4,196 بازدید تابلو در فنگ شویی

 
  • تابلو در فنگ شویی
  • نقش تابلو در جذب انرژی مثبت فنگ شویی
  • رعایت اصول فنگ شویی تابلو
  • چیدمان فنگ شویی تابلو
  • راهکار های فنگ شویی تابلو جهت خوش شانسی
  • .

تابلو در فنگ شویی

طبیعت همیشه الهام‌بخش انسان است. تزئینات داخلی الهام گرفته از طبیعت برای تزئین خانه و دفاتر است که برای این منظور از نقاشی و تابلو استفاده میکنیم. اما دکوراسیون یک اتاق با فنگ شویی طبیعت کار آسانی نیست. شما باید معانی ظریف هنر طبیعت در فنگ شویی را درک کنید و آن‌ها را با چیزهای دیگر در یک اتاق ترکیب کنید.  طراحی فنگ شویی از خطوط منحنی بیشتر از خطوط مستقیم و از رنگ‌های گوناگون برای خلق اثرات استفاده می‌کند. با توجه به فنگ شویی، انرژی مثبت در یک منحنی حرکت می‌کند و انرژی منفی در یک خط مستقیم حرکت می‌کند بنابراین انتخاب اثر هنری مناسب برای یک مکان اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

در فنگ شویی تابلو استفاده از نقاشی‌های که طلوع و غروب خورشید را نشان می‌دهد، یا نمایی از یک‌شب زیبا، انتخاب‌هایی مناسب هستند. نقاشی‌هایی که نشان‌دهنده خشم طبیعت هستند مانند رعدوبرق، زلزله و غیره مناسب نیست.سربازهای نیزه به دست هخامنشی هم مناسب نمیباشند چرا که فنگ شویی به ما میگوید آنها سبب ایجاد جنگ و جدال میشوند. کوهی که توی آب منعکس شده باشه نماد واژگونی و سقوطه ، کوه بهتره که پشت سرمون باشد ، اگه روبرومون باشد سد راه است.تابلوی شام آخر مسیح نماد خیانت است و گذاشتنش در منزل مناسب نیست.تابلو لاک پشت و پروانه هم خوب نیستند ، لاک پشت زندگی رو کند می کند و پروانه هم نماد عمر کوتاه است.بنابراین همه‌چیزهایی که در یک نقاشی فنگ شویی مشاهده می‌کنید مهم است. حتی رنگ‌هایی که در هنر فنگ شویی استفاده می‌شود از بسیاری جهات قابل‌توجه است.

تابلو در فنگ شویی

تابلو در فنگ شویی

چیدمان فنگ شویی و تابلو

چیدمان فنگ شویی و تابلو

جذب انرژی با تابلو فنگ شویی

جذب انرژی با تابلو فنگ شویی

تابلو در فنگ شویی

تابلو در فنگ شویی

تابلو

تابلو

فنگ شویی تابلو

فنگ شویی تابلو

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه چیدمان فنگ شویی در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

 

 

 

مشاوره
09123104165