1,269 بازدید دکوراسیون داخلی پذیرایی

 
  • دکوراسیون داخلی پذیرایی
  • دکوراسیون اتاق پذیرایی بسیار شیک و مدرن
  • دکوراسیون اتاق پذیرایی ایرانی
  • طراحی و دکوراسیون اتاق پذیرایی توسط گروه در سعادت آباد و شهرک غرب
  • .

دکوراسیون داخلی پذیرایی

گروه طراحی داخلی و دکوراسیون آماده انجام خدمات در زمینه معماری داخلی و دکوراسیون اتاق پذیرایی میباشد.نکات بسیار مهم در دکوراسیون داخلی پذیرایی ؛ طرز چیدمان و شکل مبلمان و نیز طرح و رنگ و شکل فرش است. در استفاده از مبل باید توجه بسیار زیادی به میزان فضای استفاده شده داشته باشیم.

در کنار تمامی این ها نوع رنگ دیوارها و حتی شکل و طرح کاغذ دیواری ها نیز نقش اساسی در تزیین دکوراسیون داخلی پذیرایی ایفا میکند.اگر مبلمان پذیرایی خود را مدرن انتخاب می کنید سه انتخاب بسیار معقول و زیبا پیش رو دارید. اولین انتخاب استفاده از فرش های مدرن با اندکی رنگهای شاد است که دکوراسیون هماهنگ و در عین حال پر انرژی بوجود می آورد. اما انتخاب دوم پهن کردن فرش های کلاسیک بخصوص فرش یا قالی دستباف است که ترکیب بسیار زیبایی با مبلمان مدرن بخصوص در قسمت پذیرایی خانه ایجاد می کند. انتخاب سوم استفاده از فرش های آنتیک است، این روش تا حدودی شبیه فرش های کلاسیک است اما گرما و جلوه جالب تری نسبت به ظاهر کلاسیک ایجاد می کنند.

 

بوفه یکی دیگر از وسایلی است که در بیشتر پذیرایی های منازل ایرانی حضور دارد، فارغ از اینکه فضای خانه چقدر کوچک باشد این آیتم جز جدا نشدنی دکوراسیون ما ایرانی هاست. این مورد از لحاظی به زیبایی دکوراسیون کمک می کند زیرا با نمایش گذاشتن ظروف کریستالی و لوکس درخشش خاصی به فضای پذیرایی اضافه می کنند اما اگر فضای کمی در اختیار دارید باید جای بوفه را با کنسول ساده یا چند عدد قفسه شناور مدرن و زیبا تعویض کنید.

تابلو یکی از معدود عناصری است که با هر سبک دکوراسیونی هماهنگ می شود. مثلا از تابلو نقاشی مدرن می توانید در دکوراسیون های کلاسیک و سنتی نیز استفاده کنید. تابلوهای نقاشی هنری مدرن نیز گزینه ایده آلی برای اتاق پذیرایی هستند در شکل های زیر مدل های جالب و جدید تابلو مناسب اتاق پذیرایی ایرانی را مشاهده می فرمایید.

دکوراسیون داخلی پذیرایی

دکوراسیون داخلی پذیرایی

دکوراسیون داخلی مدرن و شیک پذیرایی

دکوراسیون داخلی مدرن و شیک پذیرایی

دکوراسیون داخلی پذیرایی ایرانی

دکوراسیون داخلی پذیرایی ایرانی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای انجام با کیفیت و زیبای پروژه های دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165