1,927 بازدید دکوراسیون خانه ۷۰ متری

 
  • دکوراسیون خانه ۷۰ متری
  • معماری داخلی منزل ۷۰ متری
  • طراحی داخلی خانه های کوچک

خانه ۷۰ متری واقع در توکیو در کشور ژاپن توسط گروه معماری “میها دیزاین” بازسازی شده است. این پروژه به سفارش یک خانواده ۶ نفری طراحی شده است. این خانه به گونه ای طراحی شده است که ضمن حفظ فضای مشترک برای اعضاء خانواده، هر فرد دارای یک اتاق شخصی می باشد. در این فضای ۷۰ متری، تفکیک فضا توسط ۲ جعبه چوبی آبی رنگ صورت گرفته است. در بالای این جعبه ها، ارتفاع تا سقف اتاق ۱٫۱ متر می باشد و این فضا برای کودکان بسیار مناسب می باشد.

دکوراسیون خانه 70 متری (2) دکوراسیون خانه 70 متری (3) دکوراسیون خانه 70 متری (4) دکوراسیون خانه 70 متری (5) دکوراسیون خانه 70 متری (6)

دکوراسیون خانه 70 متری

دکوراسیون خانه ۷۰ متری

 

در فضای بالایی جعبه ها، محیط مطالعه، فضای بازی و استراحت، به گونه ای خلاقانه طراحی شده است و یک فضای چندمنظوره با بازدهی بسیار مناسب ایجاد شده است. در فضای زیر تخت ها نیز یک مکان مناسب برای ذخیره سازی وسایل گوناگون در نظر گرفته شده است. کاربران در این فضا، می توانند به راحتی از پلکان بالا رفته و از فضاهای مختلفِ طراحی شده، استفاده کنند. پنجره ها و فضاهای توخالی در جعبه ها، به گونه ای تعبیه شده است که نور خورشید را به خوبی به فضای داخلی منتقل می کند.

برای مشاهده پروژه های انجام شده ، کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره های یا شماره همراه زیر تماس بگیرید:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

شهرک غرب – –

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165