520 بازدید دکوراسیون داخلی خانه از دید یک طراح

 
 • دکوراسیون داخلی خانه از دید یک طراح
 • قوانین مهم در طراحی داخلی
 • چگونه همانند یک طراح چیدمان دکوراسیون داخلی را انجام دهیم
 • دکوراسیون منزل
 • راهنمایی دکوراسیون منزل
 • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
 • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
 • .

دکوراسیون داخلی خانه از دید یک طراح

دکوراسیون داخلی خانه از دید یک طراح

دکوراسیون داخلی خانه از دید یک طراح

در این قسمت قوانین مهمی از طراحی داخلی را برای شما عزیزان بیان خواهیم نمود. شما می توانید یاد بگیرید که چگونه همانند یک طراح داخلی فکر کنید. مطمئنا، اگربرنامه های طراحی فضاهای داخلی را در تلویزیون تماشا کرده باشید، شما بسیار راحت ترشروع به یک ایده جهت دکوراسیون داخلی فضایتان خواهید کرد. اما رسیدن به یک مرحله مناسب از طراحی و چیدمان دکوراسیون داخلی کمی طول می کشد و نیازمند تمرین و دقت و ممارست در این حرفه است حرفه طراحی نه تنها به شکا آکادمیک بلکه با تجربه فراوان در این زمینه رشد خواهد نمود.

 • در ابتدا هدف از طراحیتان را مشخص نمایید

هر کسی که تا کنون روی یک پروژه طراحی انجام داده است  می داند که طرح اولیه شما می تواند در انجام سریعتر طراحیتان تاثیر شگرفی داشته باشد. به فضای خود نگاه کنید، گویی که شخص دیگری را برای طراحی آن استخدام کرده اید. آیا شما یک طراحی ساده از فضایتان را میخواهید و یا به دنبال تغیرات اساسی درون دکوراسیون داخلیتان میگردید؟ آیا بازسازی های مهم فضای خود را در بودجه تان در نظر گرفته اید ، و یا به دنبال ایجا تغیرات با کمترین هزینه میباشید؟ پاسخ به ایمگونه سئوال ها میتواند هدف شما را در طراحی داخلی به سرعت مشخص نماید.

 • با دید بصری جدید به فضای داخلیتان نگاه کنید
دکوراسیون داخلی آشپزخانه

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

ما اغلب به دنبال زیباشناختی در کنار کاربردی بودن دکوراسیون داخلیمان میباشیم. به عنوان مثال، اگر آشپزخانه خود را مجددا طراحی میکنید، در مورد مواردی که بیشترین استفاده را انجام میدهید و در جایی که آنها باید قرار دهید، فکر کنید. طراحان طرح آشپزخانه را با توجه به  قوانین چیدمان مثلثی تنظیم می کنند، و آن را کاربردی و آسان جهت  استفاده می نمایند. همیشه در نظر بگیرید که چگونه می خواهید فضا برای کار و احساس، را در کنار هم داشته باشید و چیدمان را بر اساس آن انجام دهید.

 • احساس و عملکرد فضا را در نظر بگیرید
طراحی داخلی اتاق خواب

طراحی داخلی اتاق خواب

آیا شما به دنبال طراحی داخلی  یک اتاق نشیمن راحت برای دوستان و خانواده جهت نشستن و گفتگو هستید؟ شما باید تعداد صندلی هایی را که شامل آن اتاق می شود، برنامه ریزی کنید. فکر کردن به چیدمان  منطقه ناهار خوری  و تفاوت آن با سایر مناطق . فکر کنید در مورد سطح راحتی فضای دکوراسیون خود، چه در دفتر خانه، در اتاق نشیمن و چه در اتاق خواب بسیار مهم است. با توجه به نیازهای شما و اینکه چگونه طراحی شما به بهترین وجه ممکن است این نیازها را برآورده سازد، سبب اهمیت طراحی داخلی آن میشود.

 • به یاد داشته باشید که طراحی یک فعالیت خلاقانه است
طراحی داخلی خلاقانه آشپزخانه

طراحی داخلی خلاقانه آشپزخانه

در حالی که هیچ تحقیقی علمی برای اثبات آن وجود ندارد، الهام بخش بودن در یک طراحی کلید موفقیت آن خواهد بود. شما به اندازه کافی خوش شانس هستید که طراحی داخلی زیبا با ایده های جدید و خلاقانه داشته باشید. به خاطر داشته باشید که ایده های  الهام بخش  می تواند در هر کجا پیدا شود. راه های بسیاری برای پیدا کردن چیزی است که ایده های شما را الهام بخش می کند. تنها باید دید بصری و ذهنی خود را برای مگاه به اطرافتان گسترش دهید.

 • در طراحی فضایتان همواره مقیاس اتاق را در نظر بگیرید
چیدمان اثاثیه و مبلمان بر اساس مقیاس اتاق

چیدمان اثاثیه و مبلمان بر اساس مقیاس اتاق

اگرچه شما ممکن است از راحتی یک مبل لذت ببرید، اما چنانچه  بخواهید در یک آپارتمان شهری جمع و جور زندگی کنید، باید یک قطعه مناسب تر را انتخاب کنید. طراحان داخلی می دانند که چگونه می توانند قطعه ای را انتخاب کنند که متناسب با مقیاس اتاق باشد – و زمانی که قابل قبول باشد در خارج از مقیاس کار کند.

 • استفاده از ترکیب سبک ها در دکوراسیون داخلی

صحبت از چیزهایی که بیشتر بصریست جالب است: به عنوان مثال مخلوط کردن سبک خود با سایر طرح ها. یک اتاق خواب پر از رنگ می تواند منجر به یک فضای خسته کننده شود. اگر اتاق خواب خود را به صورت قهوه ای انتخاب کرده اید، آن را با تخت خواب های نرم تربا روکش ساده تر تکمیل کنید.تنها کافیست که یک ساعت مد روز در یک اتاق با مبل مدرن قرار دهید شجاع باشید و در مقابل تغیرات مقابله نکنید. ترکیب ها خیلی راحت تر هستند!

 • آکسسوری ها
طراحی داخلی راهرو و ورودی منزل

طراحی داخلی راهرو و ورودی منزل

آکسسوری ها در طراحی داخلی یک فضاهمان لمس نهایی چیدمان دکوراسیون داخلی محسوب میشوند. لوازم جانبی به شما اجازه می دهد احساسات شخصی خود را به فضا اضافه کنید.

 • یک قدم به عقب برو
طراحی داخلی

طراحی داخلی

یک گام به عقب از فضای خود  بروید و سعی کنید آن را به عنوان یک  بیگانه نگاه کنید. فکر می کنم مانند یک طراح داخلی و از خودتان بپرسید که آیا طراحی شما زیبا و کاربردیست؟ گاهی اوقات گرفتن عکس ها در آخرین مرحله کمک می کند و به شما این امکان را می دهد که فضا را از دیدگاه های مختلف ببینید. آیا فضای شما کارآمد است؟ خوش استیل است؟ بازتابی از شخصیت و نیازهای شما را بیان میکند؟ آیا شما دستورالعمل های طراحی داخلی را دنبال کردید یا این قوانین را از بین برده اید ؟

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه چیدمان کردن دکوراسیون در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده: میترا مروتی

بازدید از پروژه ها فقط در تهران و با هماهنگی قبلی انجام میشود.

برای کسب اطلاع از هزینه های بازدید و کارشناسی و مشاوره پروژه تماس بگیرید.

ساعت تماس : روزهای شنبه تا ۵شنبه از ساعت ۹صبح تا ۶عصر

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مشاوره
09123104165