3,317 بازدید دکوراسیون خانه ۸۰ متری

 
  • دکوراسیون خانه ۸۰ متری
  • بازدید از خانه شما با هماهنگی قبلی
  • طراحی و اجرای پروژه های اداری – تجاری – مسکونی
  • تغییر دکوردکور خانه ۸۰ متری

طراحی داخلی خانه ای که در این بخش قصد بررسی آن را داریم توسط طراح بلاروسی Yevhen Zahorodnii صورت گرفته است. این آپارتمان ۸۶ مترمربع مساحت دارد و در شهر مینسک پایتخت بلاروس قرار گرفته است. طراح، بسیار پر شور از طرح خود صحبت به میان می آورد و این آپارتمان را یک خانه ی شعف انگیز در کنار رعایت سادگی و کارآمدی می داند. سادگی در استفاده از متریال و شعف انگیز به خاطر بهره گیری از رنگ های طبیعی. با آرل همراه باشید.
همچنین این طراح این خانه را برای یک خانواده بسیار مناسب می داند و اعتقاد دارد که یک خانواده، کاملا در این آپارتمان آرامش خواهد داشت که البته هدف طراحی نیز همین است. در انتخاب متریال سعی شده است فضا از حالت مینیمال خود خارج نشود. بنابراین، متریال های ساده مورد استفاده قرار گرفته اند و همچنین تلاش شده است رنگ ها به رنگ های طبیعی نزدیک باشند. حجم بالای چوب مورد استفاده در فضا نیز به همین دلیل است.
البته طراح، این آپارتمان را ترکیبی هوشمندانه از سبک های مینیمال و کلاسیک می داند که اعتقاد ما بر این است که فضا به سبک مینیمال و مدرن بسیار نزدیک تر است تا سبک کلاسیک! البته باید توجه داشت که شخص طراح بر طرح خود اشراف بیشتری دارد.
برای این آپارتمان سه ویژگی برشمردیم: شعف انگیز، سادگی و کارآمدی! دو مورد اول توضیح داده شدند و اما در مورد کارآمدی فضا به این نکته اشاره داشت که در طراحی داخلی این آپارتمان سعی شده است تا فضا بزرگتر بنظر برسد. بنابراین به جای بستن فضاها، از یک طرح فلت استفاده شده است. همچنین فضاهای ذخیره سازی هوشمندانه که خود از راهکارهای مورد استفاده در فضاهای کوچک است، یکی دیگر از رویکردهای مورد استفاده در این آپارتمان بوده است. منبع: Home-Designing

دکور خانه ساده و آرام

دکور خانه ساده و آرام

دکور خانه ساده و آرام (2) دکور خانه ساده و آرام (3) دکور خانه ساده و آرام (4) دکور خانه ساده و آرام (5) دکور خانه ساده و آرام (6) دکور خانه ساده و آرام (7) دکور خانه ساده و آرام (8) دکور خانه ساده و آرام (9) دکور خانه ساده و آرام (10) دکور خانه ساده و آرام (11) دکور خانه ساده و آرام (12) دکور خانه ساده و آرام (13) دکور خانه ساده و آرام (14) دکور خانه ساده و آرام (15) دکور خانه ساده و آرام (16) دکور خانه ساده و آرام (17) دکور خانه ساده و آرام (18) دکور خانه ساده و آرام (19) دکور خانه ساده و آرام

برای مشاهده پروژه های انجام شده ، کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره های یا شماره همراه زیر تماس بگیرید:

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165