3,265 بازدید دکوراسیون خاکستری

 
  • دکوراسیون خاکستری
  • انجام پروژه های بازسازی و نوسازی دکوراسیون
  • بازدید از ملک شما توسط کارشناس دیزاین

 

استفاده از رنگ خاکستری برای اتاق نشیمن باید با ظرافت خاصی صورت گیرد. بهتر است برای رنگ آمیزی دیوارهای اتاق نشیمن به رنگ خاکستری از ۲ طیف رنگی بسیار روشن و روشن آن استفاده کنید. به این ترتیب که ۲ دیوار اتاق نشیمن را از رنگ روشن‌تر و دیوارهای باقی مانده را با رنگ روشن رنگ آمیزی کنید یا درصورت تمایل از ترکیبی از این ۲ رنگ برای رنگ آمیزی دیوارها کمک بگیرید به‌طوری که این ترکیب هماهنگی خاصی با نوع دکوراسیون و زینت آلات اتاق و محل زندگی‌تان داشته باشد. این اتاق نشیمن نه تنها کوچک و تاریک نخواهد شد بلکه جلوه‌ای بسیار خاص پیدا خواهد کرد به‌ویژه اگر با مبل‌مان سفید رنگ تکمیل شده باشد.

طراحی داخلی با رنگ خاکستری

طراحی داخلی با رنگ خاکستری

پذیرایی قدیمی و زیبا با خاکستری

رنگ خاکستری یکی از گزینه‌های مناسب برای اتاق پذیرایی است. به‌ویژه وقتی از ۲طیف روشن و تیره آن برای افزایش فضا و نمای اتاق مورد استفاده قرار گیرد. برای این منظور بهتر است سه چهارم ارتفاع دیوار را با رنگ خاکستری تیره و یک چهارم باقی مانده را با رنگ خاکستری بسیار روشن که متمایل به سفید است، رنگ آمیزی کنید. می‌توانید برای مبلمان و میز ناهارخوری از رنگ‌های سفید، قهوه‌ای و رنگ چوب استفاده کنید. بهتر است دکوری‌هایی که در این اتاق مورد استفاده قرار می‌دهید خاکستری بسیار روشن متمایل به سفید یا سفید باشد.
آرام و طبیعی

با استفاده از طیف‌های مختلف رنگ خاکستری در خانه می‌توانید خانه‌ای قدیمی به سبک عکس‌های سیاه و سفید قدیمی داشته باشید. خانه‌ای که در آن آرامش، امنیت و آسودگی را تجربه کنید. برای این منظور می‌توانید با استفاده از رنگ خاکستری و قابلیت آن در سایه و روشن زدن به دیوار یا با توجه به خاصیت آن در ارائه طرح‌های سیاه و سفید یکی از دیوارهای اتاق نشیمن خود را با طراحی سیاه قلم در بستر رنگ خاکستری زیبا کنید. دقت داشته باشید که تنها یکی ازدیوارها را طراحی کنید و ۳ دیوار باقی مانده را با رنگ خاکستری و به‌صورت ساده رنگ آمیزی کنی
زیبایی با خاکستری و سفید

استفاده از ترکیب رنگی خاکستری و سفید در دکوراسیون خانه بسیار زیبا و دلنشین است. این ترکیب از جمله هارمونی‌هایی است که کمتر دل انسان را می‌زند و می‌توان سال‌ها از آن استفاده کرد. برای استفاده از این ترکیب پیشنهاد ما این است که از دکوری‌های خاکستری طیف‌های مختلف استفاده کنید. به‌عنوان مثال از بلورهای خاکستری روشن با طرح‌های فیروزه‌ای برای افزایش زیبایی بوفه خود استفاده کرده یا از دکوری‌های فیروزه‌ای به تنهایی استفاده کنید. می‌توانید برای افزایش زیبایی مبلمان‌تان از کوسن‌های خاکستری رنگ استفاده کنید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه پروژهای انجام شده با ما تماس بگیرید.

.

: مهندس پناهی

مطالب مرتبط :
مشاوره
09123104165