414 بازدید خلاقیت در دکوراسیون با رنگ سال ۲۰۱۸

 
  • خلاقیت در دکوراسیون با رنگ سال ۲۰۱۸
  • چیدمان کردن دکوراسیون با رنگ سال ۲۰۱۸
  • ایده های زیبای طراحی داخلی با رنگ سال ۹۷
  • رنگ سال ۲۰۱۸ و اصول استفاده آن در دیزاین داخلی
  • برای مشاهده نمونه کارها لطفا از اینستاگرام طراحانه و تلگرام طراحانه دیدن فرمایید :
  • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
  • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
  • شماره تماس: – ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵
  • شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان

خلاقیت در دکوراسیون با رنگ سال ۲۰۱۸

همانطور که میدانید رنگ بنفش و طیف های آن جزو رنگ سال ۲۰۱۸ انتخاب شده است.در این پست به بررسی دکوراسیون با رنگ زیبا و با شکوه بنفش میپردازیم و در عکس های زیر خلاقیت  در دکوراسیون با رنگ سال ۲۰۱۸ را مشاهده خواهید کرد.

خلاقیت در دکوراسیون با رنگ سال 2018

خلاقیت در دکوراسیون با رنگ سال ۲۰۱۸

طراحی داخلی با دیوارهایی به رنگ بنفش و چیدمان با اثاثیه کلاسیک آن ما را به دوران گذشته میبرد. در این چیدمان دکوراسیون داخلی نقاشی های سقف و قالب بندی همان رنگ دیوارها، یک ترفند طراحان است تا ارتفاع اتاق ها بلندترنشان داده شوند. این نیز یک راه هوشمند برای پنهان کردن ایرادها ی ناسازگار و یا ناهموار است.

اتاق خوابی به رنگ بنفش

اتاق خوابی به رنگ بنفش

در طراحی داخلی اتاق خواب با دیوارهای به رنگ بنفش از اثاثیه به رنگ سفید چون کنسول سفید رنگ , تابلو با قابی به رنگ سفید و یک گلدان با گلهای صورتی و یاسی ترکیب زیبا و ظریفی از رنگ بنفش و سفید را در کنار هم به نمایش میگذارد.طراحی تخت خواب با چهارچوب آن که پرده توری سفیدی بر روی آن قرار دارد جلوه با شکوهی از اتاق خواب را بیان مینماید.

دکوراسیون اتاقی بااستفاده از پالت رنگی بنفش

دکوراسیون اتاقی بااستفاده از پالت رنگی بنفش

دکوراسیون اتاقی بااستفاده از پالت رنگی بنفش که در دو طیف پر رنگ و طیف یاشی ترکیب شده است محیطی گرم و دلچسبی را به وجود آورده است. این مبلمان زیبا به رنگ قهوه ای با صندلی های مدرن و لوستر با شکل خاص و خلاق خود تمامی فضای موجود  را گرم و با استفاده از چوب طبیعی برازنده می کند.

کتابخانه مدرن زیبا با تم بنفش

کتابخانه مدرن زیبا با تم بنفش

دکوراسیون اتاقی با قفسه های بنفش کتابخانه و صندلی های مدرن سفید با شکل خلاق و جدید خود در کنار میز زیبای قهوه ای که بر روی خود گلدانی با گیاهان سبز طبیعی و چراغ آویز حبابی بزرگ که از سقف آویزان شده و در بالای میز قرار گرفته است شکل جسورانه ای از طراحی داخلی یک اتاق مدرن کتابخانه را بیان میکند.

چیدمان حمام با دیوارهایی به رنگ بنفش

چیدمان حمام با دیوارهایی به رنگ بنفش

حمامی زیبا از ترکیب رنگ بنفش که بر روی دیوارها نمایان است در کنار رنگ نقره ای وان خود شکلی جدید و زیبا از دکوراسیون داخلی حمام را به ما نشان میدهد.

تضاد زیبای رنگ سفید و بنفش در دکوراسیون

تضاد زیبای رنگ سفید و بنفش در دکوراسیون

اگر بیش از حد از یک رنگ تیره در دکوراسیون داخلی استفاده شود طراحی داخلی خانه را بسیار دلگیر و کسل کننده خواهد کرد برای ایجاد یک تعادل در رنگ آمیزی بهتر است تا از یک رنگ روشن در ترکیب با آن رنگ تیره استفاده نمود به عنوان مثال در این طراحی رنگ سفید صندلی ها با چهارچوب قهوه ای تیره پایه های آن ترکیب بسیار مناسبی از رنگ بنفش میباشد. رنگ تیره اتاق سبب شده تا رنگ سفید دکوراسیون داخلی برجسته تر نمایان شود و شکلی بسیار زیبا از دکوراسیون داخلی را پدید آورد.

چیدمان نشیمن با دیوارهایی به رنگ سال 2018

چیدمان نشیمن با دیوارهایی به رنگ سال ۲۰۱۸

دکوراسیون زیبای اتاق نشیمن با دیوارهای به رنگ بنفش و سقفی سفید رنگ و مبلمانی خاکستری و میزی شبیه به گنجه های قدیمی قهوه ای,شکلی رومانتیک از دیزاین داخلی اتاق را به نمایش میگذارد.

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه بازسازی و چیدمان کردن دکوراسیون در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده:میترا مروتی

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

شماره دفتر :

شهرک غرب – بلوار فرحزادی – روبروی اریکه ایرانیان

با تشکر – مهندس پناهی

 

 

 

مطالب مرتبط :
مشاوره
09123104165