• دکوراسیون داخلی خانه
  • چیدمان دکوراسیون
  • تغییر دکوراسیون

دکوراسیون داخلی خانه

دکوراسیون داخلی خانه ای با سه اتاق خواب و در مساحت ۹۹ متر مربع،سبب شده تا این طراحی داخلی زیبا به شکلی  مدرن و جدید تجسم شود. برای دکوراسیون داخلی این خانه مجلل توانسته ایم با استفاده از مبلمان و لوازم جانبی هندسی آن به شکلی زیبا از فضای آرامش بخش تبدیل کنیم.

بازسازی خانه با تم رنگی خنک و سرد
دکوراسیون داخلی خانه

رنگ گردویی صاف و سایه خاکستری در کنار سفید خالص قرار داده شده است. رنگ های غنی  از بنفش ، آبی و سبزیشمی در مناطق بزرگ در این فضا استفاده شده است، گاهی رگه ای از رنگ قرمز به درون فضا آورده شده است.

بازسازی خانه با تم رنگی خنک و سرد
دکوراسیون داخلی خانه

از ابتدا فضای اتاق نشیمن که از طریق یک منطقه غذاخوری به آشپزخانه منتقل می شود، ما با چیزی که به نظر می رسد یک طرح رنگی مواجه هستیم. مبل، صندلی و قالی هندسی وسیع به سمت طیف خاکستری حرکت می کنند.

بخشی از دیوارها و سقف به  رنگ سفید هستند و سایه رنگارنگتردراتاق توسط طیف رنگی با تن چوب گردو به صورت یک واحد تفریحی نصب شده بر روی دیواراست که مطابق با دسته ها و پایه های صندلی راحتمان میباشد.

از طریق مجموعه ای از درهای شیشه ای داخلی ما قادر به دیدن رنگ های سایر فضاها از جمله اتاق کار و اتاق خواب میباشیم. ویژگی داخلی دیوار شیشه ای اجازه می دهد تا نور روز طبیعی را از طریق پنجره اتاق نشیمن به اتاق های عقب برساند.

 

استفاده از درب شیشه ای
دکوراسیون داخلی خانه

در قسمت نشیمن، می بینیم که آشپزخانه هماهنگ با پالت رنگی سالن است. اتاق نشیمن تقریبا از هر بخش دیگری در خانه قابل مشاهده است. طراح توانسته ااز طریق پانل درب شیشه ای یک دفتر خانه و مجموعه اتاق خواب اصلی را ایجاد نماید.

دفتر کار
دکوراسیون داخلی خانه

دفتر خانه از کابینت های قهوه ای بلند تشکیل شده است. یک واحدهای ذخیره سازی، که همرنگ باسایر بخش های خانه است برای این اتاق به صورت کمدی زیبا طراحی شده است.

درب شیشه ای و پنجره های آن  به شکل سیاه و سفید برای یک نگاه مدرن قوی طراحی شده است. مجموعه اتاق ناهار خوری شامل صندلی های ناهار خوری سوپر مدرن و میز است که در رنگ آبی قرار دارد.

دکوراسیون آشپزخانه
آشپزخانه در دکوراسیون داخلی خانه

آشپزخانه دارای یک کابین یخچال و فریزر کامل است و پس از آن به ترتیب کابینت مدرن در کنار هم قرار گرفته است یک خط یاریک به رنگ طلایی در زیر کابینت ها به صورت نورپردازی مخفی گسترش یافته است. عناصر طلای درخشان در مقابل یک backsplash مات سیاه تنظیم شده اند.

در امتداد دیوار دور از راهرو، هنوز کابینهای بلندتری پیدا میکنیم که در آن کابینتهای کوچکتر قرار دارند. تمام این فضاهای  ذخیره سازی به شکل کمد، آپارتمان را قادر می سازد تا محیط آرام و بدون هرج و مرج را خلق نماید.

اتاق خواب
اتاق خواب در دکوراسیون داخلی خانه

اتاق خواب اصلی،که در کنار اتاق نشیمن قرار گرفته است. با استفاده از رنگ نرم و با جذب از رنگ سبز گلدان باعث یک محیطی آرام و ذلنشین در اتاق خواب گشته است. طراحی ساده ی کمد های سیاه در انتهای جلوی اتاق اصلی، باعث می شود آنها را به طور مستقیم به پس زمینه برسانند.

اتاق خواب کودک با طراحی کودکانه که در آسمان آبی پوشانده شده است. دیوارهای آبی نیمه بلند با کابین های آبی مشابه مطابقت دارند. صندلی بچه درمنطقه میز قرار گرفته که برای انجام تکالیف کودک مناسب است.

طراحی داخلی حمام و سرویس بهداشتی
حمام و سرویس بهداشتی در دکوراسیون داخلی خانه

حمام خانواده از بالا به پایین در عمیق ترین رنگ سبز کاشی شده است. باز هم، رنگ قرمز به عنوان یک تم برای برش از طریق یک گستره  با رنگ منحصر به فرد استفاده شده است. یک آینه معاصر در طرح تاریک  کاملا روشن به نظر می رسد.

بازدید از پروژه ها فقط در تهران و کرج با هماهنگی قبلی انجام میشود.

برای کسب اطلاع از هزینه های بازدید و کارشناسی و مشاوره پروژه تماس بگیرید.

ساعت تماس : روزهای شنبه تا ۵شنبه از ساعت ۹صبح تا ۶عصر

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *