465 بازدید دکوراسیون اداری

 
  • دکوراسیون اداری
  • چیدمان کردن دکوراسیون اداری
  • طراحی داخلی دفتر اداری
  • دکوراسیون اداری شیک و مدرن
  • برای مشاهده نمونه کارها لطفا از اینستاگرام طراحانه و تلگرام طراحانه دیدن فرمایید :
  • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
  • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
  • .

دکوراسیون اداری

دکوراسیون اداری

دکوراسیون اداری

شرکت معماری A + I دفتر کمپانی Horizon Media آژانس تبلیغاتی منهتن را گسترش داده و فضاهای مختلفی را ایجاد کرده است. دکوراسیون و طراحی داخلی آن از غرفه های خصوصی کوچک کاری به اتاق های جهت استراحت کارکنان می رسد . این شرکت در حال رشد سریع است، بنابراین فضاهای اداری جدیدی را در کنار سطوح قبلی خود به طور مرتیط اضافه میکند. ساختمان فعلی در میدان هادسون، واقع در شمال Tribeca، قرار دارد.

طراحی داخلی مدرن اداری

طراحی داخلی مدرن اداری

فعالیت این شرکت طراحی ، مبتنی بر مطالعات برنامه ریزی شده از نیازها و رشد شرکت در طول سالهاست،در طراحی داخلی این شرکت از رنگ خنثی خاکستری برای ایجاد آرامش بیشتر کارکنان به کار برده شده است. استفاده از گیاهان طبیعی در سراسر شرکت فضای دلنشین و جذاب را ایجاد کرده است.

چیدمان دکوراسیون اداری

چیدمان دکوراسیون اداری

در چیدمان دکوراسیون اداری این شرکت تبلیغاتی میزها در یک پیکربندی open-plan قرار داده شده و به صورت موازی با مجموعه ای از دفاتر محصور اجرا می شوند که یک حلقه را در اطراف هسته مرکزی را تشکیل می دهند.

دکوراسیون اتاق استراحت

دکوراسیون اتاق استراحت

اتاق استراحت زیبایی جهت آرامش کارکنان طراحی شده است.

طراحی داخلی اداری

طراحی داخلی اداری

دیوارهای شیشه ای مدرن و زیبایی که در این شرکت وجود دارد نورپردازی درون شرکت را بیشتر نموده وفضای محیط را از حالت خواب آلودگی و کسالت خارج مینماید.

طراحی داخلی اداری

طراحی داخلی اداری

منطقه غیر رسمی جهت استراحت کارکنان طوری طراحی شده که میتواند تعداد زیادی از افراد را در آنجا جای دهد. این منطقه در مجاورت با یک اتاق غذاخوری کوچک میباشد.

نورپردازی اداری

نورپردازی اداری

پوشش داخلی برای دفاتر انتخاب شده شامل طبقه های چوبی و ستون های بتنی قابل مشاهده است. گیاهان چندگانه سبز را به فضای اضافه می کنند، و صندلی های گاه به گاه در سراسر قسمت های این شرکت آمادگی جهت  دیدارهای رسمی را فراهم می کند.

چیدمان دفاتر اداری

چیدمان دفاتر اداری

پلان اداری

پلان اداری

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه بازسازی و چیدمان کردن دکوراسیون در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده:میترا مروتی

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

 

مطالب مرتبط :
مشاوره
09123104165