626 بازدید دکوراسیون خانه ۱۲۰ متری

 
  • دکوراسیون خانه ۱۲۰ متری
  • طراحی داخلی آپارتمان ۱۲۰ متری
  • چیدمان دکوراسیون داخلی آپارتمان ۱۲۰ متری
  • بازسازی دکوراسیون
  • تغییر دکوراسیون داخلی
  • طراح دکوراسیون
  • بازسازی خانه
  • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
  • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom

دکوراسیون خانه ۱۲۰ متری

دفتر معماری  Ancconcept به طراحی زیبایی آپارتمان ۱۲۰ متری به سبک  کلاسیک آمریکایی در روستای Dubrovka پرداختند. کریل اوستینوف و پتر لوکینوف از سال ۲۰۰۸ تصاویری را برای فضاهای مختلف ایجاد کرده و از تجربیات زیادی در طراحی داخلی و چیدمان دکوراسیون استفاده نمودند.طراحی داخلی این خانه شهری در منطقه مسکو  Dubrovka،قرار دارد.

استفاده از پارتیشن جهت جداسازی فضاها

استفاده از پارتیشن جهت جداسازی فضاها

فضایی با هندسه کوانتومی منطقه بندی و در عین حال با احترام به فضای شخصی، ویژگی های ضروری خانه های قدیمی آمریکایی را احیا کرده است. منطقه ای از طبقه اول خانه شهری در Dubrovka در نزدیکی مسکو نمونه ای از تعادل ماهرانه متعادل بین تمایل به حفظ حجم ودید بصری منطقه بندی اتاق است. آشپزخانه، اتاق ناهار خوری و اتاق نشیمن را به یک اتاق بزرگ و روشن از رنگ خاکستری و رنگ زیبای از  ۷ M2 ترکیب شده، در هر منطقه از فضای خانه برای خلق یک سبک سنتی آمریکایی و غیر معمولی توسط پارتیشنی از چوب بلوط و شیشه استفاده نمودند. این طراحی داخلی دیوارها و ستون های فرم کلاسیک را به شکلی میراث گونه ای به همراه بافت زیبایش به داخل محیط مینیمالیستی ارائه می دهند.

چیدمان دکوراسیون ناهارخوری

چیدمان دکوراسیون ناهارخوری

پالت زیبا منطقه عمومی سایه های خاموش از رنگ خاکستری و بژ هستند. پرده کاکائو رنگ و کفپوش از گرانیت و سنگ مرمر با یکدیگر همخوانی دارند. یک گروه صندلی ناهار خوری ساخته شده از چرم و آبنوس تیره سبب ایجاد  دکوری زیبا از یک تصویری از خانه های قدیمی است.

چیدمان اتاق نشیمن

چیدمان اتاق نشیمن

پارتیشن بندی فضاها از یکدیگر

پارتیشن بندی فضاها از یکدیگر

دکوراسیون زیبای اتاق نشیمن به گونه ای  است که  زمانیکه پنجره ای را باز می کنیم هر سه طبقه خانه شهری نمایان میشود. پارتیشن هایی با فراوانی شیشه ها سبب جداسازی فضاها از سایر بخش های عمومی خانه همچون اتاق نشیمن گشته است.

چیدمان دکوراسیون داخلی آشپزخانه

چیدمان دکوراسیون داخلی آشپزخانه

آشپزخانه همچنین ارزش های فرهنگ مسکن جهانی جدید را نشان می دهد: کلاسیک، مختصر و کاربردی.در این طراحی  یک گروه آشپزخانه ایتالیایی را پیدا کردیم، که با توجه به شکل نما، نزدیکترین سبک آمریکایی را ارائه میدهد.

طراحی داخلی اتاق خواب

طراحی داخلی اتاق خواب

طبقه دوم خانه شهری به اتاق خواب مهمان  اختصاص داده می شود. این طراحی داخلی  تحت پوشش پالت گرم آرام است. دیوارهای اتاق خواب اصلی در رنگ آجری میباشد، در امتداد سقف یک نوار از یک سایه تیره تر وجود داردکه این الگوی زیبا دقیقا در پرده ها یکسان است.

دکوراسیون داخلی اتاق خواب

دکوراسیون داخلی اتاق خواب

طراحی داخلی اتاق خواب کودکان، که برای دختران جوان صاحبان خانه طراحی شده است، کاملا آشفته است. “کودکان سریع رشد می کنند. ما در نظر گرفتیم که فضا باید طعم را به ارمغان بیاورد و تصمیم گرفت تا یک ناحیه لاکونیک بدون خاصیت “کودکانه” ایجاد کند بنابراین  اتاق خواب کودک با رنگهای روشن و استفاده از  از سایه های قرمز و سبز در جزئیات داخلی رقیق شده است.

طراحی زیبای لاکروم در فضای اتاق خواب

طراحی زیبای لاکروم در فضای اتاق خواب

چیدمان دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام با کابین شیشه ای

چیدمان دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام با کابین شیشه ای

در اتاق زیر شیروانی خانه، اتاقهای مهمان و کتابخانه وجود دارد.طراحی داخلی این طبقه در سبک سبک تری ساخته شده است: یک پالت نور بنفش برای اتاق خواب، مبلمان به سبک کتابخانه، طراحی شده با توجه به طرح معماران وبا توجه به ویژگی های شکل اتاق، برای ترویج سرگرمی به صورت  آرام طراحی شده است.

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه  بازسازی و چیدمان کردن دکوراسیون در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده: میترا مروتی

بازدید از پروژه ها فقط در تهران و کرج با هماهنگی قبلی انجام میشود.

برای کسب اطلاع از هزینه های بازدید و کارشناسی و مشاوره پروژه تماس بگیرید.

ساعت تماس : روزهای شنبه تا ۵شنبه از ساعت ۹صبح تا ۶عصر

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

مشاوره
09123104165