631 بازدید دفتر کار شیشه ای

 
  • دفتر کار شیشه ای
  • نصب پارتیشن شیشه ای اداری
  • مزایایی دفتر کارشیشه ای
  • دفتر کار شیشه ای مدرن
  • چیدمان کردن دکوراسیون اداری با پارتیشن اداری
  • برای مشاهده نمونه کارها لطفا از اینستاگرام طراحانه و تلگرام طراحانه دیدن فرمایید :
  • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
  • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
  • .

دفتر کار شیشه ای

شیشه به عنوان متریالی چند منظوره در طراحی داخلی دفتر کار عمل میکند. کابین های اداری که از پارتیشن های شیشه ای ساخته شده اند، امروزه بسیار رایج هستند. این نوع پارتیشنها و دیوارهای شیشه ای در رنج گسترده ای از کیفیت و ظاهر در دسترس هستند؛ که به شما اجازه میدهد تا محیطی حرفه ای تر با ظاهری جذاب و رسمی تری را ایجاد کنید.

دفتر کار شیشه ای

دفتر کار شیشه ای

استفاده از پارتیشنهای شیشه ای در طراحی دفتر کار، به طراح اجازه میدهد تا به تعادلی بین حریم خصوصی و دسترسی آسان، دست پیدا کند. در حالی که این اتاقکهای جدید باعث جداسازی فضاها از یکدیگر شده و همچنین جریان آسانی از عبور و مرور را فراهم میکنند.

مزایایی دفتر شیشه ای اداری

مزایایی دفتر شیشه ای اداری

وجود درب های کشویی در این کابینها به شما اجازه میدهد در عین اینکه فضای خصوصی بیشتری را در دفترکارتان داشته باشید، امکان دسترسی و عبور و مرور راحتتری ر ا نیز فراهم میکند. علاوه بر این از آنجا که این دربهای کشویی امکان قفل شدن را نیز دارند، میتوانید از ایمن بودن و محفوظ بودن دفتر کارتان اطمینان داشته باشید.

دفتر شیشه ای اداری زیبا

دفتر شیشه ای اداری زیبا

دفتر شیشه ای اداری مدرن

دفتر شیشه ای اداری مدرن

دیواره ها همیشه می توانند با شیشه جایگزین شوند تا زمانی که یکپارچگی ساختاری ساختمان حفظ شود. همانطور که در این مثال نشان داده شده است، دربهای شیشه ای بزرگ، نقاط ورود به دفاتر را تشکیل می دهند و به نظر می رسد فضای شفاف تر و قابل اطمینان تری را نسبت به دیوارهای آجری ایجاد کرده اند.

دفتر اداری با دکور مینیمالیستی

دفتر اداری با دکور مینیمالیستی

فضاهای اداری نیاز به دکور و مبلمان مینیمالیستی دارند تا کار را با کارایی بیشتری انجام دهند و محیط را باروح تر و پویاتر کنند.  با کنار گذاشتن حداقل نیاز، شیشه به نظر می رسد یک ماده کامل برای تعریف یک فضای دفتر کار حرفه ای است.

دفتر اداری با ترکیب چوب و شیشه

دفتر اداری با ترکیب چوب و شیشه

در تصویر بالا از ترکیبی از چوب و شیشه در طراحی داخلی این دفتر کار استفاده شده است. نتیجه کار شگفت انگیز است. در حالی که چوب جذابیت روستایی را به ارمغان می آورد، شیشه باعث می شود که فضا بسیار مدرن باشد. نتیجه ترکیب این دو متریال فضای دوست داشتنی برای کارکنان را به وجود آورده است.

دفتر اداری با متریال شیشه

دفتر اداری با متریال شیشه

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه بازسازی و چیدمان کردن دکوراسیون در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده:میترا مروتی

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مشاوره
09123104165