352 بازدید دلایل نوسازی آشپزخانه شما

 
  • دلایل نوسازی آشپزخانه شما
  • بازسازی دکوراسیون داخلی آشپزخانه
  • دلایل نوسازی و بازسازی آشپزخانه منزل شما
  • کاربردی کردن فضای آشپزخانه به هنگام بازسازی آن
  • پاسخ به سوال های مهم قبل از شروع تغییر دکوراسیون داخلی آشپزخانه
  • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
  • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
  •  
  • .

دلایل نوسازی آشپزخانه شما

بازسازی آشپزخانه زیبا

بازسازی آشپزخانه

آشپزخانه شما یک فضای عملی و بسیار کاربردی است که شما باید هر روز در آن حضور داشته باشید و از زندگی لذت ببرید. بنابراین نگه داشتن آن به صورت به روز شده و به دلخواه شما می تواند فریبنده باشد، اما دقت نمایید که طراحی داخلی یک فضای کاری به شکل به روز شده اش همواره می تواند در زندگی روزمره ما تاثیرگذار باشد به عنوان مثال ما مایل هستیم که یک تخت راحت در اتاق خوابمان داشته باشیم تا با آرامش و راحتی در آن بخوابیم و سالم و تندرست  باشیم به همین جهت است که این سئوال مطرح میشود , آیا ما نباید در چیدمان و دکوراسیون داخلی  آشپزخانه ها سرمایه گذاری کنیم که به ما در زندگی سالم و راحت تر کمک کند؟

دلایل نوسازی آشپزخانه شما

دلایل نوسازی آشپزخانه شما

هنگامی که آشپزخانه خود را ارتقا دهید، بهره وری، سبک و ارزش کل خانه شما به همراه کیفیت زندگی در کنار شیوه زندگی شما بهبود می یابد. بنابراین ما فکر می کنیم هم اکنون زمان مناسبی برای نوسازی و بازسازی طراحی داخلی آشپزخانه شما میباشد.سه دلیل اصلی برای بازسازی و به روز رسانی آشپزخانه شما وجود دارد که شامل، بهره وری، زیبایی و سرمایه گذاری در آن میباشد؛و همه این موارد می توانند شما را به نحوی که شما و خانواده تان ازآن لذت میبرید کمک نمایند.

کاربردی کردن محیط آشپزخانه به هنگام نوسازی آن

کاربردی کردن محیط آشپزخانه به هنگام نوسازی آن

تمامی اهداف زیبایی شناسی که به عنوان عملی ترین دلیل برای بازسازی مجدد آشپزخانه شما محسوب میشود همان افزایش بهره وری است. این امر ممکن است  جزو دلربا ترین و هیجان انگیزترین دلایل متعدد به بازسازی آشپزخانه شما نباشد، اما به یاد داشته باشید که احتمالا شما بیشترین وقت خود را در خانه در این فضا صرف مینمایید بنابراین کاربردی بودن این محیط در طراحی داخلی بسیار پر اهمیت است.شما ممکن است در مورد قوانین طراحی آشپزخانه قدیمی که به عنوان “مثلث طلایی” شناخته شده است شنیده باشید. این مفهوم ساده این است که سه وسیله ای که بیشتر از آن استفاده می کنید (معمولا یخچال و فریزر، اجاق گاز و سینک) باید به شکل سه نقطه از یک مثلث قرار بگیرد.

رعایت قوانین مثلث طلایی در چیدمان دکوراسیون آشپزخانه

رعایت قوانین مثلث طلایی در چیدمان دکوراسیون آشپزخانه

کابینت ها را که مرکز ذخیره سازی آشپزخانه محسوب میشوند فراموش نکنید حتی اگر شما یک آشپزخانه کوچک داشته باشید، می توانید به گونه ای آن را تغییر دهید تا ذخیره سازی لازم را برای به حداکثر رساندن فضا فراهم کنید .

بهبود کیفیت زندگی با بازسازی چیدمان دکوراسیون داخلی آشپزخانه

بهبود کیفیت زندگی با بازسازی چیدمان دکوراسیون داخلی آشپزخانه

آشپزخانه زیبا دارای مزایای بسیار قابل ملاحظه ای است. چنانچه شما عاشق سبک و طراحی زیبا برای محیط  زندگی روزانه خود هستید بنابراین نحوه چیدمان دکوراسیون داخلی این فضاها برای شما مهم میباشد حتی اگر در این مکان زیاد حضور نداشته باشید.به عنوان مثال یک طرح بازتر یا یک منطقه  که زنمانی را ما جهت تهیه غذا صرف میکنیم میتواند آشپزخانه شما را به قلب مرکزی خانه و زندگی کل خانوادگی تان تبدیل کند. هنگامی که به جزئیات مانند رنگ ها و تم ها توجه نمایید، آشپزخانه خود را  به عنوان محلی زیبا در طراحی داخلی قرار خواهید داد. اگر شما آشپزخانه خود را دوست دارید، احتمالا خوشحال خواهید شد که زمانی را برای چیدمان دکوراسیون و نوسازی آن صرف کنید. حتی اگر شما یک آشپز نیستید، ممکن است خودتان از فضای  دلخواهتان بیشتر لذت ببرید.

بازسازی و نوسازی فضای آشپزخانه راهی برای افزودن ارزش مکان زندگی شما

بازسازی و نوسازی فضای آشپزخانه راهی برای افزودن ارزش مکان زندگی شما

بازسازی و نوسازی آشپزخانه شما میتواند بر روی کل زندگی شما تاثیربگذارد، نه فقط  به عنوان ارزش ساختمانی که به خانه تان می دهید! بازسازی آشپزخانه یک لمس بزرگ و شخصی را در لوازم جانبی وحتی شکل  پنجره ها ایجاد مینماید که  میتواند سلیقه شخصی صاحب خانه را با ظرافت و به شکل حرفه ای نشان دهد. اگر شما تصمیم به فروش خانه خود را در آینده دارید ، سرمایه گذاری در آشپزخانه و  بازسازی آن میتواند  به طور مداوم به عنوان یکی از بهترین راه های اضافه کردن ارزش ساختمان خانه شما باشد.

کاربردی کردن فضای آشپزخانه به هنگام بازسازی آن

کاربردی کردن فضای آشپزخانه به هنگام بازسازی آن

بازسازی آشپزخانه شیک و لوکس

بازسازی آشپزخانه شیک و لوکس

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه چیدمان کردن دکوراسیون در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده: میترا مروتی

بازدید از پروژه ها فقط در تهران و با هماهنگی قبلی انجام میشود.

برای کسب اطلاع از هزینه های بازدید و کارشناسی و مشاوره پروژه تماس بگیرید.

ساعت تماس : روزهای شنبه تا ۵شنبه از ساعت ۹صبح تا ۶عصر

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مطالب مرتبط :
مشاوره
09123104165