1,155 بازدید خانه رنگی و عجیب

 
  • خانه رنگی و عجیب
  • بازدید از فضای پروژه شما با وقت قبلی
  • طراحی و اجرای پروژه های مسکونی، اداری و تجاری

طراحی پروژه مسکونی توسط طراح هلندی مارسل وندرس

ریشه ها به سنت متصل اند اما درختان روبه آینده هستند. اولین پروژه مسکونی از مارسل با مساحت ۸۵۰m2 ویژگی های مارسل وندرس را در هر یک از گوشه های منحنی آن نشان میدهد. این پروژه، بازسازی و گسترش یک ویلای مدیترانه دهه شصتی است. مخلوط ظریف از منابع کلاسیک و مدرن که در کل ویلا قابل مشاهده است. رسیدن فضای منحنی به کنج های با خطوط راست که باز هم حسی کلاسیک را انتقال میدهد. فضای منحصر به فردی که ویلا از طریق نقش برجسته و سطوح تبدیل به یک زمین بازی میشود. خانه از تضاد و عشق بین گذشته و حال، “کاسا پسر ویدا است “غیر قابل چشم پوشی است. این پروژه واقع در مالورکا است که در سال ۲۰۰۹ تکمیل شد.

پروژه مسکونی کاسا بن ویدا

پروژه مسکونی کاسا بن ویدا

پروژه مسکونی مارسل وندرس

پروژه مسکونی مارسل وندرس

پروژه مسکونی ، خانه دیزاین (2) پروژه مسکونی ، خانه دیزاین (3) پروژه مسکونی ، خانه دیزاین (4) پروژه مسکونی ، خانه دیزاین (5) پروژه مسکونی ، خانه دیزاین (7) پروژه مسکونی ، خانه دیزاین (9) پروژه مسکونی ، خانه دیزاین (10) پروژه مسکونی ، خانه دیزاین (11) پروژه مسکونی ، خانه دیزاین (13) پروژه مسکونی ، خانه دیزاین (14) پروژه مسکونی ، خانه دیزاین (15)

 

برای مشاهده پروژه های انجام شده ، کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره های خانه دیزاین یا شماره همراه زیر تماس بگیرید:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

 

مطالب مرتبط :
مشاوره
09123104165