1,252 بازدید دکوراسیون آشپزخانه با کابینت مینیمال

 
  • دکوراسیون آشپزخانه با کابینت مینیمال
  • دکوراسیون آشپزخانه با کابینت مینیمال گروه طراحان
  • دریافت سفارش و نصب سریع کابینت مینیمال توسط شرکت
  • مدرنترین و به روزترین کابینت مینیمال آشپزخانه توسط گروه طراحان
  • .

دکوراسیون آشپزخانه با کابینت مینیمال

دکوراسیون آشپزخانه با کابینت مینیمال علاوه بر مدرن بودن و زیبایی آشپزخانه سبب جلوگیری از آشفتگی آن میشود.امروزه طراحی دکوراسیون آشپزخانه مینیمال محبوبیت ویژه ای در میان طراحان دکوراسیون یافته است آشپزخانه یکی از مهمترین مکانهای منزل است که طراحی دکوراسیون آن از اهمیت بسیاری برخوردار است.یکی از ویژگی های مهم دکوراسیون آشپزخانه مینیمال که باعث محبوبیت بیشتر این گونه طراحی ها شده است ایجاد فضایی شیک آرام و کاربردی در آشپزخانه های مینیمال است.

دکوراسیون آشپزخانه باید کاربردی و به دور از قرارگیری اجسام اضافی باشد. یکی از ویژگی های منفی برخی از آشپزخانه های ایرانی که ممکن است کدبانوی خانه را کلافه نماید شلوغی بیش از حد آشپزخانه است محیطی که باید همیشه تمیز، کاربردی و با دسترسی بالا برای تک تک اعضای خانواده باشد.علت محبوبیت استفاده از طراحی های مینیمال در دکوراسیون داخلی آشپزخانه های امروزی زیبا و کاربردی بودن و نیز پرهیز از استفاده لوازم غیر ضروری در طراحی دکوراسیون آشپزخانه است.

در اکثر آشپزخانه های سبک مینیمالیستی مدل کابینت بدون چارچوب به چشم می‌خورد. این سبک خاص کابینت ابعاد کوچکی دارد. مهم است پایه‌ها و دستگیره‌های کابینت ساده باشند و طرح و مدل های پیچیده نداشته باشند. برای طرح و مدل های مینیمالیستی گزینه‌های ساده همیشه بهترین انتخاب است.در آشپزخانه مینیمال یعنی یا فقط از یک رنگ استفاده کنید، یا یک رنگ خنثی مانند سفید، سیاه، قهوه‌ای، یا خاکستری را برای جزییات دکوراسیون آشپزخانه انتخاب کنیدقاعده‌ی کلی در مدل آشپزخانه مینیمال این است که باید توازن محیط را حفظ کنید.

گروه طراحی آماده انجام کلیه خدمات در زمینه انجام دریافت سفارش و نصب و طراحی کابینت مینیمال در مناطق شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

کابینت مینیمال

کابینت مینیمال

جذابترین دیزاین آشپزخانه با کابینت مینیمال

جذابترین دیزاین آشپزخانه با کابینت مینیمال

کابینت مینیمال 2017

کابینت مینیمال ۲۰۱۷

سفارش و نصب سریع کابینت مینیمال توسط گروه طراحان

سفارش و نصب سریع کابینت مینیمال توسط گروه طراحان

زیبایی آشپزخانه با کابینت مینیمال

زیبایی آشپزخانه با کابینت مینیمال

مدرنترین طرح های کابینت مینیمال

مدرنترین طرح های کابینت مینیمال

دکوراسیون آشپزخانه با کابینت مینیمال

دکوراسیون آشپزخانه با کابینت مینیمال

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

 

 

 

مشاوره
09123104165