778 بازدید دکوراسیون خانه با پارکت زیبایی لمینیت

 
  • دکوراسیون خانه با پارکت زیبایی لمینیت
  • جدیدترین طرح ها و رنگ های پارکت لمینیت در خانه دیزاین
  • سفارش و نصب سریع پارکت لمینیت توسط شرکت مهندس پناهی
  • با کیفیت ترین و مقرون به صرفه ترین پارکت لمینیت در شرکت خانه دیزاین
  • شماره تماس: –۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵
  • شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان

دکوراسیون خانه با پارکت زیبایی لمینیت

دکوراسیون خانه با پارکت زیبای لمینیت در طرح ها و رنگ های بسیار متنوع و زیبا و با بهترین کیفیت و کاملا مقرون به صرفه توسط گروه طراحان خانه دیزاین با مدیریت جناب آقای مهندس پناهی در مناطق شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران انجام میشود.

لمینیت (laminate) که اصطلاحا به آن لمینت و یا پارکت لمینیت نیز می گویند، از جنس الیاف چوب فشرده می باشد و مانند پارکت مستقیما از خود چوب درختان ساخته نمی شود.پارکت لمینت، تفاوت های بسیار زیادی با پارکت چوبی دارند، که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود :

پارکت لمینت ها به کف اتاق چسبانده نمی شوند، بلکه توسط شیارهایی که به آنها کلیک گفته می شود و دور تا دور لمینت ها وجود دارد، به صورت نر و ماده در یکدیگر قفل می شوند.به علت عدم استفاده از چسب در نصب پارکت لمینت، کف اتاق صدمه نمی بیند.

پارکت لمینت به علت فومی که قبل از نصب در زیر آنها پهن می شود، پس از اجرای کامل، تا حد زیادی از انتقال صدا به طبقه زیرین جلوگیری می کنند. فوم زیر پارکت لمینت ها علاوه بر عایق صدا، عایق حرارت و برودت نیز می باشد.  لمینیت نسبت به آب بسیار مقاوم تر از پارکت های چوبی قدیمی هستند.

لمینیت نسبت به اجسام نوک تیز بسیار مقاومتر از پارکت های قدیمی هستند. سرعت نصب و اجرای پارکت لمینت بسیار بالاست. به طور میانگین یک واحد با مساحت ۱۰۰ متر مربع در یک روز الی یک روز و نیم اجرا می شود.

پس از نصب نیازی به ساب و لاک ندارد و همان لحظه که نصب به اتمام می رسد، پس از نظافت، می توان وسایل را روی آن چید. بسیار مقرون به صرفه تر از دیگر مصالح ساختمانی مانند سنگ و سرامیک و … می باشد.

مدرنترین پارکت لمینیت در خانه دیزاین

مدرنترین پارکت لمینیت در خانه دیزاین

نصب پارکت لمینیت در سعادت آباد

نصب پارکت لمینیت در سعادت آباد

نصب سریع پارکت لمینیت توسط خانه دیزاین

نصب سریع پارکت لمینیت توسط خانه دیزاین

پارکت لمینیت

پارکت لمینیت

دکوراسیون خانه با پارکت زیبای لمینیت

دکوراسیون خانه با پارکت زیبای لمینیت

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

شماره دفتر :

شهرک غرب – بلوار فرحزادی – روبروی اریکه ایرانیان

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

 

 

 

مشاوره
09123104165