تماس

 

تماس با ما

گروه خانه دیزاین با هدف انجام پروژه های معماری داخلی، دکوراسیون و چیدمان در سطح تهران و کرج پایه گذاری شده است. خانه دیزاین برای ایجاد هماهنگی و رضایت مشتریان از تخصص های مختلفی مانند معماری ، عمران ، دکوراسیون داخلی ، چیدمان ، گرافیک و مبلمان بهره می گیرد.

در پروژه های بازسازی و نوسازی دکوراسیون که توسط گروه انجام میشود، جنبه های زیبایی شناسی و فرمیک رعایت میشود. برای این کار از سبکهای مختلف دیزاین و هنر استفاده میشود که مناسب تمایلات احساسی و تجربیات کاربران باشد.شماره خانه دیزاین

فعالیت این گروه بر اساس سه اصل “طراحی علمی، کیفیت عالی و زمان مناسب ” میباشد. پروژه های خانه دیزاین برای پروژه­ های مسکونی، اداری ، تجاری ، ورزشی ، شهری و فضاهای جمعی می باشد.

“خانه دیزاین” تا کنون در پروژه های مختلفی حضور داشته است و با طراحی و اجرای پروژه های موفق، کارنامه درخشانی از خود به جا گذاشته است.

تیم طراحی این گروه، مجموعه ای از طراحان صنعتی و مهندسین معمار میباشد که علاوه بر کسب مقام نخست در مسابقات متعدد دیزاین داخل کشور ، در سال ۲۰۱۳ ، موفق به کسب آرا ، برای شوی محصولات دکوراتیو ، در نمایشگاه جهانی دیزاین در میلان ایتالیا شده است.

 

نشانی اینترنتی خانه دیزاین:

ایمیل : info@tarahaneh.com

ایمیل : panahi@tarahaneh.com

 

برای دیدن پروژه های انجام شده و تعیین زمان مشاوره با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

 

همراه : ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵  مهندس پناهی (مدیریت مجموعه)

دفتر: ۸۸۵۶۰۳۷۵ – ۰۲۱

دفتر: ۸۸۵۶۷۹۱۲ – ۰۲۱

 

آدرس : شهرک غرب | میدان صنعت | بلوار فرحزادی | نبش بهاران دوم | ساختمان ارغوان