2,853 بازدید تغییر دکوراسیون دفتر بیمه

 
  • تغییر دکوراسیون دفتر بیمه
  • مشاوره و بازدید توسط طراح با هماهنگی قبلی
  • برای مشاوره با شماره همراه ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵  یا تماس بگیرید.
  • شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان
  • طراحی داخلی دفتر بیمه در تهران

با توجه به تنوع مراجعین و انتقال انرژی مثبت و اعتماد به دفتر بیمه لازم است تا در زمینه های متنوعی تغییر دکوراسیون دفتر بیمه انجام شود. دکوراسیون دفاتر بیمه و شرکتهای بیمه برای ایجاد هارمونی همراه با تفکر و به جلوه درآوردن رنگها، اثاثیه و سایر اشیا است.

از آنجایی که بیشتر زمان مشاوران و کارشناسان بیمه در فضای داخلی شرکت بیمه سپری می شود، این فضاها باید جوابگوی نیازهای اساسی و بسیاری از فــعالیتهای جانبی ما باشد. هـمچنـین آنـچه کـه به یـک بنا روح می بخشد، فضای داخلی آن اسـت.

معماری داخلی نمایندگی بیمه

معماری داخلی نمایندگی بیمه

دکوراسیون دفتر خدماتی

دکوراسیون دفتر خدماتی

برای دکور دفاتر شرکتی استفاده از سبک های مدرن ،  معاصر و مینیمال توصیه میشود. در زیر ویژگی این سبکها توضیح داده شده است. سبک مدرن با نهایت بهره گیری از فضا و استفاده از ترفندهایی برای بزرگتر نشان دادن فضاها، برای آپارتمان ها و فضاهای کوچک بسیار مناسب است. بافت های مینیمالیستی، فرم های هندسی جسورانه، استفاده از یک رنگ ملون در کنار رنگ های خنثی، و ترکیب بندی های نامتقارن از شاخصه های اصلی این سبک است.

 

طراحی داخلی معاصر بدون ایجاد درهم ریختگی و یا تاریکی ـ فضاهای راحت تر و گرم تری دارد، و سبکی است که هم مناسب خانه هاست و هم فروشگاه ها و اداره ها. خانه های سبک معاصر می تواند فضایی آرام و دنج داشته باشد. عنصری که بیش از هر چیز به این سبک هویت می بخشد «خط» است. خط می تواند در استفاده از سقف های بلند، لبه های «مربع شکل» مبلمان، خطوط طولی کفپوش های چوبی، پادری ها، پنجره های ساده و فرم های هندسی تزیینات دیواری و اکسسوری ها به کار آید.

در مبلمان سبک معاصر، استفاده از فرم های هندسی و نرم ضرورت دارد. روکش های مبلمان معمولا به رنگ های خنثی (سیاه، سفید، خاکستری، کرم و قهوه ای) در می آیند، و عموما ساده، بدون تزیینان و پیچ و تاب هستند. بطور خلاصه، در طراحی معاصر فضاهای داخلی به مختصر و مفید بودن توجه می شود.

 

 

 

برای انجام پروژه های معماری داخلی و دکوراسیون دفتر کار خود با ما تماس بگیرید.

شماره دفتر:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان

با تشکر از تماس شما: مهندس پناهی

tarahaneh.com

مطالب مرتبط :
کلمات مرتبط: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مشاوره
09123104165