428 بازدید بازسازی سرویس بهداشتی

 
  • بازسازی سرویس بهداشتی
  • نوسازی سرویس بهداشتی خانه
  • بازسازی سرویس های بهداشتی به سبک لوکس
  • تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی

بازسازی سرویس بهداشتی

بازسازی سرویس بهداشتی به عنوان یکی از فضاهای پرکاربرد خانه شما که نیاز به توجه زیادی دارند و به عنوان خصوصی ترین بخش فضای داخلی منزل تان به شمار می آیند ، باید براساس سلیقه ی شخصی شما سفارشی سازی شود.

بازسازی سرویس بهداشتی

بازسازی سرویس بهداشتی

در خانه شما ممکن است پس از گذشت سالها هر کدام از سازه ها در ساختمان فرسوده شوند و کیفیت  آنها پایین بیاید که در این صورت نیاز به بازسازی و تعمیرات دارند.

در سرویس بهداشتی و حمام نیز ممکن است فرسودگی در تاسیسات آن مانند لوله کشی ها، و یا در ظاهر آن مانند خراب شدن دیوارها، پوسیدگی و … پیش بیاید که در هر صورت به بازسازی نیاز دارند.

بازسازی سرویس بهداشتی

بازسازی سرویس بهداشتی

در بازسازی حمام و دشتشویی  باید به موارد مهمی توجه نمود: استفاده و انتخاب کاشی های مناسب از نظر رنگ و جنس میباشد.

بازسازی سرویس بهداشتی

تغییر دکوراسیون سرویس بهداشتی

بهتر است در انتخاب کاشی ها از رنگ روشن استفاده شود تا فضا را بازتر نشان دهد، همچنین کاشی هایی بکار گرفته شود که جنس آنها لیز نباشد.

مورد بعدی، انتخاب شیرآلات صحیح برای جلوگیری از چکه کردن و هدر رفتن آب میباشند که بهتر است از شیرآلات اهرمی و یا چشمی استفاده شود.

بازسازی سرویس بهداشتی

نوسازی دکوراسیون حمام و دستشویی

همچنین، تعبیه هواکش قوی و تایمر دار که پس از ترک سرویس هم هوا را تعویض کند٬ لازم است به‌ خصوص اگر سرویس شما بدون پنجره داخلی باشد. میتوانید در تصاویر زیر نمونه هایی از قبل و بعد بازسازی سرویس بهداشتی را مشاهده کنید.

بازسازی سرویس بهداشتی

بازسازی سرویس بهداشتی

بازسازی سرویس بهداشتی

نوسازی و بازسازی حمام و دستشویی

در ایننوسازی و بازسازی سرویس بهداشتی از کاغذ دیواری رنگی به درخواست صاحبخانه، شیرآلات مدرن و سیستم تهویه قوی استفاده شد.

تمامی کاشی های ترک خورده قدیمیِ دیوارها و کف با رنگ نامناسب، وان حمام، روشویی و شیرآلات و حتی پنجره ها نیز بطور کل عوض شدند و یک بازسازی شیک و مدرن انجام شد.

این بازسازی حمام و توالت به سبک روستیک انجام شده است زیرا در آن از عناصر و المان های طبیعی زیادی مانند گیاهان استفاده شده است.

 

بازدید از پروژه ها فقط در تهران و کرج با هماهنگی قبلی انجام میشود.

برای کسب اطلاع از هزینه های بازدید و کارشناسی و مشاوره پروژه تماس بگیرید.

ساعت تماس : روزهای شنبه تا ۵شنبه از ساعت ۹صبح تا ۶عصر

مشاوره
09123104165