941 بازدید جکوزی مدرن و زیبا

 
  • جکوزی مدرن و زیبا
  • مدرنتربن و جدیدترین جکوزی در سعادت آباد
  • طراحی و ساخت جکوزی توسط شرکت مهندس پناهی
  • طراحی و دیزاین داخلی جکوزی توسط شرکت
  • .

جکوزی مدرن و زیبا

جکوزی  مدرن و زیباو نیز گاهی با نام وان آب گرم یا حوضچه آب چرخان شناخته میشود و در اصل محیط بسته حوضچه مانندی است که آب موجود در آن فضا جهت ماساژ دادن عضله های مختلف بدن با فشار زیاد توسط پمپ های قوی از طریق لوله هلی تعبیه شده در قسمت های مختلف دیواره به داخل حوضچه رانده میشود.

میتوان از فواید جکوزی و ماساژ زیز آب به رفع درد عضلات ,مفاصل و استخوانها اشاره کرد.جکوزی از نظر طراحی به شکل ها و طرح های مختلف است و نیز از نظر گنجایش به یک نفره و چند نفره تقسیم میشود. یک نفره همانند وان حمام بوده و از یک پمپ استفاده میشود و نیز در حمام یا اتاق ها استفاده میشود و از جنس فایبر گلاس میباشد.

چند نفره دارای ابعاد مختلفی است که در آن آب گرم با فشار معین به داخل دمیده میشود و از مصالح ساختمانی با همان شرایط دیوارهای استخر استفاده میشود. میتوان جکوزی در محل ساخته شود و یا به صورت پیش ساخته در محل نصب گردد.

ماساژ در زیر آب از روش­های درمانی بسیار مؤثر در رفع درد عضلات، مفاصل و استخوان­ها می­باشد. استفاده کنندگان از آن در داخل حوضچه قرار می­گیرند و اعضاء بدن خود را به تناوب در مسیر فواره­های زیر آب قرار می­دهند. بعد از خروج از نیز باید مدتی استراحت نمود تا بدن به حالت اولیه برگشت نماید.

گروه طراحی آماده انجام کلیه خدمات در زمینه انجام ساخت و طراحی داخلی جکوزی  در مناطق شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد. 

جذابترین طراحی جکوزی توسط  در سعادت آباد

جذابترین طراحی جکوزی توسط در سعادت آباد

جکوزی

جکوزی

جدیدترین و مدرنترین جکوزی از

جدیدترین و مدرنترین جکوزی از

طراحی زیبای جکوزی از شرکت مهندس پناهی

طراحی زیبای جکوزی از شرکت مهندس پناهی

جکوزی زیبا با طراحی داخلی

جکوزی زیبا با طراحی داخلی

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

 

مشاوره
09123104165