1,056 بازدید بام سبز در شهرک سازی

 

بام سبز در شهرک سازی

دیوارهای سبز سیستم هایی هستند که در آن گیاهان بالارونده یا بوته های معلق، سطح دیوار را می پوشانند. این گیاهان می توانند مستقیما در زمین در پای سازه کاشته شوند یا در گلدانهایی در ارتفاع مشخصی از نما قرار گیرند.

انواع دیوارهای سبز عبارتند از: دیوار سبز فعال کابلی، دیوار سبز مدولار و دیوار سبز حجمی مدولار

معماری پایدار این مجتمع توسط گروه بیگ در تایوان انجام شده است. بخشی از این مجتمع با زیربنای ۱۰۰۰ مترمربع قرار است مسکونی باشد و بخشی دیگر قرار است به مرکز سلامت سالمندان اختصاص یابد. پروژه با بام های سبز و دیوارهای شیشه ای سرتاسری که دارد، به نشانه ی شاخصی در منطقه تبدیل خواهد شد.

بام سبز در معماری و شهرک سازی

بام سبز در معماری و شهرک سازی

بام سبز در معماری و شهرک سازی (2) بام سبز در معماری و شهرک سازی (3) بام سبز در معماری و شهرک سازی (4) بام سبز در معماری و شهرک سازی (5) بام سبز در معماری و شهرک سازی (6) بام سبز در معماری و شهرک سازی (7) بام سبز در معماری و شهرک سازی (8) بام سبز در معماری و شهرک سازی (9) بام سبز در معماری و شهرک سازی (10) بام سبز در معماری و شهرک سازی (17) بام سبز در معماری و شهرک سازی (18) معماری پایدار با بام سبز (1) معماری پایدار با بام سبز (2) معماری پایدار با بام سبز (3) معماری پایدار با بام سبز (4) معماری پایدار با بام سبز (5) معماری پایدار با بام سبز (6)

این مجتمع مسکونی در ساحل شرقی تایوان قرار دارد. این اواخر جوانان زیادی برای پیدا کردن کار به شهرهای بزرگ سواحل شرقی تایوان آمده اند. در این پروژه ارتباط ساختمان های مختلف از طریق راه های پیچ در پیچی که در سایت طراحی شده میسر خواهد شد. این مسیرهای پیچ در پیچ فضاهای عمومی مختلف از قبیل فروشگاهها، رستوران ها و مراکز درمانی را به یکدیگر متصل می کنند. این مجموعه قرار است که تا سال ۲۰۱۸ تکمیل شود.مترجم: نیلوفر محتاط

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده نمونه پروژه های طراحی شده توسط مجموعه با شماره های یا شماره همراه زیر تماس بگیرید:

مهندس پناهی – مدیریت گروه مهندسی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165