دکوراسیون آشپزخانه با کابینت قفسه باز

دکوراسیون آشپزخانه با کابینت قفسه باز

طراحی زیبای کابینت قفسه باز
 
  • دکوراسیون آشپزخانه با کابینت قفسه باز
  • طراحی و ساخت انواع کابینت
  • دیزاین شیک و مدرن آشپزخانه با کابینت قفسه باز
  • کابینت قفسه باز آشپزخانه یا ویترینی
  • .

دکوراسیون آشپزخانه با کابینت قفسه باز

در این قسمت به دکوراسیون متفاوت یک آشپزخانه با کابینت قفسه باز میپردازیم . این نوع کابینت ها چهره خاص و در عین حال مدرنتری به آشپزخانه ما میدهد.به این نکته باید توجه کرد که قفسه های باز در آشپزخانه باید خیلی دقیق و با نقشه ریزی درست طراحی شوند، تنها در این صورت است که ظاهری الهام بخش و شیک در آشپزخانه بوجود می آید. مسئله مهم نوع تزیین و چیدمان روی قفسه هاست که تاثیر زیادی بروی نمای ظاهری می گذارد، مثلا خانه دارهای خوش ذوق می توانند با چیدن ادویه جات و ظروف رنگارنگ روی قفسه ها، ذوق هنری خود را به دیگران نشان بدهند. البته موضوع فقط چینش روی قفسه ها نیست، خود قفسه ها نیز می توانند طرحی جالب و چشم گیر داشته باشند. مانند قفسه های جئومتریک یا هندسی که برای طراحی مدل آشپزخانه اپن گزینه ای عالی محسوب می شوند.

شاید یکی از مشکلاتی که باعث شود ما از استفاده از مدل قفسه آشپزخانه صرف نظر کنیم کثیفی ظروف بر اثر گرد و خاک باشد، اما حقیقت این است که این گرد و خاک به راحتی تمیز می شود. ظروفی که در قفسه ها قرار می گیرند ظروفی هستند که مدام در دسترس بوده و استفاده می شوند بنابراین خود ظروف که همیشه تمیز می مانند برای گرد گیری خود قفسه ها نیز می توانید هنگام گذاشتن یا برداشتن ظروف یک گردگیری جزئی انجام دهید. اگر در مناطق کم گرد و خاک مثل شهرهای شمالی زندگی می کنید تمیز کردن ماهی یک بار این قفسه ها کافی خواهد بود.مزیت دیگر آنها قفسه و شلف های باز در آشپزخانه می تواند قیمت تمام شده بسیار کمتر آنها نسبت به کابینت های چوبی و ام دی اف باشد.

طراحی زیبای کابینت قفسه باز
طراحی زیبای کابینت قفسه باز
ساخت انواع کابینت
ساخت انواع کابینت
کابینت قفسه باز تمام چوب
کابینت قفسه باز تمام چوب
کابینت
کابینت
قیمت کابینت
قیمت کابینت

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه طراحی و ساخت کابینت در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی
09123104165