1,648 بازدید دکوراسیون اتاق نشیمن

 
  • دکوراسیون اتاق نشیمن
  • بازدید از فضای پروژه شما با هماهنگی قبلی
  • طراحی و اجرای دکوراسیون اتاق نشیمن
  • تغییر چیدمان و نورپردازی اتاق نشیمن
  • بازسازی و نوسازی دکوراسیون اتاق

اتاق نشیمن محلی برای اجتماعات کوچک خانوادگی است و بیشترین ساعات کنار هم بودن افراد در این اتاق کنار هم شکل میگیرد. دکوراسیون این اتاق بهتر است احساسی از همبستگی اعضای خانواده را به نمایش بگذارد.

روش چیدمان اتاق نشیمن، بسیاری از روحیات و خلقیات شما را نمایان می‌کند. بنابراین برای تعیین سبک چیدمان این فضا، ابتدا باید انتخاب کنید که دوست دارید چه حس و حالی به میهمانان و اعضای خانواده خود بدهید.

ترجیح می‌دهید فضای نشیمن منزل شما چه حس و حالی داشته باشد، خیلی راحت باشد، یا نه فضایی کاملا رسمی و خشک داشته باشد؟ دوست دارید اتاق نشیمن خانه‌ شما خیلی رسمی یا معمولی باشد؟ ترجیح می‌دهید در آن از رنگ‌های شاد و روشن یا رنگ‌های خنثی استفاده کنید؟ دوست دارید فضای سنتی داشته باشید یا مدرن؟ همچنین دوست دارید پوشش پنجره‌های اتاق نشیمن شما از چه نوع و چه جنسی باشد؟ در زیر به چند نمونه از این اتاق‌های نشیمن اشاره شده است که می‌توانند شما را در تصمیم‌گیری یاری کنند.

 

اتاق نشیمن به سبک هنری: این اتاق‌ بسیار درخشنده و البته کمی سنتی طراحی شده است. برای این منظور، طراح از مبلمان با سبک مشکی براق استفاده کرده و عمده رنگ غالب در این اتاق، نقره‌ای است. همه چیز در این اتاق درخشان و براق است.

اتاق نشیمن راحت: این اتاق‌ فضایی بسیار جذاب، راحت و مرتب دارد. از خصوصیت بارز این فضا، استفاده از دو رنگ متفاوت برای شاد و پر‌انرژی کردن محیط است. همچنین حضور نور طبیعی این فضا را سرشار از آرامش و نشاط کرده است. صاحب‌خانه با قرار دادن عکس‌های رنگی مورد علاقه خود زیر شیشه‌ میز پذیرایی، علاوه بر به نمایش گذاشتن علایق شخصی خود، جلوه‌ای هنری به میز پذیرایی داده است.

اتاق نشیمن معمارانه: چنین اتاق‌هایی با داشتن فضاهای طبیعی مثل چوب‌های بی‌حفاظ، سقف‌های گنبدی، کف‌پوش‌های سنگی و شومینه‌های گچی با مبلمانی نیمه‌مدرن متعلق به قرون وسطی، گویای سبکی معمارانه است.

اتاق نشیمن گرم: از مشخصات اینگونه نشیمن‌ها ترکیب مبلمان معاصر با آنتیک است که از خصیصه‌های دکوراسیون به سبک آمریکایی به شمار می‌آید. پتینه‌های روی مبلمان چوبی و تضاد آن با بافت‌های چرمی و همچنین سقف‌های چوبی نقاشی شده، فضایی کاملا گرم به وجود آورده است.

اتاق نشیمن با رنگ‌های زنده آبی و سفید: در این اتاق قرار گرفتن آینه سبک کویین در کنار تاقچه، به صورت ماهرانه‌ای به دیوار رو‌به‌روی مبلمان رنگ بخشیده و به زیبایی مبلمان آبی و سفید افزوده است.

اتاق نشیمن زیبا و دل‌فریب: قرار گرفتن شومینه‌ای با سنگ‌های تراشیده شده با دست به صورت متقارن در وسط این فضا و همچنین میز قهوه‌خوری و یک جفت مبلمان.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه پروژهای انجام شده با ما تماس بگیرید.

.

: مهندس پناهی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165