471 بازدید دکوراسیون خانه با مبلمان چرم

 
  • دکوراسیون خانه با مبلمان چرم
  • چیدمان لوکس مبلمان چرم
  • طراحی و دکوراسیون با مبلمان چرم
  • دیزاین شیک و مدرن با مبلمان چرم
  • شماره تماس: – ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵
  • شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان

دکوراسیون خانه با مبلمان چرم

دکوراسیون خانه با مبلمان چرم در عصر مدرن و حاضر در تمامی خانه های امروزی یافت میشود. مبل چرم جلوه ای پیچیده، لوکس و بسیار شیک به اتاق نشیمن و پذیرایی خانه می دهد و کمتر وسیله ای در دکوراسیون خانه وجود دارد که بتواند از لحاظ زیبایی و شیکی با مبلمان چرم رقابت کند.مدل ها و رنگ های متنوعی از مبلمان چرم در بازار وجود دارد .معمولا رنگ های سفید و سیاه و قرمز و نیز رنگ های خنثی به راحتی با سایر دکوراسیون خانه ترکیب میشوند و جلوه ای متفاوت و زیبا به محیط میبخشند. مبل های چرمی سنتی طبیعت تیره دارند بنابراین ساده ترین راه برای تعادل این است که آن را با نور زیادی برای کنتراست مطلوب احاطه کنیم. مثلا از رنگ های روشن برای دیوارپوشها استفاده کنیم و یا بالشتک های کرم و سفید و یک میز قهوه ای و رنگ روشن به کار گیریم.

باید بدانیم چرم اصل چهار برابر از پارچه مقاوم تر است، بنابراین هنگام انتخاب مبل چرم خیالتان از بابت استحکام و دوام مبلمانتان راحت باشد. چرم هم مانند پارچه ها جنس های مختلفی  دارد که بهترین و البته گران ترین آن، چرم آنیلین است. این مدل ها عمیق ترین و غنی ترین رنگ ها را دارا هستند و به همین دلیل هیچگونه نیازی به پوشش و روکش برای حفاظت از رنگ چرم در آنها وجود ندارد. البته مدل های چرم نمیه آنلیلین هم تولید می شوند که در آنها برای حفظ رنگ از روکش  استفاده می شود تا دیرتر شفافیت خود را از دست بدهند.مبلمان چرم با گذر زمان زیبایی بیشتری به خود میگیرد و بر راحتی و شیکی اینگونه مبل ها افزوده می شود.

طراحی و دکوراسیون با مبلمان چرم

طراحی و دکوراسیون با مبلمان چرم

مبلمان چرم

مبلمان چرم

چیدمان شیک مبلمان چرم

چیدمان شیک مبلمان چرم

قیمت مبلمان چرم

قیمت مبلمان چرم

دکوراسیون مبلمان چرم

دکوراسیون مبلمان چرم

مبلمان چرم

مبلمان چرم

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه طراحی و دکوراسیون با مبلمان چرم در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

شماره دفتر :

شهرک غرب – بلوار فرحزادی – روبروی اریکه ایرانیان

با تشکر – مهندس پناهی

مطالب مرتبط :