801 بازدید دکوراسیون دفتر املاک

 
  • دکوراسیون دفتر املاک
  • طراحی داخلی دفتر مشاور املاک
  • چیدمان کردن دکوراسیون دفتر املاک
  • ارائه جدیدترین دکوراسیون دفتر املاک
  • دکوراسیون مدرن دفتر املاک
  • برای مشاهده نمونه کارها لطفا از اینستاگرام طراحانه و تلگرام طراحانه دیدن فرمایید :
  • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
  • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
  • .

دکوراسیون دفتر املاک

یک نمونه زیبا از طراحی داخلی و دکوراسیون دفتر املاک در آمستردام را مشاهده میکنید که در این دفتر حس همکاری و انعطافپذیری و اطمینان بیشتر دیده میشود.

دکوراسیون دفتر املاک

دکوراسیون دفتر املاک

دکوراسیون داخلی دفتر املاک باید به گونه ای باشد که حس اعتماد مشتریان را بیشتر به خود جلب کند.دقت در انتخاب رنگ ها برای دیوارپوش و کفپوش ها از اهمیت فراوانی برخوردار است چراکه کارمندان املاک ساعات طولانی را در دفتر خود سپری میکنند بنابراین محیط نباید کسل کننده و خواب آلود به نظر رسد.استغاده از رنگ های آرامش بخش و یا یک پالت رنگی خنثی بنظر میرسد برای این محیط ها مناسب باشد.

پوستر سه بعدی برای دیوارپوش دفتر املاک

پوستر سه بعدی برای دیوارپوش دفتر املاک

گاهی فضای یک دفتر مشاور املاک بزرگ اما غیر قابل کاربرد است در اینگونه موارد متخصصان طراحی از پارتیشن بندی برای جداسازی و کاربردی بودن فضاها از یکدیگر استفاده میکنند این پارتیشن ها در جنس ها و شکل های بسیار متنوع میباشند و برای استفاده بیشتر از فضاهای اداری به کار میروند. دقت در نورپردازی دفتر مشاوراملاک  و چیدمان اصولی و درست مبلمان و میز و صندلی یکی دیگر از دکوراسیون محسوب میشود.

شکلی مدرن از نورپردازی دفتر املاک

شکلی مدرن از نورپردازی دفتر املاک

به یاد داشته باشید که افراد برای خرید و اجاره منزل به شما مراجعه میکنند پس استفاده از المان هایی متناسب با نوع فعالیت خود را در عناصر دکوراتیو برای طراحی فضای داخلی از دست ندهید.

دیزاین داخلی دفتر املاک

دیزاین داخلی دفتر املاک

بنابراین به یاد داشته باشید که  بنگاه معاملات ملکی به دلیل رابطه مستقیمی که با صنعت ساختمان سازی و معماری دارد، باید رویکردی مشابه طراحی یک فضای تخصصی را داشته باشد.

طراحی داخلی زیبای دفتر املاک

طراحی داخلی زیبای دفتر املاک

در طراحی فضای مشاور املاک می بایست المان های استفاده کرد که حس اعتماد را در مراجه کننده خود ایجاد کند.بنابراین در اینگونه طراحی ها هم به جزئیات و هم به کلیات دکوراسیون و طراحی توجه داشته باشید تا بتوانید به موفقیت در این زمینه دست یابید.

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه  چیدمان کردن دکوراسیون در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده:میترا مروتی

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

 

مشاوره
09123104165