922 بازدید دکوراسیون داخلی خانه ۶۵متری

 
  • دکوراسیون داخلی خانه ۶۵متری
  • دکوراسیون داخلی خانه های کوچک
  • طراحی داخلی آپارتمان نقلی
  • چیدمان دکوراسیون منزل کوچک
  • تغییر دکوراسیون
  • نوسازی منزل
  • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
  • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom

دکوراسیون داخلی خانه ۶۵متری

دکوراسیون داخلی خانه 65متری

دکوراسیون داخلی خانه ۶۵متری

این آپارتمان معاصر با ویژگی های شهری کلاسیک نتیجه مداخله استودیوی DIY نیست، در اینجا آنها طرح اصلی و جریان محل زندگی را به زیبایی به هم متصل نموده اند که شامل معادلات مدرنیستی است که اجازه می دهد حرکت آزاد بین فضاها، روشنایی آفتاب و نورخورشید به همه و فضاهای درونی طراوت و آرامش ببخشد. پانل های کشویی یا درهای سفید که با دیوارها ادغام می شوند، پنجره های بزرگ با فریم های سفید و مرسوم، طرح های سفارشی و روکش های جذاب، جذابیت و شخصیت منحصر به فرد این آپارتمان را مشخص می کند.

طراحی داخلی آشپزخانه

طراحی داخلی آشپزخانه

استفاده از چوب در فضای چیدمان دکوراسیون داخلی

استفاده از چوب در فضای چیدمان دکوراسیون داخلی

طراحان از رنگ سفید درخشان با پوشش روکش چوبی، کفپوش، و مبلمان ممتاز استفاده می کنند. خانه ای که در همان زمان هم دعوت کننده به مهمانان و هم راحت و باطراوت است. مجموعه ای از ساختمان ها از آشپزخانه مینیمالیستی گرفته تا اتاق نشیمن که جایی است گرم و صمیمی و آرامش بخش. مبل مدولار مدرن در رنگ های مشخص و روشن دارای تمرکز فوکوس است.

طراحی داخلی اتاق خواب

طراحی داخلی اتاق خواب

فضای اتاق نشیمن با رنگ چوب سایر بخش ها هماهنگ است. اتاق خواب با حداقل وسایل نقلیه، ویژگی های ساخته شده سفارشی و با رنگ سفید غالب طیف اصلی رنگ را تشکیل میدهد.. طراحی آپارتمان شیک شامل مواد کاملی از مواد متنوع و به خصوص چوب، طرح رنگی ظریف،آثار سفارشی (مانند بازتاب نور  در آشپزخانه و یا حتی عملکردی طراحی مدرن در اتاق خواب که شخصیت این آپارتمان مدرن را تعریف می کند.

طراحی داخلی حمام و سرویس بهداشتی

طراحی داخلی حمام و سرویس بهداشتی

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه  بازسازی و چیدمان کردن دکوراسیون در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

بازدید از پروژه ها فقط در تهران و با هماهنگی قبلی انجام میشود.

برای کسب اطلاع از هزینه های بازدید و کارشناسی و مشاوره پروژه تماس بگیرید.

ساعت تماس : روزهای شنبه تا ۵شنبه از ساعت ۹صبح تا ۶عصر

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

مشاوره
09123104165