طراحی داخلی خانه عروس
 
  • خانه زوج جوان
  • بازدید از فضای پروژه شما با وقت قبلی
  • طراحی و اجرای پروژه های مسکونی، اداری و تجاری

 

طرح هندسی در طراحی داخلی منزل

در این بخش قصد داریم استفاده از طرح ها و نقش های هندسی در طراحی داخلی یک آپارتمان را مورد بررسی قرار دهیم. استفاده ار یک طرح هندسی در طراحی کار چندان جدید و عجیبی نیست. قبلا بارها و بارها استفاده از نقش ها را به شکل های متفاوت در نمونه های طراحی و دکوراسیون داخلی دیده اید. این بار هم قرار است استفاده از یک طرح در دکور یک آپارتمان یک خوابه را مورد بررسی قرار دهیم.

آپارتمانی که در این بخش قصد بررسی آن را داریم، توسط Archiplastica طراحی داخلی شده است. روی دیوار نشیمن و روی دیوار اتاق یک نقش ساده وجود دارد. شاید ای نقش ها خیلی عجیب نباشند و حتی بسیار ساده باشند، اما حضور چنین طرح هایی در دکور یک خانه، بر جذابیت آن می افزاید. به این فکر کنید که چنین طرح ساده ای می توانست وجود نداشته باشد! اما همین که چنین طرحی وجود دارد، سبب خواهد شد چشم درگیر این موضوع باشد. حتی طرح و نقش کار شده روی دیوار اتاق خواب که بر روی متریال چوب کار شده است، به خوبی نورپردازی شده است و از ترکیب نورپردازی و یک حرکت هندسی ساده، یک اثر هنری زیبا و ساده خلق شده است که چشم و ذهن را درگیر خود خواهد کرد.

طراحی داخلی خانه عروس
طراحی داخلی خانه عروس

طراحی داخلی خانه عروس (2) طراحی داخلی خانه عروس (3) طراحی داخلی خانه عروس (4) طراحی داخلی خانه عروس (5) طراحی داخلی خانه عروس (6) طراحی داخلی خانه عروس (7) طراحی داخلی خانه عروس (8) طراحی داخلی خانه عروس (9) طراحی داخلی خانه عروس (10)
در این مبحث قصد پرداختن به سایر نکات نهفته در طراحی این آپارتمان یک خوابه را نداشتیم و فقط بر روی استفاده از هندسه در طراحی داخلی تمرکز داشتیم. در آینده نیز این مبحث را بصورت بسیط تر و با طرحهای پیچیده تر و زیباتر ادامه خواهیم داد. در ادامه نیز می توانید تصاویر این آپارتمان را مشاهده نمایید. تحریریه خط معمار – منبع: Home-Designing

 

برای دیدن نمونه پروژهای دکوراسیون و یا مشاوره پروژه خود با ما تماس بگیرید.

(مهندس پناهی)

شماره دفتر: – ۰۲۱

.

: مهندس پناهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی
09123104165