626 بازدید جکوزی مدرن و زیبا

 
  • جکوزی مدرن و زیبا
  • مدرنتربن و جدیدترین جکوزی در سعادت آباد
  • طراحی و ساخت جکوزی توسط شرکت مهندس پناهی
  • طراحی و دیزاین داخلی جکوزی توسط شرکت خانه دیزاین
  • شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان
  • شماره تماس: – ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

جکوزی مدرن و زیبا

جکوزی  مدرن و زیباو نیز گاهی با نام وان آب گرم یا حوضچه آب چرخان شناخته میشود و در اصل محیط بسته حوضچه مانندی است که آب موجود در آن فضا جهت ماساژ دادن عضله های مختلف بدن با فشار زیاد توسط پمپ های قوی از طریق لوله هلی تعبیه شده در قسمت های مختلف دیواره به داخل حوضچه رانده میشود.

میتوان از فواید جکوزی و ماساژ زیز آب به رفع درد عضلات ,مفاصل و استخوانها اشاره کرد.جکوزی از نظر طراحی به شکل ها و طرح های مختلف است و نیز از نظر گنجایش به یک نفره و چند نفره تقسیم میشود. یک نفره همانند وان حمام بوده و از یک پمپ استفاده میشود و نیز در حمام یا اتاق ها استفاده میشود و از جنس فایبر گلاس میباشد.

چند نفره دارای ابعاد مختلفی است که در آن آب گرم با فشار معین به داخل دمیده میشود و از مصالح ساختمانی با همان شرایط دیوارهای استخر استفاده میشود. میتوان جکوزی در محل ساخته شود و یا به صورت پیش ساخته در محل نصب گردد.

ماساژ در زیر آب از روش­های درمانی بسیار مؤثر در رفع درد عضلات، مفاصل و استخوان­ها می­باشد. استفاده کنندگان از آن در داخل حوضچه قرار می­گیرند و اعضاء بدن خود را به تناوب در مسیر فواره­های زیر آب قرار می­دهند. بعد از خروج از نیز باید مدتی استراحت نمود تا بدن به حالت اولیه برگشت نماید.

گروه طراحی خانه دیزاین آماده انجام کلیه خدمات در زمینه انجام ساخت و طراحی داخلی جکوزی  در مناطق شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد. 

جذابترین طراحی جکوزی توسط خانه دیزاین در سعادت آباد

جذابترین طراحی جکوزی توسط خانه دیزاین در سعادت آباد

جکوزی

جکوزی

جدیدترین و مدرنترین جکوزی از خانه دیزاین

جدیدترین و مدرنترین جکوزی از خانه دیزاین

طراحی زیبای جکوزی از شرکت مهندس پناهی

طراحی زیبای جکوزی از شرکت مهندس پناهی

جکوزی زیبا با طراحی داخلی خانه دیزاین

جکوزی زیبا با طراحی داخلی خانه دیزاین

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

شماره دفتر :

شهرک غرب – بلوار فرحزادی – روبروی اریکه ایرانیان

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com