزاحمت برای تخت اول، به خارج از اتاق برده شود.( حداقل پهنا ۳٫۲۰ متر)

در کنار هر تخت باید یک میز شب و در محل مناسب، به سمت پنجره باید یک میز ۹۰ در ۹۰ سانتی متر ب صندلی هایی وجود داشته باشد. (یک صندلی برای هر بیمار)

کیفیت مصالح بکار رفته و دقت در اجرای دکوراسیون رابطه مستقیم با بودجه اولیه دارد وگروه سعی میکند از بهترین متریال تولید شده داخلی و خارجی استفاده کند.  گروه آماده مشاوره و ساخت بهترین دکوراسیون مطب در سعادت آباد ، شهرک غرب ، زعفرانیه ، نیاوران ، آرژانتین ، قیطریه ، محمودیه ، قیطریه ، شریعتی ، ونک ، الهیه ، میرداماد ، ظفر و ولنجک برای شما عزیزان میباشد.

برای انجام با کیفیت و زیبای پروژه های دکوراسیون و طراحی داخلی با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165