694 بازدید بازسازی کابینت آشپزخانه برای عید نوروز

 
  • بازسازی کابینت آشپزخانه برای عید نوروز
  • تعمیر و نوسازی کابینت های قدیمی
  • بازسازی کابینت آشپزخانه با هزینه اندک
  • طراحی و دکوراسیون آشپزخانه با کابینت های مدرن
  • برای مشاهده نمونه کارها لطفا از اینستاگرام طراحانه و تلگرام طراحانه دیدن فرمایید :
  • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
  • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
  • .

بازسازی کابینت آشپزخانه برای عید نوروز

با فرارسیدن عید نوروز و فصل جدید خانواده ها مخصوصا خانم های خانه به تمیز کردن و زیباتر کردن دکوراسیون محیط میپردازند. در این بین آشپزخانه به دلیل آنکه قطب اصلی خانه بوده و بیشترین وقت خانومها در آنجا سپری میشود اهمیت بیشتری دارد. قسمت اصلی در هر آشپزخانه کابینت های آن میباشد که با کوچکترین تغییر میتواند تاثیر به سزایی در ظاهر آشپزخانه بگذارد حالا این تغییرات میتواند از رنگ آمیزی و یا تغییرات اساسی تر در کابینت ها باشد . در این پست ما به بازسازی آشپزخانه و کابینت های آن میپردازیم.

بازسازی اول:

بازسازی آشپزخانه و کابینت ها

بازسازی آشپزخانه و کابینت ها

همانگونه که مشاهده میکنید این آشپزخانه با کابینت های قدیمی جلوه ای آشفته به فضای محیط داده است بنابراین به بازسازی هر چه بیشتر آن پرداخته اند.

پس از بازسازی کابینت وآشپزخانه

پس از بازسازی کابینت وآشپزخانه

در این بازسازی آشپزخانه با ظاهری  جدید، کابینت های آشپزخانه کاملا مدرن و بزرگ، و یک backsplash جدید جذاب، واقع شده است. جزیره آشپزخانه بلند و مناسب  طول اتاق و ایجاد  فضای باز که اتاق جدید و اتاق ناهار خوری را به هم متصل می  از دیگر کارهای بازسازی محسوب میشود.

بازسازی دوم:

قبل بازسازی و تعمیرات

قبل بازسازی و تعمیرات

این آشپزخانه ظاهری قدیمی دارد اما نکته اصلی آن فضای بزرگش است بنابراین امکان مانور بیشتری در بازسازی وجود دارد.

پس از بازسازی و تعمیرات

پس از بازسازی و تعمیرات

این آشپزخانه به تنهای با نور طبیعی و یک پالت رنگ شاد، می تواند هر روز را روشن کند. درب های شیشه ای جلوه ای متفاوت به دکوراسیون آن بخشیده است. کابینت های خاکستری زرق و برق دار و یک آشپزخانه بزرگ با صفحات یخچال و فریزر نسبت به قبل از بازسازی آن بسیار گرانبها تر شده است.

بازسازی سوم:

قبل بازسازی

قبل بازسازی

این آشپزخانه قابل استفاده بود، اما درآن نیاز جدی به چهره سازی. تغییر کفپوش کاشی و وسایل قدیمی منسوخ داشت .

پس از بازسازی

پس از بازسازی

در این آشپزخانه بازسازی کاملی صورت گرفته است همانگونه که میبینید یک دیوار برداشته شد تا یک جزیره زیبا آشپزخانه طولانی را به وجود آورد و برای آن فضایی ایجاد شود. کابینت های سفید بر روی کف های چوب خشک گرم خیره کننده هستند، در حالی که چراغ های آویز و سخت افزار ضد زنگ احساس زیبایی به آشپزخانه جذاب می دهند.

بازسازی چهارم:

قبل بازسازی

قبل بازسازی

صاحبان این خانه به دنبال مدرن کردن فضای آشپزخانه بوده اند بنابراین به بازسازی آن پرداخته اند.

پس از بازسازی

پس از بازسازی

در این بازسازی آشپزخانه جدیدی که در آن یک بخش ناهارخوری بود، طراحی شد. دیوار تخته ای جالب به فضا افزوده می شود و کابینت های سفید با نام تجاری جدید کنتراست خوبی در فضا ایجاد می کنند. جزیره مرکزی دارای حوضچه های دو سینک و یک محل برای ناهار خوری خانواده است.

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینهبازسازی و نوسازی منزل در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مشاوره
09123104165