983 بازدید دکوراسیون خانه کوچک در تهران

 
  • دکوراسیون خانه کوچک در تهران
  • برای مشاوره با شماره همراه ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵  یا تماس بگیرید.
  • .
  • دکوراسیون سوییت و خانه های کوچک در تهران
  • بازسازی و نوسازی دکوراسیون سوییت مسکونی در شمال تهران
  • مشاوره و بازدید از دکوراسیون شما با هماهنگی قبلی

در دکوراسیون داخلی این خانه از ویژگی های سبک صنعتی و ترکیب آن با المان های مدرن استفاده شده است. این ترکیب، باعث ایجاد فضایی پویا شده در حالی که خصوصیات سبک طراحی خود را حفظ کرده است. در این خانه ی ۲۹ متری، امکانات به کار برده شده در عین رعایت اصول عملکردی، جنبه ی زیبایی و دکوراتیو فضا را نیز پوشش داده اند. درب چوبی جدا کننده ی نشیمن و اتاق خواب متحرک است و به وسیله ی آن می توان مرز و حریم فضای خصوصی را به صورت نیمه یا به طور کلی تامین کرد. در طراحی آشپزخانه از رنگ های خنثی و احجام هندسی ساده استفاده شده و کانتر غذا خوری ، دیدی مناسب به منظره ی بیرونی دارد.

دکوراسیون خانه کوچک

دکوراسیون خانه کوچک

پلان جاگذاری و چیدمان خانه کوچک

پلان جاگذاری و چیدمان خانه کوچک

طراحی راهرو و کلوزت در خانه کوچک

طراحی راهرو و کلوزت در خانه کوچک

شومینه در دکوراسیون سوییت و خانه کوچک

شومینه در دکوراسیون سوییت و خانه کوچک

حمام و سرویس بهداشتی در دکوراسیون خانه کوچک

حمام و سرویس بهداشتی در دکوراسیون خانه کوچک

تختخواب در دکوراسیون سوییت و خانه کوچک

تختخواب در دکوراسیون سوییت و خانه کوچک

نشیمن در طراحی داخلی سوییت و خانه کوچک تهران

نشیمن در طراحی داخلی سوییت و خانه کوچک تهران

اگر اتاق های خانه فضای کافی برای نگهداری وسایل تان ندارد و طراحی کمد در اتاق خواب امکان پذیر نیست بهتر است به استفاده از فضای نشیمن فکر کنید. این کمد اگر با طراحی درست و نگاهی دقیق در نشیمن خانه شما جای بگیرد دیگر نیازی نیست که نگران بی نظمی در آن باشید.
در این تصویر استفاده از لبه پنجره به عنوان جایی برای نشیمن نیز نکته خوبی است که می تواند به طراحی فضاهای کوچک خانه شما کمک کند.
انتخاب مبل برای نشیمن های کوچک نکته بسیار مهمی است که نباید از آن غافل شد. شاید انخاب مبلمان Lشکل برای این فضاها مناسب تر باشد.

طراحی پلان باز برای بزرگتر نشان دادن خانه های کوچک
اگر می خواهید با وجود کوچک بودن خانه تان فضای آن دلباز و بزرگ به نظر برسد، طراحی پلان باز بهترین راه حل است. طراحی پلان باز برای خانه های کوچک به این معناست که تا حد امکان از گذاشتن دیوار پرهیز کنید. با این کار می توانید برای تعیین حد و مرز آشپزخانه خود به وسیله کابینت ها و یا انتخاب سبک جزیره ای از گذاشتن دیوار بین این فضا و نشیمن پرهیز کنید. جزیره کوچک آشپزخانه شما می تواند فضای خانه شما بزرگتر نشان دهد.

از تخت خواب های متحرک استفاده کنید با جا به جا کردن تخته زیر تشک می توانید از زیر تخت با دیدی مناسب به عنوان یک انبار تمیز و مرتب استفاده کنید. همیشه تخت خواب تاشو ، راه حل خانه کوچک است.

هر چه قدر هم فضای ورودی خانه شما کوچک باشد باز هم امکان این وجود دارد که بتوانید آن را به زیبایی طراحی کنید و ظاهری زیبا به آن ببخشید. کمد جا کفشی و نشیمنی برای راحتتر پوشیدن کفش ها را فراموش نکنید. آینه همیشه راه حلی خوب برای فضای های کوچک است و باعث می شود که فضای ورودی خانه شما بزرگتر به نظر برسد. در عین حال به راحتی می توانید در هنگام ورود و خروج از آراسته بودن ظاهر خود مطمئن شوید. آینه کاری برای خانه ای بزرگ تر و پرنورتر راه حلی است برای فضاهای کوچک خانه شما
اگر شما هم از آن دسته کسانی هستید که تعداد کفش هایتان بسار زیاد است و در خانه کوچک شما جای برای نگهداری از آن ها وجود ندارد بهتر است از یک کمد جای کفش مثل تصویر بالا استفاده کنید. این کار در نظم آنها به شما کمک زیادی می کند.

فضاهای فرو رفته و یا کنج ها فضای پرت محسوب نخواهند شد اگر برایشان فکری اساسی بکنید. در انتخاب سایز کمدها و دراورها دقت کنید و آنها طوری انتخاب کنید که در فرو رفتگی های خانه کوچک شما جای بگیرند. آینه های بلند به بزرگتر به نظر رسیدن خانه شما کمک می کند، آنها را فراموش نکنید.
اگر امکان داشتن یک اتاق کار ندارید. یک فرو رفتگی در دیوار خانه شما می تواند فضای مطالعه و یا فضای کاری کوچک برای شما باشد. تنها لازم است که با دیدی طراحانه به آن نگاه کنید و ابزار مناسب را برای نظم دهی به آن انتخاب کنید.

وسایل کم جا، نجات بخش خانه های کوچک هستند. از میز های تاشو کم جا استفاده کنید. همانطور که در تصویر می بینید این میز تا شو در مواقعی که از آن استفاده نمی شود این امکان را دارد که به راحتی در زیر این قفسه های ظروف جای بگیرد و دوباره فضا را برای استفاده شما باز نگه دارد.

در کنار فضای دوش حمام می توانید از کمد های کشویی که با حرکت بر روی ریل ها حرکت می کنند استفاده کنید. این نوع کمد ها با حرکت در فرو رفتگی دیوار می توانند از خیس شدن در امان باشند. با این کار می توانید حمامی مرتب و منظم داشته باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه پروژهای انجام شده با ما تماس بگیرید.

.

: مهندس پناهی

مشاوره
09123104165