1,393 بازدید بتون اکسپوز در طراحی داخلی

 
  • بتون اکسپوز در معماری داخلی
  • دکوراسیون با بتون اکسپوز
  • دکوراسیون و طراحی داخلی خانه با بتون اکسپوز

استفاده از متریالی به نام بتن اکسپوز در طراحی داخلی فضای مسکونی شامل خانه و آپارتمان، امری سلیقه ای است. برخی از افراد وجود بتن اکسپوز را که دارای سطحی شبیه سطوح پرداخت نشده است را نمی پسندند. چرا که حس و حال خشن را به فضا منتقل می کند و به خاطر ماهیت بتن دارای سردی خاصی است. برخی نیز وجود این متریال در طراحی داخلی آپارتمان را هنرمندانه می دانند. در این بخش قصد داریم نگاهی به طراحی داخلی آپارتمانی بیاندازیم که توسط استودیو طراحی SVOYA studio طراحی و اجرا شده است و در شهر کیو، پایتخت اوکراین قرار دارد.
همانطور که اشاره شد، استفاده از بتن اکسپوز ممکن است مطابق سلیقه ی بسیاری از افراد نباشد. بنابراین طراح باید، هنگام استفاده از این متریال دقت لازم را به خرج دهد تا در درجه اول، این متریال را در جای درست مورد استفاده قرار دهد، چرا که استفاده ی نادرست از این متریال سبب ایجاد سطحی نامناسب و مانند سطوح پرداخت نشده خواهد شد و در مرحله ی دوم سردی برخواسته از بتن، فضا را خشن و سرد نکند. برای جلوگیری از این امر این متریال باید در ترکیب با سایر متریال های گرم به کار رود.

بتون اکسپوز در دکوراسیون خانه (1) بتون اکسپوز در دکوراسیون خانه (2) بتون اکسپوز در دکوراسیون خانه (3) بتون اکسپوز در دکوراسیون خانه (4) بتون اکسپوز در دکوراسیون خانه (5) بتون اکسپوز در دکوراسیون خانه (6) بتون اکسپوز در دکوراسیون خانه (7) بتون اکسپوز در دکوراسیون خانه (8) بتون اکسپوز در دکوراسیون خانه (9) بتون اکسپوز در دکوراسیون خانه (10) بتون اکسپوز در دکوراسیون خانه (11) بتون اکسپوز در دکوراسیون خانه (12) بتون اکسپوز در دکوراسیون خانه (13) بتون اکسپوز در دکوراسیون خانه (14)

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه پروژهای انجام شده با ما تماس بگیرید.

.

: مهندس پناهی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165