1,265 بازدید دکوراسیون آژانس هواپیمایی

 
  • دکوراسیون آژانس هواپیمایی
  • دکوراسیون آژانس هواپیمایی در سعادت آباد
  • طراحی و ساخت دکور دفتر هواپیمایی
  • جدیدترین دیزاین داخلی آژانس هواپیمایی توسط طراحانه
  • .

دکوراسیون آژانس هواپیمایی

دکوراسیون آژانس هواپیمایی از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که وقتی وارد این اماکن می شوید گاهی اوقات زیبایی و آراستگی کارمندان و البته محیط اطراف شما از همان ابتدا حال وهوای سفر را برای شما ایجادمی کند و به خود می گویید به چه آژانس معتبری مراجعه کرده ایم و راضی از انتخاب خودتان به کانتر مربوط خودتان مراجعه میکنید. در ایران، آژانس های مسافرتی، یکی از مکان هایی هستند نیاز شدید به تغییر دکوراسیون خود دارند. چرا که اکثر آژانس ها فضایی نسبتا سنتی و قدیمی دارند. امروزه در دنیا، آژانس های مسافرتی تغییرات عمده ای در دکوراسیون خود داده اند که از جمله ی آنها می توان به اضافه کردن خدمات الکترونیکی باز است. جایی که مشتریان می توانند اطلاعات زیادی راجع به اطلاعات سفر و مقصد را از طریق کامپیوترها و … بگیرند.

استفاده از کفپوش چوبی، کار کردن چوب روی بخشی از سقف، دیوارکوب های چوبی، ویترین های چوبی و همچنین استندی که از چوب در ساخت دکوراسیون استفاده میشود، نمونه هایی از استفاده از این متریال در آژانس هستند. در انتخاب رنگ مبلمان و بطور کل دکوراسیون داخلی آژانس،  میتوان سعی کرد از رنگ های شاد مانند زرد، صورتی، آبی و سفید در کنار یکدیگر استفاده شود تا انرژی خوب و دوست داشتنی در فضا جریان داشته باشد. چرا که لازمه ی دکور یک آژانس انتقال حس خوب و فضای زنده و شادی آور است.

آژانس هواپیمایی 2017

آژانس هواپیمایی ۲۰۱۷

آژانس هواپیمایی

آژانس هواپیمایی

شرکت طراحانه مجری طرح های روز دنیا

شرکت طراحانه مجری طرح های روز دنیا

جدیدترین متد طراحی

جدیدترین متد طراحی

دیزاین داخلی دفتر هواپیمایی

دیزاین داخلی دفتر هواپیمایی

طراحی و دکوراسیون آژانس هواپیمایی

طراحی و دکوراسیون آژانس هواپیمایی

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه ساخت و طراحی دکوراسیون آژانس هواپیمایی در مناطق شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد. 

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

 

مشاوره
09123104165