2,362 بازدید دکوراسیون آرایشگاه زنانه

 
  • دکوراسیون سالن آرایش زنانه
  • طراحی داخلی سالن آرایش
  • مشاوره و بازدید توسط طراح با هماهنگی قبلی
  • برای مشاوره با شماره همراه ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵  یا تماس بگیرید.
  • شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان

دکوراسیون آرایشگاه زنانه تابع الگوهای متنوعی میباشد. معمولا برای متراژهای مختلف از سبک های مختلف دکوراسیون استفاده میشود. اصولا برای متراژهای بزرگ از رنگهای لاکچری تیره در کنار رنگ های تم روشن استفاده میشود.

برای دکوراسیون آرایشگاه زنانه در متراژ کوچک از رنگهای لاکچری تیره در سطح کمتری استفاده میشود. نورپردازی سالن آرایشگاه زنانه ترکیبی از نورهای اسپات و محیطی میباشد.

کفپوش مناسب سالن آرایش زنانه با توجه به قابلیت شستشو معمولا محدو به سرامیک است ولی با توجه به نقش و بافت و رنگهای سرامیک ها میتوان انتخاب های زیبایی داشت.

برای جداسازی و تفکیک سالن ها نیز از پارتیشن های مدرن و لاکچری  استفاده کرد. گروه خانه دیزاین با بیش از ۸۰ مدل پارتیشن تنوع بسیاری را برای مشتریان خود ایجاد کرده است.

امروزه مردم با هرسطح درآمد و تحصیلاتی، به نحوی با سالنهای زیبایی، ماساژ، مانیکور پدیکور و … سروکار دارند و این ارتباط روزبه روز در حال افزایش چشمگیراست. اگرچه تعداد سالنهای گرانقیمت روبه افزایش است.
اما صاحبان سالنهای زیبایی باید تجارتشان را از رقابت جدا کنند. آنها برای موفقیت مجبور نیستند تمام دارایی و سرمایه خود را صرف دکوراسیون سالن خود نمایند. آنها باید با دقت هرچه تمامتر مبلمان و آیتمهای دکوراسیون خود را انتخاب نمایند تا با این کار هم راحتی مشتریان خود را افزایش دهند و هم در کارخود ترقی نموده و سالیان سال پابرجا بمانند.
یک تم و سبک سالن جذابی را انتخاب نمایید که بیانگر خدماتی باشد که شما ارائه می دهید و در ضمن مطابق با ذائقه مشتریانتان هم باشد. درواقع دکوراسیون سالنتان را با رنگها، مبلمان، و اکسسوری هایی طراحی نمایید که بتوانید پیام خود را همانگونه که می خواهید ارائه دهید.

  • معماری داخلی آرایشگاه در تهران و کرج
  • طراحی میز کار آرایشگاه
  • نور پردازی سالن آرایش زنانه و مردانه
  • طراحی سالن آرایشگاه در تهران

مبلمان سالن را از نوع کاربردی اما مد روز انتخاب نمایید. علاوه بر صندلیهای سالن، مکانهای کارو قفسه ها، شما به مبلمان راحتی تحت عنوان مبلمان انتظارهم احتیاج دارید. میز و صندلیهای چرمی و قفسه های شیشه ای یا فلزی برای سالنهای زیبایی بسیار ایده آل هستند. چون بسیار بادوام بوده و عمر طولانی دارند.
لوسترها و لامپهای مناسبی را انتخاب کنید. نورپردازی سالن باید به اندازه کافی هم فضای کار آرایشگران و سایر کارمندان را روشن نماید و هم یک محیط ریلکسی را ایجاد کند. آنچه که امروزه در بازار به نام لامپهای فلورسنت رایج است و برای سالنهای اداری و شرکت ها استفاده میشود، بسیار درخشان هستند و برای محیط سالن های زیبایی انتخاب کاملا اشتباهی هستند. بهتر است برای سالنها از سنسورهای دیواری و لامپهای سقفی که نصبشان در هر جایی امکانپذیر بوده و مبتنی بر نور طبیعی می باشند استفاده شود.

دکوراسیون آرایشگاه

دکوراسیون آرایشگاه

دکوراسیون داخل سالن آرایش

دکوراسیون داخل سالن آرایش

(دکوراسیون آرایشگاه زنانه ، آرایشگاه زنانه ، دکوراسیون آرایشگاه ، دکوراسیون سالن ، دکوراسیون سالن آرایش ، دکوراسیون سالن تهران ، دیزاین داخلی آرایشگاه زنانه ، سالن های تهران ، سالن های کرج ، سوپر سالن آرایش ، طراحی دکور سالن آرایشی زنانه ، طراحی آرایشگاه در تهران ، دکوراسیون سالن آرایش زنانه ، طراحی داخلی سالن آرایش ، معماری داخلی آرایشگاه ، طراحی میز کار آرایشگاه ، نور پردازی سالن آرایش ، اجرای کفپوش آرایشگاه ، طراحی آرم و لوگوی سالن آرایش ، دیزاین داخلی آرایشگاه در تهران ، دکوراسیون اتاق پدیکور ، دکوراسیون سالن مانیکور ، دکوراسیون سالنهای زیبایی ، طراحی داخلی سالن ماساژ زنانه ، دکوراسیون داخلی اتاق عروس ، دیزاین داخلی اتاق عروس ، دکوراسیون سالن مانیکور پدیکور ، دکوراسیون اتاق اصلاح ، اتاق اصلاح زنانه ، معماری داخلی زنانه ، دکوراسیون سالن زنانه ، اصلاح، طراحی داخلی آرایشگاه زنانه ، دکوراسیون آرایشگاه مردانه ، طراحی داخلی سوپر سالن مردانه ، دکوراسیون آرایشگاه کرج ، آرایشگاه مردانه سعادت آباد ، آرایشگاه مردانه شهرک غرب ، دکوراسیون چوبی آرایشگاه ، سالن آرایش چوب و فلز ، دکوراسیون اتاق گرم ، طراحی داخلی اتاق گریموری ، دکوراسیون و نور اطاق گریم، طراحی داخلی اتاق گریم ، معماری داخلی اتاق گریم ، چیدمان آرایشگاه مردانه ، طراحی چیدمانه سالن ، چیدمان آرایشگاه ، چیدمان سالن ، دکوراسیون اتاق گریم عروس ، دکوراسیون اتاق ناخن ، اتاق کاشت ناخن ، سالن تجریش ، طراحی داخلی سالن آرایش و پیرایش زعفرانیه ، دکوراسیون داخلی سالن نیاوران ، دکوراسیون سالن آرایش میرداماد)

برای دکوراسیون آینه ها با کیفیت بالا واقعا پول خرج کنید! چون مشتری در نهایت زمانی که می خواهند نتیجه کار شما را چک کند، شما به یک آینه با کیفیت و زیبا احتیاج دارید تا تغییرات جدید را به نحو احسن منعکس کند.
دیوارها را تزیین کنید البته نه با عکسهای مدلها یا مانکنهایی که موهایشان، آخرین سبک مو را دارند! این روشها دیگر بهترین انتخاب نیستند. این عکسها را در کتابها و مجلات بگذارید بمانند. در عوض دیوارها را با عکس های هنری آرمش بخش یا مناظر طبیعی ساکن و آرام تزیین کنید.
محیط بیرون را به داخل سالنتان بیاورید. شاید یک تم از معماری ذن برای مشتریانتان مناسب باشد، برای آرامش هرچه بیشتر مشتریان و کارمندانتان، المانهای طبیعی به سالن بیافزایید. گلهای طبیعی هم به زیبایی می افزایند و کیفیت هوا را ارتقا می بخشند. همچنین استفاده از ویژگیهای آب نیز هم ظاهر زیبایی داشته و هم صدای آرامش بخشی ایجاد می کند.
یک ایده: اگر شما بودجه کافی برای صندلیها و وسایل یک سالن باکیفیت را ندارید، می توانید از وسایل دست دوم نو استفاده کنید. ولی ترجیحا آنها را از سمساری های شهر نخرید چون این کار احساس خوبی به خود شما نخواهد داد. در عوض می توانید اشیاء دست دوم خود را نو کنید. این یک روش بسیار عالی برای صرفه جویی بسیار زیاد پول است بدون اینکه مشتریانتان تفاوت را احساس کنند.
ایده هایی برای دکوراسیون سالن های ناخن:

مانیکور یا پدیکور کردن ناخن یک روش آرامش بخش برای لذت بردن از وجود خود است. محیط پیرامون و فضای یک سالن ناخن سهم بسزایی در داشتن تجربه ای متفاوت و خوشایند دارد. برای طراحی یک فضای آرام و شیک، ویژه سالن های ناخن روشهای بسیاری وجود دارد. از جمله :
معماری ذن :

دکور در معماری ذن تشکیل شده است از برگ های سبک خشک قهوه ای تیره با اندکی شیوه بامبو. این دکور به فضای سالن ناخن یک حس زیبا و آرامی را می بخشد. این فضا را می توان با گلدان های زمینی که گلهای بامبو از آن برافراشته شده اند با یک آبشارصخره ای کوچک یا متوسط و یک آکواریوم با ماهی های آسیایی تزیین کرد. با اضافه کردن مجسمه کوچک بودا و لوستر های کم نور می توان این حس ها را به همدیگر گره زد.
تم اتاقک چوبی :
دکور اتاقک چوبی با چوب های ارزشمند وصدای سوختن چوبهای شومینه و عطرهای تند، بسیار گرم و خودمانی می شود. این فضا را باید با یک رنگ نارنجی آتشی رنگ آمیزی کرد. در کف نیز می توان از گیاهان زمینی همیشه بهار که فضا را معطر می سازد استفاده کرد. سالن های ناخن را با رنگ های کهربایی و روشنایی آن را باشمع های خوشبو می توان تامین کرد تا یک حس ظرافت و آرامی را درسالن مهیا کرد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه پروژهای انجام شده با ما تماس بگیرید.

شماره دفتر: – ۰۲۱

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان

با تشکر از تماس شما: مهندس پناهی

tarahaneh.com

مطالب مرتبط :
کلمات مرتبط: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مشاوره
09123104165