1,377 بازدید حمام و دستشویی مینیمال

 
  • حمام و دستشویی مینیمال
  • دکوراسیون مینیمال در حمام و دستشویی
  • بازدید از پروژه شما با وقت قبلی
  • شماره تماس :  ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵  –  ۸۸۵۶۰۳۵۷  –  مهندس پناهی
  • شهرک غرب – بلوار فرحزادی – روبروی اریکه ایرانیان

این سینک ساده و جالب دستشویی توسط طراح بلغاری “ویکتور واسیلف” طراحی شده است.
سینک دستشویی ساده و متفاوت

روشویی ساده و زیبا از جنس شیشه و کورین

روشویی ساده و زیبا از جنس شیشه و کورین

آلبوم کار این طراح نشان میدهد که وی در کارهایش منش مدرن کمینه گرایی یا مینیمالیستی را دنبال میکند.

یک سنگ مرمر زیبا درون این طرح بکار رفته تا فضایش خیلی خالی نباشد و نیاز بصری آن را تقویت نماید. اتصالات جذابی که در شکل هندسی سینک اتفاق افتاده به نظر می رسد پایه طراحی مفهومی این کار بوده است.

سینک روشویی شیشه و مرمر

سینک روشویی شیشه و مرمر

  • تغییر دکوراسیون و بازسازی سرویس بهداشتی خانه
  • طراحی روشویی با رویکرد مینیمال برای فضاها و خانه های کوچک

 

خانه دیزاین و طراحی لوازم حمام

خانه دیزاین و طراحی لوازم حمام

این سینک به همراه اتصالات و شیر آب ارائه میشود و شکل لطیف شیر آب کاملا با سینک شیشه ای در تطابق است. این مدل سینک همچنین در اشکال و فرم های دیگر نیز عرضه شده است.

(حمام و دستشویی مینیمال ، دکوراسیون مینیمال در حمام و دستشویی ، سنگ روشویی مروارید ، قیمت روشویی سرویس بهداشتی ، قیمت انواع روشویی کابینتی در سعادت آباد ، روشویی کابینت دار در شهرک غرب ، ویکتور روشویی سنگی ، فروش روشویی سنگی ، خانه دیزاین ، معماری داخلی سرویس بهداشتی ، طراحی داخلی سرویس بهداشتی و حمام ، معماری داخلی و دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام مینیمال ، طراحی لوازم شستشو در حمام ، طراحی لوازم برای سرویس بهداشتی ، سینک مینیمال و حداقل ، سینک با الهام از ذن ، روشویی ساده و زیبا از جنس شیشه و کورین ، طراحی روشویی از جنس شیشه و سنگ)

روشویی و کمد برای سرویس بهداشتی با درب بازشو و مینیمال

روشویی و کمد برای سرویس بهداشتی با درب بازشو و مینیمال

حجم ساخته شده توسط طرح سنگ مرمر به طور هوشمندانه به عنوان یک کمد کوچک نیز عملکرد دارد و جنبه زیبایی شناختی با جنبه کارایی اش به خوبی ترکیب گشته است.

در استفاده از رنگ‌ها به خاطر داشته باشید رنگ‌های ملایم نظیر آبی یخی، سبز کمرنگ، سفید، کرم، زرد ملایم و بنفش یاسی آرامش بیشتری به ارمغان می‌آورد. البته علایق افراد درباره رنگ‌ها متفاوت است. وسایل خانه‌تان را به رنگ مورد علاقه خود انتخاب کنید.
• از تکنیک نقاشی تک رنگ، رنگ‌های فابریک و تن‌های رنگی‌ استفاده کنید که فضا را بزرگتر نشان دهد.
• از تجهیزات نوری بیشتری نظیر آباژور، چراغ‌های پایه‌دار، نور در قفسه کتاب و داخل کابینت‌ها،حباب‌های نور در طاقچه‌ها و کنج اتاق و نیز نورهای نقطه‌ای برای تاکید برنمایش وسایل استفاده کنید.
• در مقابل منبع نور مانند پنجره، یک آیینه قرار دهید تا روشنایی طبیعی روز را به داخل اتاق هدایت کند و به ترتیب اتاق را بزرگتر و درخشان‌تر جلوه دهد و بتوانید از مناظر طبیعی و زیبای پشت پنجره‌ها لذت ببرید.
• اگر “فضای مرده‌ای” مانند طاقچه، تو رفتگی در دیوار و دالان یا راهرویی وجود دارد که برای قرار دادن بعضی وسایل مناسب است، حتما از آن استفاده کنید.
• بخش‌های مختلف خانه را با گستردن قالیچه، درهای کشویی و چیدن دقیق مبلمان مرزبندی کنید.

 

برای مشاهده پروژه های انجام شده ، کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره های خانه دیزاین یا شماره همراه زیر تماس بگیرید:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مطالب مرتبط :