دکوراسیون داخلی منزل

نقطه تمرکز در اجرای دکوراسیون داخلی منزل در واقع اولین قدمی است که دکوراتور پیش می رود. به عنوان مثال نقطه تمرکز می تواند دیواری باشد که بر اساس آن سایر وسایل چیده می شوند و مرکز توجه آن قسمت از خانه قرار می گیرد. نکته مهمی که می توان به آن اشاره کرد ورودی خانه می باشد، به این صورت که اگر ورودی خانه شما دارای فضایی بزرگ می باشد سعی کنید با استفاده از چند شی یا دکور خاص و ارزشمند آن قسمت را منحصر به فرد نشان دهید تا افراد با ورود به خانه در همان ابتدا مجذوب چیدمان زیبای خانه شوند.

اگر شما فردی هستید که به عنوان مثال به رنگ زرد و یا به گلدان علاقه بسیاری دارید لزومی ندارد که دکوراسیون منزل خود از این رنگ یا گلدان به صورت افراطی استفاده کنید. زیاده روی در استفاده از یک شی یا رنگ از جذابیت و آرامش حاکم بر دکوراسیون شما می کاهد؛ به عنوان مثال اگر شما علاقه مند به رنگ زرد می باشید می توانید از توناژ های متفاوت رنگ زرد برای دکوراسیون خانه خود استفاده نمایید تا خانه ای زیبا تر و خاص تر داشته باشید.

دکوراسیون داخلی منزل با استفاده از رنگ، فضا وفضاهای ذخیره سازی سبب شده تا  خلاقیت  خود رادر طراحی داخلی این آپارتمان  تکمیل نموده اند. این طرح آپارتمانی مینیمالیستی و مدرن در هر دو سادگی و خلاقیت آن قابل توجه است.

دکوراسیون داخلی خانه 75 متری
دکوراسیون داخلی منزل
چیدمان دکوراسیون داخلی نشیمن و ناهار خوری به رنگ سبز و خاکستری و مشکی
دکوراسیون داخلی منزل

طراحی این آپارتمان، با تجسم، خطوط باریک در سراسرفضای داخلی ظاهر می شود. ما در منطقه نشیمن زندگی می کنیم که دارای یک دیوار با لهجه منحصر به فرد از خطوط تیره باریک است که یک مربع بزرگ خاکستری را طراحی می کند.

در طرف دیگر این فضای باز ،سایه ها و نور از  یک پنجره بزرگ بر روی صندلی های با ارتفاع کم وجود دارد. یک تلویزیون روی دیوار نصب می شود در حالی که میزهای قهوه خوری فضای سرگرم کننده را فراهم می کند.

دکوراسیون داخلی به رنگ سبز کابینتهای آشپزخانه
دکوراسیون داخلی به رنگ سبز کابینتهای آشپزخانه

روشنایی و استفاده از نورهای مختلف در دکوراسیون منزل یکی دیگر از نکات شایان ذکر می باشد؛ استفاده از هالوژن ها و لوستر ها در خانه جدا از جذابیت ظاهری باعث ایجاد حس و حال مختلف برای افراد می شود. به عنوان مثال استفاده از نور کم و ملایم یک فضای احساسی و رومانتیک را برای شما پدید می آورد در صورتی که استفاده از نور زیاد هیجان و انرژی را با خود همراه دارد. پس سعی کنید از نورهای مختلف برای ایجاد هر نوع فضایی که احتیاج دارید استفاده نمایید.

پارتیشن به عنوان جدا کننده فضا یکی از وسایل کارآمد در طراحی دکوراسیون می باشد؛ در صورتی که شما علاقه مند به ایجاد چندین فضای مجزا در خانه خود می باشید می توانید از پارتیشن استفاده کنید. همچنین اگر علاقه چندانی به پارتیشن ندارید می توانید چیدمان مبل ها را به صورتی هوشمندانه ترتیب دهید که به عنوان مثال فضای نشیمن و پذیرایی از یکدیگر جدا شوند.

طراحی داخلی مینیمال و مدرن فضای آشپزخانه
دکوراسیون داخلی منزل

در منطقه نشیمن , زندگی به آرامی جریان دارد و آشپزخانه  از یک پالت سبز و گرم و نرمی برخوردار است. آشپزخانه در یک طبقه سنگ مرمر خاکستری، با اثاثیه به رنگ  سیاه و قفسه بندی باز به زیبایی مشخص است. خطوط با نورپردازی زیبا و مدرن خود، چشم را به سمت فضای بالا هدایت میکند.لوازم خانگی ساخته شده است به دیوار های ذخیره سازی آشپزخانه به  صورت طرح فشرده سبب افزایش فضای بیشتر برای این منطقه شده است.

چیدمان دکوراسیون داخلی اتاق خواب
دکوراسیون داخلی منزل

در اتاق خواب، یک تخت خواب مینیمال زیبا به عنوان نقطه کانونی اتاق عمل می کند در حالی که لامپ در بالای بالش بر روی میزگرمای خفیفی در اتاقی به رنگ خاکستری، سبز و سفید اضافه می کند.خطوط باریک موجود در آشپزخانه و مناطق مسکونی به حمام به یک آینه ی منحصر به فرد می ریزند که نور پس زمینه را در این لهجه جالب ترسیم می کند. رنگ نرم سبز و سیاه و سفید زیبا با سفید بودن کاشی کاملا کنتراست دارد.

طراحی داخلی راهرو ورودی به رنگ سبز
دکوراسیون داخلی منزل

سنگ مرمر خاکستری نازک از طریق راهرو بین دیوارهای به رنگ  سبز مریم گلی و وسایل سیاه بیشتر ادامه دارد.

چیدمان دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی و حمام
دکوراسیون داخلی منزل

بعضی از افراد به رنگ های خاص علاقه بسیاری دارند و دوست دارند دیوار های خانه خود را به رنگ مورد علاقه خود رنگ آمیزی کنند اما از اینکه پس از مدتی پشیمان شوند و یا مورد پسند دیگران نباشد از این کار خودداری می کنند؛ زیبایی و خاص بودن یک دکوراسیون داخلی همان طور که که در بالا به آن اشاره شد زیاده روی در یک چیز نیست. شما می توانید زمانی که به رنگ خاصی علاقه مند هستید یکی از دیوارهای منزل خود را برای این رنگ در نظر بگیرید و سایر دیوار ها را با کاغذ دیواری و یا رنگ های دیگر ترکیب کنید. در رنگ آمیزی دیوار ها هر چه جسورتر و البته با دقت عمل کنید مطمئنا فضایی زیبا تر و منحصر به فرد خلق می شود. نکته دیگری که در این قسمت باید به آن اشاره کرد عدم استفاده از رنگ سفید بر روی تمامی دیوار ها می باشد؛ بسیاری از افراد برای راحتی و جلوگیری از سردرگمی خود رنگ سفید را برای تمام خانه انتخاب می کنند که این کار صحیح نمی باشد زیرا یک خانه یکنواخ و بی روح تحویل شما داده می شود.

پلان زیبای آپارتمان
دکوراسیون داخلی منزل

طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه  دکوراسیون داخلی منزل  و چیدمان منزل میباشد.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *