1,812 بازدید خانه رویایی

 
  • خانه رویایی
  • بازدید از فضای پروژه شما با وقت قبلی
  • طراحی و اجرای پروژه های مسکونی، اداری و تجاری

 

جایی که همه ما در ذهن داشته ایم… مرز که همه ما دوست داریم که از آن رها شویم… حرکت دائم بین رویا و واقعیت به حالت تعلیق… نور در مقابل سایه… استفاده از رنگ و خلوص سفید و غنای طلایی در ایجاد شخصیت قوی و دوری از سیاه و سفید مطلق.

با این پیشنهادناشی از شور و شوق ذاتی طراح،  فضای ایجادشده حس اندازه گیری زمان را کاهش میدهد.

در دیزاین رویاهای من از مجموعه آثار مارسل وندرس استفاده شده و قطعات جدید زیبا و لوازم جانبی برای خانه معرفی می کند. این مجموعه یک نگاه جدید به رویای و یک تجربه پر زرق و برق در نوآوری و کاربرد آن در فضای زندگی برای خانواده  است.
خانه رویاهای من  Salone Internazionale در دلموبایل، میلان، ۲۰۰۸ ساخته شده است.

خانه رویایی

خانه رویایی

دکوراسیون خانه رویایی

دکوراسیون خانه رویایی

خانه رویایی (2) خانه رویایی (3) خانه رویایی (4) خانه رویایی (5) خانه رویایی (6)

این روزهای طراحی دکوراسیون آشپزخانه بیش از هر بخش دیگری مورد بحث و پرسش قرار می گیرد که البته بیراه هم نیست چرا که به لحاظ کاری بخش مهمی در خانه بشمار می رود و به لحاظ دکوری هم تاثیر اساسی بر کلیت فضا می گذارد. شاید بیشترین هزینه صرف تکمیل شدن آشپزخانه می شود. حال آشپزخانه با این تاثیر مهمی که دارد اگر برای آن یک کابینت سفید براق با صفحه کورین سفید در نظر گرفته شود و کف آن نیز با سرامیک طوسی مات پوشانده شده باشد طبیعتا می توان دریافت که این آشپزخانه برای گرم تر شدن و داشتن انرژی بیشتر به یک رنگ گرم نیاز دارد که می توان آنرا در کاشی های بین کابینت های بکار برد. ترکیبی مثل نارنجی و خاکستری نمایی گرم و نسبتا ملایم را ایجاد می کند و ترکیبی مثل قرمز و یا زرشکی با مشکی تضادی تندتر را ارائه می دهد که باید با توجه به علاقمندی و روحیه یا ترکیب رنگ هایی که در بیرون آشپزخانه استفاده شده اند آن را انتخاب کرد.

سفید رنگ محبوب و زیبایی است اما اغلب بعنوان رنگ اصلی بعنوان رنگ اصلی دکوراسیون فضاهای مهم از جمله آشپزخانه انتخاب نمی شود و همواره در انتخاب آن بیم و تردید وجود دارد. چون سفید رنگی سرد و بی روح شناخته شده و ترس از این وجود دارد که فضا را نیز سرد و بی روح کند. این ترس کاملا اشتباه است. سفید رنگ وسعت و پاکی در طراحی دکوراسیون آشپزخانه است شما می توانید آزادانه این رنگ را در جای جای دکواسیون آشپزخانه به هر مقدار که می خواهید استفاده کنید. فقط برای از بین بردن تردیدی که از بی روح شدن فضا دارید، کافیست آن را با موادی گرم مانند چوب همراه کنید یا لایه هایی از رنگ های متمایل به کرم را نیز با آن همنیشن کنید. در شکل های زیر این ترکیب های زیبا را در دکوراسیون آشپزخانه بهمراه کابینت های شیک مشاهده می کنید که چقدر زیبا طراحی شده اند.

برای مشاهده پروژه های انجام شده ، کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره های یا شماره همراه زیر تماس بگیرید:

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165