4,441 بازدید دکوراسیون آتلیه عکاسی

 
  • دکوراسیون آتلیه عکاسی
  • جهت کسب اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه پروژهای انجام شده با ما تماس بگیرید.
  • شماره دفتر:  – 
  • .

قبل از شروع فاز اجرا ، طرح سه بعدی دکوراسیون داخلی و یا طرح نمای بیرون و محوطه با توجه به تغییراتی که انجام میشود به مشتری داده می شود تا تصویر واضحی از طرح داشته باشد و با خیالی آسوده در این راستا قدم بردارد.

استودیو عکاسی جایی برای ثبت لحظات خوش و احساسات تکرار نشدنی است. دکور استودیو و بک گراند تاثیر زیادی در جذابیت ایجاد میکنند. در برخورد اول مشتری با دکوراسیون فضای استودیو ، رنگ و فرم باعث جذب و علاقه مندی به فضا میشود. بهتر است رنگ متناسب با متراژ و تعداد مشتریان انتخاب شود.

  • بازسازی و نوسازی دکوراسیون آتلیه عکاسی
  • تغییر نمای بیرونی آتلیه عکاسی
  • تغییر چیدمان مبلمان و قفسه آتلیه عکاسی
  • طراحی مصنوعات چوب و ام دی اف
  • نورپردازی مهندسی دیواره ها و سقف
  • طراحی ویترین متناسب با سبک دیزاین داخلی

عنصر کلیدی برای خلق هر پرتره، ژست و حالتی است که مدل شما در آن عکس خواهد داشت. این وظیفه شماست که مفهوم عکس را به مدل مورد نظرتان انتقال دهید . اکثراوقات تصاویری دیده ایم که ژست و نور آن ها خوب بوده ولی مدل با چهره خود مفهوم غلطی را می رسانده و تصویر را به کلی خراب کرده است .
ژست خوب در تصاویر پرتره بسیار مهم است زیرا خطوط و عناصر دینامیکی در فریم عکس ایجاد می کند. اطلاع از روش دستیابی به این مورد مهم، عاملی حیاتی به حساب می آید. سوژه شما نمی داند چگونه ژست بگیرد، دست های خود را چگونه قرار دهد یا چه حالتی داشته باشد؛ سرو سامان دادن به این کار، وظیفه شما به عنوان یک عکاس است.

دکوراسیون داخلی عکاسی

دکوراسیون داخلی عکاسی

 

یک ژست طبیعی بهتر از یک ژست خشک است؛ پس سعی کنید مدل خود را در حالتی راحت قرار داده و او را عصبی و نا آرام نکنید. به مدل هایتان اجازه دهید به جای ایستادن در استودیو بر روی صندلی بنشینند. در پایان، در حین عسکبرداری شمارش معکوس انجام ندهید زیرا درست زمانی که می گویید “یک ” ، مدل شما به طور اتوماتیک لبخند یا حالتی ساختگی و مصنوعی به خود می گیرد . اگر می خواهید عکس شما ظاهری کسل کننده، نمایشی وغیرطبیعی داشته باشد، مختارید ولی بهتر است که کاری تمیز تر ارائه دهید.

ترکیب بندی در دکوراسیون و طراحی داخلی آتلیه عکاسی نقش مهمی دارد . روی عناصر مهم و نقاط کانونی دکوراتیو تاکید کنید و چیدمان اکسسوری ، تابلو و لایتینگ ها را در راستای خطوط کلیدی و طلایی قرار دهید تا کمپوزیسیونی بهتر داشته باشید. (دکوراسیون آتلیه عکاسی ، دکوراسیون آتلیه عکاسی شهرک غرب ، میز و صندلی عکاسی ، دکوراسیون آتلیه عکاسی سعادت آباد ، دکوراسیون آتلیه عکاسی قیطریه ، ست دیزاین ، ، دکوراسیون آتلیه عکاسی فرمانیه ، طراحی عکاسی ، طراحی داخلی عکاسی ، دیزاین عکسخانه ، دیزاین استودیو فیلم و عکس ، چیدمان عکاسی و فیلمبرداری ، طراحی دکوراسیون آتلیه ، دکوراسیون استودیو عکاسی مدرن ، دکوراسیون استودیو عکاسی لوکس)

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه پروژهای انجام شده با ما تماس بگیرید.

.

: مهندس پناهی

www.tarahaneh.com

کلمات مرتبط: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مشاوره
09123104165