1,766 بازدید دکوراسیون بوتیک

 
  • دکوراسیون بوتیک
  • بازدید از فضای پروژه شما با وقت قبلی
  • طراحی و اجرای پروژه های مسکونی، اداری و تجاری

بوتیک ها یکی از مراکز فروش برندهای مختلف لباس میباشند و به عبارتی مولتی برند میباشند. بوتیکها معمولا دکوراسیون با تاکید بر نورپردزی و رنگ خاص دارند.

بوتیک MAX & Co به سفارش گروه MAX Mara Fashion طراحی شده است. سرپرست اجرای این پروژه می گوید: یک محصول خوب باید در یک فضای مناسب عرضه شود و معماری با توانایی های بی شمارش، راهکارهای بسیار خوبی را برای تجارت محصولات مختلف ارائه می کند. همچنین، طراحی داخلی یک فضا، نشان دهنده شخصیت آن است و این ها در کنار هم، به بازاریابیِ زبان به زبان توسط مشتریان منتهی می شود. پس باید برای ارتباط انسان ها با فضا و مکان، تدابیر ویژه ای اندیشید.

در نمای خارجی این بوتیک از شیشه های سرتاسری استفاده شده است و دلیل اینکار، ایجاد ارتباط موثر و مفید با رهگذران و تمامی افراد غریبه و آشنا با این مکان است. در فضای داخلی بوتیک از استوانه های سفیدرنگ با بافت های هندسی استفاده شده است. در داخل این استوانه ها، مدل های مختلف لباس جانمایی شده است و بدین گونه نمایشگاهی زیبا برای عرضه محصولات ایجاد شده است. تلفیق نور و حجم، ارتباط موثر پوسته درونی و بیرونی فضا، استفاده از رنگ آمیزی سفید، استفاده از مبلمانی متفاوت و در نهایت ایجاد یک محیط سیال، از ویژگی های منحصر به فرد این بوتیک می باشد. استفاده از دیوارها و پارتیشن های چوبی توانسته است فضای یکپارچه ای را برای استقبال از مشتریان و عرضه ی مناسب محصولات ایجاد کند.

 

برای مشاهده پروژه های انجام شده ، کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره های یا شماره همراه زیر تماس بگیرید:

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

 

مشاوره
09123104165