346 بازدید دکوراسیون داخلی خانه ۴۰ متری

 
  • دکوراسیون داخلی خانه ۴۰ متری
  • چیدمان دکوراسیون داخلی خانه ۴۰متری
  • بازسازی دکوراسیون
  • تغییر دکوراسیون داخلی
  • طراح دکوراسیون
  • چیدمان دکوراسیون در تهران
  • بازسازی خانه
  • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
  • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom

دکوراسیون داخلی خانه ۴۰ متری

در حالی که برخی از طرح های چیدمان دکوراسیون برای مساحت های کوچک از طبقه استودیوها می توانند حریم خصوصی اتاق خواب را بدون نیاز به پرده های اضافی یا صفحه نمایش ها جایگزین کنند، این پست به برسی آپارتمانی می پردازد که نیاز به رویکردی متفاوت و البته زیبا  دارد. در این آپارتمان کوچک و  جمع و جور اتاق خواب با دیوارهای شیشه ای جذاب از سایر فضاهای داخلی خانه  جدا شده است و آن را میتوان  یک راه حل مناسب جهت جلوگیری از ورود سرو صدا به درون اتاق خواب دانست که  نه تنها سر و صدای ناخواسته را خنثی می کند بلکه مرزهای فیزیکی را ایجاد می کند بدون اینکه فضای درونی را کوچکتر سازد. اگر شما به دنبال راه هایی برای جدا کردن اتاق خواب بدون ایجاد اختلال جریان بصری خانه خود هستید، حتما پست مارا دنبال نمایید.

دکوراسیون داخلی خانه 40 متری

دکوراسیون داخلی خانه ۴۰ متری

ابن آپارتمان در اندازه ۴۰ متر مربع میباشدو از آنجاییکه  این آپارتمان  کوچک و جمع و جور فضای زیادی برای ایجاد یک محیط جداگانه برای هر اتاق ندارد – خوشبختانه، طراحان توانستند از ویژگی هایی مانند پرده کشویی و درهای شیشه ای مات به عنوان پارتیشن های انعطاف پذیر جهت جداسازی فضاها از یکدیگر و در صورت نیاز استفاده کنند.

طراحی داخلی نشیمن طراحی داخلی نشیمن

طراحی داخلی نشیمن

در طراحی داخلی نشیمن این آپارتمان نقلی دکور مدرنی را مشاهده مینمایید . رنگ های متضاد پررنگ انرژی را به فضای اتاق اضافه می کنند، در حالی که کارهای هنری انتزاعی به صورت تابلوهایی زیبا چشم هر بیننده را به سمت خود جلب مینماید.

درب کشویی شیشه ای مات لعاب کاری جهت جدا ساختن اتاق خواب از فضای نشیمن

درب کشویی شیشه ای مات لعاب کاری جهت جدا ساختن اتاق خواب از فضای نشیمن

در نگاه اول، کاملا معلوم نیست که فضای داخلی از نظر فنی یک استودیو است , درب کشویی شیشه ای مات لعاب کاری شده  فضای فوق العاده ای برای پنهان کردن اتاق خواب از منظره بیرون دارد و در جای دیگر، یک دیوارشیشه ای مشابه دیگری اتاق نشیمن را از آشپزخانه جدا می کند.

سبک چیدمان صنعتی شهری

سبک چیدمان صنعتی شهری

تأثیرات سبک چیدمان صنعتی مانند این دیوار لهجه بتنی، جذابیت آپارتمان شهری را به نمایش می گذارد، کنتراست متناسب زیبا و جالب در مقایسه با پنجره های یخ زده در کنار آن دیدنیست.

طراحی داخلی زیبای اتاق خواب

طراحی داخلی زیبای اتاق خواب

دیوارهای شیشه ای مات شده به اتاق خواب فرصتی می دهد تا سبک منحصر به فرد خود را بپذیرد. دیوار لهجه دراماتیک یک رویکرد شایسته و انحصاری  به دکور فضایی مضمون است.

چیدمان دکوراسیون ورودی آپارتمان

چیدمان دکوراسیون ورودی آپارتمان

این جادوی ورودی بسیار راحت و هوشمند است. صندلی مدرن و راحت و زیبا سبب می شود که کفش های خود را به راحتی بپوشانید، آینه این امکان را برای مرتب کردن موها یا یقه ها را فراهم می کند.

قرار دادن صندلی مطالعه در فضای اتاق

قرار دادن صندلی مطالعه در فضای اتاق

البته، یک صندلی جهت  خواندن راحت در بخشی از خانه فراهم شده است که روشنایی خود را توسط لامپی مدرن فراهم میکند.

چیدمان دکوراسیون داخلی آشپزخانه

چیدمان دکوراسیون داخلی آشپزخانه

کابینت های آشپزخانه به رنگ خاکستری وزرد و نارنجی تم رنگی خانه را به یک سطح جدید و دراماتیک تر تبدیل می کند.

طراحی داخلی شیک و مدرن آشپزخانه

طراحی داخلی شیک و مدرن آشپزخانه

در برخی موارد، طراحی به نظر می رسد تقریبا  توسط یکپارچه سازی با سیستم عامل مناسب  شکل و رنگی زیبا  از طراحی دوران اتمی قرض گرفته است، اما ترکیب  طراحی کلی به طور غیر قابل انکار معاصر است.

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه  بازسازی و چیدمان کردن دکوراسیون در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده: میترا مروتی

بازدید از پروژه ها فقط در تهران و کرج با هماهنگی قبلی انجام میشود.

برای کسب اطلاع از هزینه های بازدید و کارشناسی و مشاوره پروژه تماس بگیرید.

ساعت تماس : روزهای شنبه تا ۵شنبه از ساعت ۹صبح تا ۶عصر

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

مطالب مرتبط :
مشاوره
09123104165