2,902 بازدید دکوراسیون داخلی گلفروشی

 
  • دکوراسیون گلفروشی
  • طراحی و اجرای ویترین گلفروشی
  • مشاوره و بازدید کابینت و دکوراسیون با هماهنگی قبلی
  • برای مشاوره با شماره همراه ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵  یا تماس بگیرید.
  • شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان

یکی از انواع دکوراسیون طراحی برای مغازه ها و فروشگاههاست. برای دکوراسیون داخلی گلفروشی متناسب با شغل و تردد و نوع مشتریان سبک و مصالح انتخاب میشود.

برای طراحی فروشگاه و مغازه های گل فروشی توجه به رطوبت و تنوع گونه ها مهم ترین اولویت طراح است. برای بهتر دیده شدن گل و گلدانها نیز میتوان از سطوح رنگی ملایم استفاده نمود. این رنگها باعث نمود بهتر فرمهای جلوییشان میشوند. فرمهای مکعبی معمولا ارزانتر تولید میشوند.

استفاده از فرمهای پیچیده باروک و آرت نووه نیز در این گونه فروشگاهها جذاب است. زیرا هارمون زیادی با فرمهای طبیعی و ناتورالیستیک دارند.

در این پروژه بنا به درخواست کارفرما مبنی بر شاخص‌بودن بنا، با توجه به اینکه گلفروشی گلیران در یکی از خیابان‌های شلوغ منطقه واقع شده است، رنگ سفید به عنوان معرف شمای اصلی پروژه انتخاب شد تا علاوه بر تأمین اهداف کارفرما، به عنوان رنگی خنثی و غیرعامل در منظر شهری عمل کند. در عین حال، تداوم رنگ سفید در طراحی دکوراسیون داخلی گل فروشی، بستر مناسبی را برای نمایش گل‌ها به خریداران ارائه خواهد داد.

 

نمایی که برای این مغازه انتخاب شده است نمای شیشه ای کرتین وال است که به دو مدل روکوب و لامل تقسیم می شود. در مدل روکوب دار ابتدا شبکه بندی سطح نما با سازه های سبک و یا نیمه سنگین فلزی به صورت کامل زیرسازی می شود سپس پروفیل های روکوب به همراه شیشه بر روی شبکه بندی سوار می گردند. این نما با تمام نکات مثبت و فرم پردازیش حالت سرد و بی روحی دارد که میتواند با نورپردازی اصلاح شود.

دکوراسیون داخلی گل فروشی

دکوراسیون داخلی گل فروشی

دکوراسیون داخلی گل فروشی

طراحی نما و دکوراسیون داخلی فروشگاه گل و گیاه

دکوراسیون داخلی گل فروشی

دکوراسیون داخلی گل فروشی

وجود لاستیک های آببندی و هوابندی در اطراف پروفیل های روکوب ورود آب و هوا را به داخل غیر ممکن می سازد. در مدل لامل به دلیل اینکه سطح مقطع پروفیل آلومینیومی بزرگ می باشد از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است به همین دلیل احتیاجی به شبکه بندی فلزی نما جهت زیر سازی نمی باشد و خود پروفیل های آلومینیومی به وسیله پلیت که با پیچ های لوبیایی داخل آن قابل رگلاژ می باشد به ساختمان متصل می گردد.

نکته مهم اینکه هر دو مدل از نمای بیرون به یک شکل و ترکیب دیده می شود. عمده ترین مزایای انحصاری سیستم نمای شیشه ای لامل عبارتند از بهره گیری از بالاترین نوآوری و تکنولوژی در اتصالات پروفیل ها به یکدیگر (T-cleats)، آببندی صحیح و اصولی سیستم با استفاده از انواع واشرهای مخصوص از جنس EPDM ، پیش بینی مناسب انبساط و انقباض پروفیل ها، هدایت آب های حاصل از تعریق شیشه ها به وسیله کانال های مخصوص دریناژ از لامل های افقی به لامل های عمودی و سپس خروج از نما توسط قطعه مخصوص آبریز استفاده از تکیه گاه خاص جهت نشیمنگاه شیشه ها و واشرکشی مخصوص که در برابر فشارهای جانبی ساختمان از شیشه محافظت می کند.

استفاده از قطعه های مخصوص Fiming Bracket جهت اتصال پروفیل های نما به سازه که افزایش سرعت نصب و استحکام بالای اتصال را به ارمغان می آورد. تنها نقطه ضعف این سیستم نسبت به سیستم فریم لس، نمایان و قابل تشخیص بودن فریم های بازشو در نمای ساختمان می باشد.
اگر مشغول ساخت خانه، بازسازی یا تغییر دکوراسیون فروشگاه و یا فضای اداری هستید یا به دنبال افراد حرفه ای برای انجام این کار می گردید با شماره های خانه دیزاین تماس حاصل فرمایید.

دکوراسیون داخلی گل فروشی

دکوراسیون داخلی گل فروشی

شاید برای گل فروشی دیزاین خاصی به نظر نرسد اما گل فروشی ها نیز کاملا این قابلیت را دارند که طراحی شوند و دکور مخصوص خود را داشته باشند. در جایی که محصول گل است، می توان روی این محصول مانورهای زیادی داد و دست به دیزاین های مرتبطی زد.

چیدمان و نورپردازی گل فروشی

چیدمان و نورپردازی گل فروشی

چیدمان و نورپردازی گل فروشی

چیدمان و نورپردازی گل فروشی

چیدمان و نورپردازی گل فروشی

چیدمان و نورپردازی گل فروشی

چیدمان و نورپردازی گل فروشی

چیدمان و نورپردازی گل فروشی

در وسط این فروشگاه گل می توان دکور حبابی را دید که از سقف به سمت کف یا بالعکس در جریان هستند و حس خوبی به این گل فروشی داده اند.

  • طراحی نمای گل فروشی
  • دکوراسیون داخلی گل فروشی
  • طراحی داخلی فروشگاه گل و گیاه
  • نورپردازی فروشگاه گل و گیاه

یکی از مشهورترین و آسان ترین گل آرایی ها مدل دور چین است. این نوع گل آرایی نسبتا آسان و سریع است و در عین حال تازگی گل ها را حفظ می کند. هم چنین این شیوه هنگامی که از دو گونه ی گیاهی استفاده می کنیم کاربردی است.

 

برای انجام با کیفیت و زیبای پروژه های دکوراسیون و طراحی داخلی با ما تماس حاصل فرمایید:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

شماره دفتر :

شهرک غرب – بلوار فرحزادی – روبروی اریکه ایرانیان

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مطالب مرتبط :